Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Promajna

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
artbas
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 29.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) artbas » 30.12.2016 00:29

Jeżeli ktoś szuka apartamentów dla rodziny z dziećmi, mogę polecić apartament w którym byliśmu 2 lata temu w 4 rodziny.
Wysoki standard, bardzo miły właściciel, basen+ mnóstwo zabawek dla dzieci. Do plaży ok 150m
asia_k
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) asia_k » 01.01.2017 03:22

Poproszę o namiar na te kwaterę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl dziękuję!
TomsonP
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomsonP » 04.01.2017 21:58

artbas napisał(a):Jeżeli ktoś szuka apartamentów dla rodziny z dziećmi, mogę polecić apartament w którym byliśmu 2 lata temu w 4 rodziny.
Wysoki standard, bardzo miły właściciel, basen+ mnóstwo zabawek dla dzieci. Do plaży ok 150m


Cześć

czy mógłbym prosić o podesłanie linku / namiarów na lokalizację w Promajni?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dzieki

Tom
m_mariusz1
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) m_mariusz1 » 04.01.2017 22:01

Witam,

ja też poproszę o namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl,

pozdrawiam,

Mariusz
kwaszczuk1
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 13.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kwaszczuk1 » 18.01.2017 21:59

Witam,

Czy ja również mogłabym dostać. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam, Kasia
Casian
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Casian » 29.01.2017 21:32

Witam szukam namiarów na apartament 2+2 w Promajna. I dla rodziców 2+0 ; 2+1 .

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dziękuje

Przemek
Tośka
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 17.02.2014
Promajna - apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tośka » 14.03.2017 16:48

Witam Szanownych Cromaniaków :)
Po raz kolejny planujemy z rodziną wyjazd na Riwierę Makarską, ale tym razem wybór padł na Promajnę, przyszłość pokaże czy słuszny... Poszukuję opinii dot. apartamentów przy ul. Primorskiej (i tu ze względu na regulamin niestety nie mogę wskazać nazwy ewentualnie na maila, jeśli ktoś z Użytkowników miał okazję przy tej ulicy mieszkać).
Czy ktoś z Państwa jest skłonny wspomóc mnie niezbędną wiedzą na temat apartamentów z tej ulicy i ewentualnie samej miejscowości - tu już troszkę zdążyłam się naczytać, ale być może ktoś mnie jeszcze zaskoczy:)
Będę wdzięczna za wszystkie informacje, w zamian służę info.o Baśce Voda, Seget Vranjica, Makarska, Brela (Donja).

Z pozdrowieniami,
Tośka
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 15.03.2017 20:24

Jak ktoś lubi spokój to nie zazna go w sezonie w Promajnie.
Jeśli spokój to polecam sąsiadujacy z Promajną Bratuś.
Zdecydowanie ciszej i spokojniej a do Promajny 10 minut spacerkiem.
KarolOla
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 22.08.2016
Willa Nikolina2 czy Apartmenty Hoja Lero Promajna

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarolOla » 21.03.2017 23:30

Witam
Zarezerwowałem na cro-travel apartament w Willa NIKOLINA2(tak się nazywa na stronie cro-travel). Poszperałem trochę i wychodzi mi, że nie nazywa się on Nikolina2 tylko Apartments Hoja Lero-House. :? :?:
Czy ktoś może tam był i może coś o lokalu napisać.
Może ktoś ma info skąd rozbieżność w nazewnictwie?
pozdrawiam
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Willa Nikolina2 czy Apartmenty Hoja Lero Promajna

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 22.03.2017 08:58

KarolOla napisał(a):Witam
Zarezerwowałem na cro-travel apartament w Willa NIKOLINA2(tak się nazywa na stronie cro-travel). Poszperałem trochę i wychodzi mi, że nie nazywa się on Nikolina2 tylko Apartments Hoja Lero-House. :? :?:
Czy ktoś może tam był i może coś o lokalu napisać.
Może ktoś ma info skąd rozbieżność w nazewnictwie?
pozdrawiam

Agentury zmieniają nazwy apartamentów właśnie po to aby klient nie mógł ich sam znaleźć w necie i zarezerwować po niższej cenie :D
piechol
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) piechol » 17.04.2017 11:42

artbas napisał(a):Jeżeli ktoś szuka apartamentów dla rodziny z dziećmi, mogę polecić apartament w którym byliśmu 2 lata temu w 4 rodziny.
Wysoki standard, bardzo miły właściciel, basen+ mnóstwo zabawek dla dzieci. Do plaży ok 150m


Hej, chętnie tez poznam ten namiar: bartlomiej.jakub(at)gmail.com.Dziękuję.
witek_bronx
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 18.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) witek_bronx » 18.04.2017 14:47

Witam, po proszę namiar :)

pozdrawiam

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Maxiorx36
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 28.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maxiorx36 » 18.04.2017 18:34

Witam . Kiedyś byłem w Makarskiej mi się tam bardzo podobało .
Jakby ktoś miał fajny namiar będę bardzo wdzięczny może być Baśka Voda albo Promajna Ja + żona i mała 9L
Już nie chcemy na oluu po Grecji. Wyżywienie własne i knajpki :) dojazd własny .
Raczej będzie Baśka Voda bo już wstępnie zarezerwowałem .
kristof
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 30.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kristof » 07.05.2017 18:15

Witam, skorzystam z okazji i zadam pytanie?
Mamy 3 tygodnie urlopu 08.07-30.07 i możemy 2 tygodnie spędzić w Chorwacji. Jedziemy w składzie 2+2 dzieci. Planujemy dwie miejscowości po 7 dni w każdej: Tucepi/Podgora i Rogoznica/Primosten. Może macie jakieś sprawdzone namiary na noclegi w tych miejscowościach?
Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.05.2017 18:25

kristof napisał(a):Witam, skorzystam z okazji i zadam pytanie?
Mamy 3 tygodnie urlopu 08.07-30.07 i możemy 2 tygodnie spędzić w Chorwacji. Jedziemy w składzie 2+2 dzieci. Planujemy dwie miejscowości po 7 dni w każdej: Tucepi/Podgora i Rogoznica/Primosten. Może macie jakieś sprawdzone namiary na noclegi w tych miejscowościach?
Pozdrawiam

Może już wystarczy tych samych postów w kilku wątkach. :idea:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone