Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Promosten- poszukiwany apartament

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lukaszz_2006
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 09.07.2013
Promosten- poszukiwany apartament

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lukaszz_2006 » 15.07.2013 16:47

Witam wszystkich, poszukuję apartamentu 4 osobowego (2 pary) w Primostern w okresie 10.08- 20.08.2013 ale w tym okresie jest bardzo ciężko. Czy macie jakieś namiary żeby znaleźć coś wolnego blisko centrum? Czy w razie ostatecznej decyzji mam szanse znaleźć coś na miejscu- podobno wyjazdy w ciemno do mniejszych miasteczek nie są najlepszym pomysłem? Bardzo proszę o pomoc to mój pierwszy wyjazd ceny też są coraz większe chciałbym coś około 70 max 80 euro mam szanse?

Jeżeli macie jakieś apartamenty priv: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 16.07.2013 14:06

zawsze cos znajdziesz, kwestia ceny i czasu. Nie w tym to w nastepnej miejscowosci.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.07.2013 14:12

Lukaszz_2006 napisał(a):Witam wszystkich, poszukuję apartamentu 4 osobowego (2 pary) w Primostern w okresie 10.08- 20.08.2013 ale w tym okresie jest bardzo ciężko. Czy macie jakieś namiary żeby znaleźć coś wolnego blisko centrum? Czy w razie ostatecznej decyzji mam szanse znaleźć coś na miejscu- podobno wyjazdy w ciemno do mniejszych miasteczek nie są najlepszym pomysłem? Bardzo proszę o pomoc to mój pierwszy wyjazd ceny też są coraz większe chciałbym coś około 70 max 80 euro mam szanse?

Jeżeli macie jakieś apartamenty priv: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam

Śmiało możesz jechać w ciemno do Primosten, jest sporo wolnych apartamentów w cenie 70-80 ojro
moonsag
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 16.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) moonsag » 17.07.2013 09:43

w czerwcu w ciemno w Primosten , pojechałam z ekipą, szukanie apartamentu zajęło nam 1 godzinę w tym czasie obejrzałyśmy ze 4 , znalazłyśmy na ul bana Josipa Jelacica. Więc nie stanowi problemu znalezienie...aha miałyśmy apartament 3 pokojowy na 4 osoby z 3 łazienkami salonem ...cena 60 euro...aaa 3 łazienki dla 4 kobiet cudoooo.Co prawda apartament nad mieszkankiem gospodarzy punkt 23 musiała zapaść cisza nocna:D , bo inaczej pukanie do drzwi....a przeszkadzało im nawet szeptanie na tarasie...no ale...więc Szukaj Noclegu w ciemno w Primosten cos znajdziesz....
Lukaszz_2006
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 09.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lukaszz_2006 » 20.07.2013 22:15

Przeglądam oferty i jest tragedia wszystko na sierpień pozajmowane. Noe wiem co mam robić czy dalej trzymać się wyjazdu w ciemno bardzo zależy mia na Primosten. Nie wiem czy na miejscu będę miał szanse coś znieść. Nie chciałbym stracić jednego dnia na szukanie apartamentu tym bardziej po podróży.
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 21.07.2013 08:35

My zawsze jedziemy w ciemno, zawsze się coś znajdzie.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Promosten- poszukiwany apartament
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone