Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Prom z Itali do Cro

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.04.2015 13:08

Wątek stary bardzo, ale temat być może dla kilku osób aktualny na nowy sezon.

Prom Ancona - Split:
- ze stron, które znalazłem wynika, że nie pływają już wspomniane przez Katarzynę duże katamarany
- Snav na swojej stronie sprzedaje również bilety na Blue Line /połączyli się ?/
- cena u pośredników jest sporo niższa niż na stronach przewoźników
...mimo,że...
- u pośredników wymagane jest podanie wybranych miejsc dla wszystkich podróżujących, a na stronie Snav /dla układu 2+1/ wystarcza wpisać 1 kabinę 2-osobową. Tak jakby dziecko w kabinie płynęło gratis.

Może ktoś ma jakieś spostrzeżenia z ubiegłego sezonu, albo wczytał się głębiej w ten temat ?

I jeszcze pytanie dotyczące kabin. Czy ktoś mi powie czy w kabinie 2-osobowej jest np. miejsce na rozłożenie karimaty ? Nie znalazłem opisów kabin.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.04.2015 21:27

I jeszcze pytanie dotyczące kabin. Czy ktoś mi powie czy w kabinie 2-osobowej jest np. miejsce na rozłożenie karimaty ? Nie znalazłem opisów kabin.[/quote]

To pytanie mnie głównie nurtuje.

Na stronie Snav nie znalazłem nawet informacji o ich flocie.
Łukasz&Gosia
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 23.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz&Gosia » 11.04.2015 01:33

Nie spotkałem się z promem który by miał tyle miejsca w kabinie żeby rozłożyć karminatę. Więc będzie ciężko. Kabiny na promach są tak projektowane, żeby zmieściło się jak najwięcej ludzi na jak najmniejszej powierzchni.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.04.2015 16:58

No, nie jest tak źle. Znalazłem w sieci zdjęcia i filmy z kabin. Z wyjątkiem najtańszych wewnętrznych to w innych karimata jakoś powinna się zmieścić. A zaoszczędzone pieniądze wydam na słoweńską autostradę ;)
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone