Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Promajna i Borak na płw Peljesac 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
studeo
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 18.04.2011
Promajna i Borak na płw Peljesac 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) studeo » 05.08.2014 12:43

Niecały miesiąc temu wróciliśmy z Chorwacji, mieszkaliśmy w Promajnie i Borku na płw Peljesac, zwiedziliśmy Split, Mostar, Korculę, Dubrownik. Podobnie jak 3 lata temu, rezygnuję z typowej relacji na forum na rzecz własnej strony internetowej. Kiedy przygotowywałem się do wyjazdu, szukałem informacji na forum przekopując się przez relacje forumowiczów - czyta się fajnie, ale znalezienie potrzebnych informacji w tysiącach postów jest trudne.
Strona napisana jest z myślą o osobach wybierających się do Chorwacji po raz pierwszy i zawiera informacje dość podstawowe. Ostatnia wersja sprzed trzech lat spotkała się z różnym przyjęciem. Ja wiem, że jak czegoś tam nie widziałem to nic nie widziałem, w opisywanych miejscach byłem tylko chwilę i o wielu rzeczach nie wiem, a zamieszczone na stronie opinie mają charakter całkowicie subiektywny i nie gwarantuję, że to co mi się podobało (lub nie) spodoba się również innym. Mam tylko nadzieję, że początkującym pomoże to znaleźć informacje potrzebne do przygotowania wakacyjnego wyjazdu.

Adres strony: http://www.chorwacja.slask.plZapraszam.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich forumowiczów, z których rad korzystałem przygotowując się do wyjazdu, ze szczególnym uwzględnieniem bociana za polecenia villi anadingac w Borku.
A na zachętę parę zdjęć, które można znaleźć również na stronie:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 05.08.2014 13:06

Fajnie, że choć w jakimś zakresie Wam sie podobało :)
Rzeczywiście u Ivo najlepiej jest mieszkać całą paczką znajomych lub rodziną i zajmować całą górę. :)
Plaża to teraz prawdziwa plaża bo nie widzieliście jej w 2003 roku :) :)
Potwierdzam, że największym skarbem tej lokalizacji jest obitelj Daničić. Moim największym kumplem jest Ivan z którym golimy w gałę wszystkich :)
Co do wina Dingač to zawęziłbym mocno obszar, wytwarza się je z winogron rosnących na wąskim pasku Pelješca. To tylko kilka kilometrów.
Co do plaży Divna to dla mnie ona wygląda najcudniej z daleka :) I tak bym ją nazywał. Divna znaczy Cudna.
Pozdrav.
studeo
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 18.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) studeo » 05.08.2014 20:11

Podobało nam się właściwie w całym zakresie :-)
Nie mam zwyczaju wracać do tych samych miejsc, ale jeśli miałbym gdzieś wrócić, to z pewnością byłaby to villa anadingac... Ona po prostu ma to coś.
Ivo ma teraz kłopoty z graniem w piłkę - dokucza mu ostroga piętowa i bóle kolan - latka lecą... Jako że to mój fach, poradziłem mu parę rzeczy, mam nadzieję, że się zastosuje.
Gdybyś był tam przez przypadek w tym roku, pozdrów ich od Kuby i Ani - to nasze dzieci, pewnie je zapamiętali lepiej niż nas :-)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 05.08.2014 20:16

studeo napisał(a):Podobało nam się właściwie w całym zakresie :-)
Nie mam zwyczaju wracać do tych samych miejsc, ale jeśli miałbym gdzieś wrócić, to z pewnością byłaby to villa anadingac... Ona po prostu ma to coś.
Ivo ma teraz kłopoty z graniem w piłkę - dokucza mu ostroga piętowa i bóle kolan - latka lecą... Jako że to mój fach, poradziłem mu parę rzeczy, mam nadzieję, że się zastosuje.
Gdybyś był tam przez przypadek w tym roku, pozdrów ich od Kuby i Ani - to nasze dzieci, pewnie je zapamiętali lepiej niż nas :-)

Będziemy tam za jakiś czas w sierpniu :)
A Ivo to piłkarz, stał na bramce i wiadomo, że sport to zdrowie...
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 06.08.2014 19:55

Witam. Świetne zawodowe foty. :D
trevia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 367
Dołączył(a): 28.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) trevia » 07.08.2014 00:51

Świetna, ciekawie napisana strona :D Wiele informacji na pewno przyda się na przyszłość :D
Gratuluję pięknych kadrów :D

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Promajna i Borak na płw Peljesac 2014
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone