Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Promem z Chorwacji do Włoch

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Organista
Promem z Chorwacji do Włoch

Nieprzeczytany postnapisał(a) Organista » 09.05.2002 13:01

Witam kochani.
Bardzo się cieszę że udało mi się trafić na tę stronkę i na to forum.
Myślę że będę czestym gościem - no pożyjemy zobaczymy.

A teraz mam jedno pytanko.
Czy ktoś płynął lub posiada jakieś informacje na temat samochodowej przeprawy promowej Z Chorwacji do Włoch?
Na przykład z Dubrownika lub Splitu powiedzmy do Bari.

Czy taka przeprawa jest opłacalna i czy w ogóle możliwa

Pozdrawiam wszystkich

Organista z okolic Krakowa.
:):):)
Tomek
Cromaniak
Posty: 558
Dołączył(a): 04.02.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek » 09.05.2002 21:16

Organista napisał(a):Czy ktoś płynął lub posiada jakieś informacje na temat samochodowej przeprawy promowej Z Chorwacji do Włoch?

Potencjalne trasy i przewoźników znajdziesz tutaj.
Co do cen podaje je na stronie SEM, Jadrolinija podaje tylko trasy i rozkład, Adriatica - nie starczyło mi cierpliwości :)

Pozdrawiam
Tomek
andriej
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 121
Dołączył(a): 06.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) andriej » 06.06.2002 22:30

Ja plynalem z Puli do Wenecji. Bilet kosztowal 250 kun. Nie mialem samochodziku, ale prom ten zabieral auta. Ceny niestety nie znam. Bilet kupilem w Jadrolini.
Pzdr
andriej
andriej
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 121
Dołączył(a): 06.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) andriej » 06.06.2002 22:42

Ups.Wlasnie sie zorientowalem,ze chcesz wyplynac z poludnia, a Pula jest przeciez na polnocy. Przepraszam za nieuwage. Mimo wszystko zachecam do przeplyniecia sie tym promem. Jest to przerobiony parowiec z lat 30 XX wieku. Az czuc historie w srodku :lol: Mebelki sprzed 50 lat itp. Z Puli startuje o 15.30(z tego co wiem pocztek trasy ma w Zadarze) , w Wenecji jest o 21.30
Pzdr
andriej
twajan
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 02.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) twajan » 21.07.2002 08:28

Witam
Odwiedź stronę Samochodem-trasy,noclegi,przepisy i znajdź temat "Promem Bar - Bari".Tam podzieliłem się wrażeniami z przeprawy promowej ze Splitu do Ancony w ubiegłym roku.Polecam.Warte grzechu.
Pozdrowionka. :papa:

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Promem z Chorwacji do Włoch
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone