Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Promocja Chorwacji poza sezonem

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zmasz
Croentuzjasta
Posty: 263
Dołączył(a): 05.07.2007
Promocja Chorwacji poza sezonem

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmasz » 25.11.2014 20:29

w sieci pojawiły się dwa nowe filmiki promujące Chorwację poza sezonem.
Dla ciekawych linki do filmików:



Miłego oglądania :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 26.11.2014 11:02

zmasz napisał(a):Miłego oglądania :D


Dzięki. Szczególnie ten pierwszy filmik dał mi dużo do myślenia. :D

Pozdrawiam
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 26.01.2015 08:47

Duzo jeszcze trzeba bendzie zrobic ze by Chorwacja bila odwiedzana i poza sezonem. Wieloletni marketing nastawiony tilko na slonce i moze, oraz modelky na plazach kszatltuje destinacje. Ale lepiej puzno niz wcale. Wczoraj w Splicie kiedy bora pogonila wszistkich do domu, widziale grupe skosnookich turistow ktorzy sie chiba dziwili ze to miasto jest wimarle, bo na calej Riwie bilo moze 2-3 osoby.
rapez
Croentuzjasta
Posty: 456
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rapez » 04.02.2015 15:28

Kilka razy chciałem zwiedzić Cro od zaplecza... tzn. stały ląd, powłóczyć się po małych miejscowościach i przykładowo wyjazd na wyspy poprzedzić kilkudniową tułaczką lokalnymi drogami.
Odradzali sami Chorwaci... :idea: :?:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 04.02.2015 16:51

rapez napisał(a):Kilka razy chciałem zwiedzić Cro od zaplecza... tzn. stały ląd, powłóczyć się po małych miejscowościach i przykładowo wyjazd na wyspy poprzedzić kilkudniową tułaczką lokalnymi drogami.
Odradzali sami Chorwaci... :idea: :?:

A jakie były argumenty? Bo o czym innym pisze Leon (zwiedzanie poza sezonem), a Tobie chodzi
głównie o chorwacki interior.
rapez
Croentuzjasta
Posty: 456
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rapez » 06.02.2015 12:23

Będąc w Cro początkiem czerwca lub końcówką września - to dalej "prawie sezon".
Chciałem czegoś więcej.
Zwiedzając Rijekę natknąłem się kilka razy na zaczepki. Najczęściej wieczorem. Zdarzyło się to tylko dwa razy ze wszystkich moich wyjazdów w to miejsce.

Nie znam języka chorwackiego ale podczas rozmowy z właścicielami kuci wspominał o grupach chuliganów; coś na wzór naszych kiboli. Natknąć na nich można się było w tym czasie naprawdę często.
Miało to jakiś związek z wydarzeniem lub wypowiedzią kogoś znanego... nie pamiętam dokładnie.
Informacje miałem z pierwszej ręki bo syn właściciela był (czy jest nadal nie wiem) blisko byłego prezydenta Chorwacji.
Dla przykładu rozmowy o polityce oraz o samym Tito były ciekawe.
Starsi ludzie np. Rodzice właścicieli dobrze o nim mówili i wspominali go z entuzjazmem.
Młodsze pokolenie - dzieci już niechętnie się do tego odnosiło i czasem pomiędzy nimi zdarzały się ciekawe i śmieszne kłótnie.
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 08.02.2015 23:57

Ale jusz jest coraz lepsze. Chociaz jest zymnno. Kilka do 18 stopni jusz sa konkretne akcije ktore sciagaja gosci poza sezonem. Kilkudniowe wyciecki rowerowe. Turisty sa na statkach. Podpliwaja na wispe ze jednej stroni i w ciagu dnia pedaluja do portu z drugej stroni. Po drodze zwiedzaja maja posilki itp...
Ostatnio w Zadarze bil "susi" festiwal tym bardziej ze kolo Zadaru sa chodowle tunczykow. Bylo swietnie.
http://www.poslovni.hr/hrvatska/tuna-su ... dru-288464
W Opatiji dzisz bily zawody zjazdowe na pojazdach "na balininieri" czyly pojazdi na loziskach kulkowich. Powirzej 400 uczesnikach:
http://www.novilist.hr/node_493897/Bali ... tjecatelja
http://www.opatija.net/hr/najave/32-balinjerada-08031
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 24.02.2015 16:32

Ja to się spotkałem w tym roku z taką promocją Chorwacji poza sezonem.
Chciałem zarezerwować apartament na pierwszy tydzień czerwca i mi prawie wszyscy wołali po 60-70 euro za dobę. Rekordzista 110... Taka promocja poza sezonem ;)
Łukasz789
Cromaniak
Posty: 669
Dołączył(a): 06.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz789 » 03.04.2015 20:55

Filmiki mnie się prywatnie podobają. Moim zdaniem faktycznie powinni położyć na to większy nacisk. Dodatkowo również popieram to aby cała Chorwacja była odwiedzana a nie tylko jej nadmorska część.

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Promocja Chorwacji poza sezonem
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone