Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

promy z Korculi

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MaJaKi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 235
Dołączył(a): 26.08.2008
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaJaKi » 20.06.2013 07:30

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
orfik11 napisał(a):A zwiedzanie samej Korculi? Będę odpoczywał jak Bozia da w okolicy Omiśa. Chcę jechać z samego rana - no właśnie do jakiej miejscowości aby samochodem popłynąć na Korculę a następnie ją zwiedzać? Jak wygląda sytuacja z promem, czy "załapie się" w drugiej połowie sierpnia? jaki jest koszt takiego wypadu? Pozdrawiam Cromaniaków.



Drvenik - Korčula, Mediteranska plovidba


tu cennik z zeszłego roku.
Pozdrawiam




Kasiu, przepraszam, ale albo slepa jestem albo na stronie jadrolini nie ma polaczenia orebic-korczula, chyba ze to jest polaczenue domance-korczula, rojasnisz?
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 20.06.2013 07:35

Może dlatego... że to inny przewoźnik....
klik
Jeśli nie zna się przewoźnika i nie udaje się znaleźć niczego w necie wystarczy zajrzeć na strony Agencije za obalni linijski pomorski promet- tam wszytskie linie i rozkłady, informacje o przewoźnikach...
bettina57
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 03.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) bettina57 » 20.06.2013 09:03

Nie przejmuj się,dowiesz sie wszystkiego na miejscu,z Orebica na Korculę jest bardzo blisko,można płynąć małą łódką,jest wielu przewożników i można sobie zrobić wypad do miasta Korculi za parę groszy,Jeśli bedziecie się chcieli przeprawić autem,to po prostu spytaj kogokolwiek w miasteczku o Trajekt do Korculi.
MaJaKi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 235
Dołączył(a): 26.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaJaKi » 20.06.2013 19:43

dzieki za pomoc, mala lodka odpada cztery auta maja wejsc :)
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 20.06.2013 21:01

MaJaKi napisał(a):dzieki za pomoc, mala lodka odpada cztery auta maja wejsc :)

A to co innego... myślałam, że chodzi o przeprawę pasażerską.. Jeśli ma być i załadunek pojazdów to inna linia:
rzeczywiście Jadolija... ale to Orebić - Dominče klik
MaJaKi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 235
Dołączył(a): 26.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaJaKi » 23.06.2013 08:42

a jednak, dzieki, chodzilo mi o ceny i godziny dzieki
Samanta123
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 26.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Samanta123 » 26.07.2016 19:57

Witam
Potrzebuje dotrzeć ze Splitu na Korcule, czy któs może mi pomóc odczytać rozkład promów bo nie mogę się w nim rozeznać ?
madej
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madej » 11.07.2020 08:18

witam.czy ktoś orientuje się jak wygląda przeprawa promowa split-vela luka?jle czasu wcześniej trzeba być w porcie?koszt to samochód plus pasażerowie?zamierzam płynąć w sobotę 25.07. rano....będę wdzięczny za wszystkie podpowiedzi.pozdrawiam.
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5244
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 11.07.2020 08:48

Wejdź na stronę Jadrolinji i tam znajdziesz wszystkie potrzebne ci informacje. Trochę poszukaj po internetach i na forum.
Prom masz o 10.15. Cennik jest na stronie.
https://www.jadrolinija.hr/hr/schedule/ ... 7/25072020
Lexter
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.08.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lexter » 16.08.2020 20:25

Witam,
Płynął ktoś ostatnio (2-3 tyg. wstecz) z Vela Luka do Splitu. Interesuje mnie ile wcześniej należy się stawić, żeby być w miarę pewnym załadunku (ranny lub popołudniowy rejs).
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
promy z Korculi - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone