Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Prom z Zadaru do Włoch-prosba o pomoc

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ewa.krakuska
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 06.07.2010
Prom z Zadaru do Włoch-prosba o pomoc

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.krakuska » 18.02.2013 16:54

Mam prośbę,
chciałabym w tym roku pojechać na tydzień do Włoch po kilkudniowym plażowaniu w Chorwacji.
Próbuję policzyć ile kosztuje prom z Zadaru np. do Ancony ( wolałabym z Splitu do Pescary ale chyba jeszcze nie ma informacji w necie o połączeniach w 2013r).
Czy ktoś kto płynął tą trasą w ub roku może napisać ile nalezy zapłacić za prom? Niby na stronie Jadrolinii są podane ceny ale nie rozumiem niektórych zapisów.
Chciałabym 27.07 popłynąć z Hr do Włoch.

Z góry dziękuję
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 18.02.2013 21:07

Witam. Nie płynąłem, ale zrobiłem symulację za pośrednictwem innej strony niż Jadrolinia. Jest to strona z wszystkimi regularnymi połączeniami większości przewoźników w Europie więc znają ceny jakie są w poszczególnych taryfach. Ba, czasami da się tam kupić taniej niż u samego przewoźnika...
A oto dane dla jednego auta osobowego, 1 osoby, oraz jednego miejsca siedzącego (nie kabiny!) w czasie 6 godz. podróży.

Your ticket price is 267.50 EUR Return ticket
Eligible for 2 FREE gifts when booked today

Outward: Zadar - Ancona
Travelling with: Jadrolinija
Departure Date/Time: Sat 27 July 2013 at 0800
Arrival Date/Time: Sat 27 July 2013 at 1400
Passengers: 1 Adult
Transport: Car
Length : Less than 5.00 metres
Height : Less than 1.80 metres
Accommodation: 1 of Reclining Seat
Fare Type: BROCHURE FARE:

Return: Ancona - Zadar
Travelling with: Jadrolinija
Departure Date/Time: Wed 31 July 2013 at 2200
Arrival Date/Time: Thu 01 August 2013 at 0600
Passengers: 1 Adult
Transport: Car
Length : Less than 5.00 metres
Height : Less than 1.80 metres
Accommodation: 1 of Reclining Seat
ewa.krakuska
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 06.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.krakuska » 19.02.2013 21:06

bardzo dziękuję za wyliczenie!!!

możesz mi napisać z jakiej strony korzystałeś?
Policzę sobie za całą ekipę ( 3 dorosłe i 1 dziecko).
Chcę popłynąć tylko w jedną stronę
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 19.02.2013 22:41

http://www.aferry.co.uk
lub
http://www.ferries.co.uk
Pierwsza jest już w wersji polskiej.

Ta druga podaje połączenia pomiędzy Splitem a Anconą, Zadarem a Casenatico, Anconą i Pesaro. Zresztą nie tylko z Zadaru są połączenia...Proszę przejrzeć dokładnie bo jest tam wiele połączeń. :)
Pozdrawiam.
Gdyby były jeszcze pytania odnośnie tych stron czy zakupu to śmiało. :wink:
ewa.krakuska
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 06.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.krakuska » 20.02.2013 22:32

jeszcze raz dziękuję !

Snav ma teraz fajne zniżki. Szkoda że nie podają jeszcze rozkładów połączeń do Zadaru. Miałabym bliżej niż do Splitu no ale jesli okaże się że kupię bilet za 140 euro dla 4 osób i auta to skuszę się.
paweł_ko
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 28.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) paweł_ko » 14.03.2013 10:50

Witam.
Mam pytanie - chciałbym zarezerwować prom na: http://www.directferries.pl/ czy ktoś ma doświadczenia z tym pośrednikiem?
Pozdrawiam i proszę o odpowiedź
Paweł

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Prom z Zadaru do Włoch-prosba o pomoc
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone