Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Promajna Pavic

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 29.12.2012 23:45

ati7 napisał(a):to ja chyba znalazłem lokum na przyszły rok;)


... to może mnie pomożesz :) Promajne już przerobiłem :)
kama408
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 07.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kama408 » 30.12.2012 22:22

Witam mam pyt.odnośnie tych apartamentów, do osób, które tam były. Czy są pokoje na 2-im piętrze? na zdjęciach niby są balkony a opisu pokoi nie ma. Nie wiem, czy coś źle czytam na stronie, czy faktycznie nie wynajmują 2 piętra? Bardziej zorientowanych proszę o odp. A może Ktoś z z forumowiczów był w tym domu obok to jest jakby bliźniak (rodzina Barać) i może krótko opisać jakie warunki? Pozdrawiam.
Może być na e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 30.12.2012 22:32

kama408 napisał(a):Witam mam pyt.odnośnie tych apartamentów, do osób, które tam były. Czy są pokoje na 2-im piętrze? na zdjęciach niby są balkony a opisu pokoi nie ma. Nie wiem, czy coś źle czytam na stronie, czy faktycznie nie wynajmują 2 piętra? Bardziej zorientowanych proszę o odp. A może Ktoś z z forumowiczów był w tym domu obok to jest jakby bliźniak (rodzina Barać) i może krótko opisać jakie warunki? Pozdrawiam.
Może być na e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


... z tego co pamiętam na samej gorze mieszkała właścicielka :)
sandey
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.01.2014
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) sandey » 03.01.2014 18:16

[ Mieszkaliśmy około 200metrów od plaży w bardzo wygodnym apartamencie z tarasem z którego widać było panoramę Promajny, oraz poranną flotyllę statków wypływającą z Makarskiej na wycieczki(kilka z nich zabierało turystów z Promajny).
Jeżeli macie pytania, chętnie odpowiem(mogę wrzucić jakieś foto).[/quote]



Jeżeli możesz to proszę o namiary na apartament mei:l adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
inka 777
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 25.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) inka 777 » 06.01.2014 00:40

Ja też proszę o namiary oraz cenę tego apartamentu adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
zdjęcia też wrzuć
ogvip
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 12.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogvip » 13.01.2014 22:09

Witam,
Jeśli ktoś posiada namiary na apartament w miejscowości Promajna dla rodzinki 5-cio osobowej 3+2 i ew. jakieś foty z plaży i apartamentu to bardzo bym prosił. Wybieramy się na początku sierpnia. Słyszałem, że jest tam bardzo ładnie więc bardzo proszę o info adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
ogvip
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 12.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogvip » 14.01.2014 20:39

Chyba nikt nie ma żadnych namiarów na Promajnę :cry: :cry: :cry: :cry:
bambi
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 02.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) bambi » 02.02.2014 14:04

był ktoś w apartamentach Pavic na put makarske? proszę o opinię - jaki to standard, czy bardzo tam ciasno (ap. wyglądają na bardzo malutkie), czy na parterze dobrze się tam mieszka? ja jestem zainteresowana ich ap. 2+2 na parterze. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie info
witek0404
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 03.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) witek0404 » 03.05.2015 20:19

Witam wszystkich jeśli ktoś posiada zdięcia z tego apartamentu Pavić Promajna lub posiada informacje o apartamencie 2+2 to proszę o meila ;zbych72@op.pl
studeo
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 18.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) studeo » 15.08.2015 13:35

W sumie kopalniany temat, ale może ktoś będzie szukał: apartamenty Pavić razem ze zdjęciami wnętrz i opisem znajdują się na mojej stronie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link - to strona z relacją z moich wyjazdów do Chorwacji i opisem apartamentów, w których mieszkałem.
agam28
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) agam28 » 28.09.2015 14:24

Witam wszystkich. Czy ktoś może się orientuje i może doradzić czy lepiej ap Pavic czy może Marin zaraz przy plaży. Warunki na zdjęciach w tym pierwszym lepsze tylko nie wiem jak z ta drogą na plażę? Z góry dziękuję
piciuok
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) piciuok » 23.03.2016 10:27

Odkopuje, ktoś był jeszcze u Państwa Pavic? :) Warunki coś się zmieniły na gorsze / lepsze? :)
magdalenaaa
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 05.04.2016
Promajna noclegu szukamy

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdalenaaa » 27.05.2017 12:05

:papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa:
NOCLEGI W PROMAJNIE termin 25.06.2017-05.07.2017
Byliśmy w 2014 roku i chcemy wrócić :-) macie kochani namiary na fajne i tanie noclegi? koło 35-40 euro za apartament :-) w zeszłym roku w Primosten tyle płaciliśmy :-) mam namiar i chętnie się podzielę :-)

W Promajnie potrzebujemy 2 apartamenty dla 2 rodzin 2+2 tel. 796527089 i mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl jedzie z nami buldożek francuski :-)

BUZIAKI KOCHANI :D :D :D :D :D :D i dziękuję
beti8007
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 05.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) beti8007 » 26.06.2017 12:22

Przyłączam się do prośby ;-)
Szukam noclegów dla dwóch rodzin (każda 2+2) w Promajnie, najlepiej w miarę blisko plaży i za rozsądne pieniądze (do 70 euro za dobę za kwaterkę). Będę wdzięczna za jakieś namiary :-)
mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :-)
Slawek75
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slawek75 » 06.08.2017 18:55

Cześć,

Wybieram się z rodziną do Promajny w dniach 09.08-22.08.17. Czy ktoś może ma namiary na kwatery dla 4 osobowej rodziny?
Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Promajna Pavic - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone