Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Prom Split - Supetar koszt?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cambriaaa
Odkrywca
Posty: 69
Dołączył(a): 23.05.2012
Prom Split - Supetar koszt?

Nieprzeczytany postnapisał(a) cambriaaa » 09.06.2013 14:58

W powolnym ferworze przygotowań do wyjazdu na Brać obliczam sobie koszt promu wg tabelki http://www.bracinfo.com/pl/wyspa-brac-prom/#1 i wychodzi mi, że 4 osoby to 132 kun (w jedną stronę), ale nie wiem czy samochód będzie liczony jako ten do 2 m wysokości i do 5 m długości, czy ten większy. Chodzi o cytrynę C4 picasso z boxem na dachu. Podpowiecie, bo nie mogę teraz zmierzyć?
stalowy.mis
Odkrywca
Posty: 94
Dołączył(a): 24.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) stalowy.mis » 09.06.2013 17:57

wujek gogle mowi ze :

NADWOZIE Rodzaj minivan
Długość / szerokość / wysokość 4,470/1,830/1,660

PS: jak mozna dostan sie najprosciej i najtaniej nie majac samochodu ze Splitu do miasta Bol ?
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 09.06.2013 21:16

stalowy.mis napisał(a):wujek gogle mowi ze :

NADWOZIE Rodzaj minivan
Długość / szerokość / wysokość 4,470/1,830/1,660

PS: jak mozna dostan sie najprosciej i najtaniej nie majac samochodu ze Splitu do miasta Bol ?

A "wujek gogle" nie podpowiedział?
Jak zwykle wystarczy wrzucić hasło w net choćby po eng.... "split bol ferry" ...albo przejrzeć stronę największego przewoźnika promowego (Jadrolinija)...
Na pewno byś znalazł ten katamaran... klik
stalowy.mis
Odkrywca
Posty: 94
Dołączył(a): 24.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) stalowy.mis » 10.06.2013 21:59

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
stalowy.mis napisał(a):wujek gogle mowi ze :

NADWOZIE Rodzaj minivan
Długość / szerokość / wysokość 4,470/1,830/1,660

PS: jak mozna dostan sie najprosciej i najtaniej nie majac samochodu ze Splitu do miasta Bol ?

A "wujek gogle" nie podpowiedział?
Jak zwykle wystarczy wrzucić hasło w net choćby po eng.... "split bol ferry" ...albo przejrzeć stronę największego przewoźnika promowego (Jadrolinija)...
Na pewno byś znalazł ten katamaran... klik


podpowiedzial ale super ze sa uzytkownicy "lepsi" niz on :)

PS: fakt jest taki ze te linki juz znalem
rafales
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 03.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafales » 14.06.2013 12:53

cambriaaa napisał(a):(...) ale nie wiem czy samochód będzie liczony jako ten do 2 m wysokości i do 5 m długości, czy ten większy. Chodzi o cytrynę C4 picasso z boxem na dachu. Podpowiecie, bo nie mogę teraz zmierzyć?

My za XC90 z boksem zapłaciliśmy 160 kun, a samochód dłuższy i wyższy od Cytryny.
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 15.06.2013 18:43

cambriaaa napisał(a):W powolnym ferworze przygotowań do wyjazdu na Brać obliczam sobie koszt promu wg tabelki http://www.bracinfo.com/pl/wyspa-brac-prom/#1 i wychodzi mi, że 4 osoby to 132 kun (w jedną stronę), ale nie wiem czy samochód będzie liczony jako ten do 2 m wysokości i do 5 m długości, czy ten większy. Chodzi o cytrynę C4 picasso z boxem na dachu. Podpowiecie, bo nie mogę teraz zmierzyć?


160 kun za auto + 33kunx4osoby = 160+132=292kun ( to Twój koszt przeprawy promem w jedną stronę )
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 06.07.2013 20:25

A ktoś wie o której trzeba być w splicie żeby nie stać w kolejce na prom? Dodam że chodzi mi o sobotę a kierunek Split-supetar??? :mrgreen:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7944
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 07.07.2013 16:45

Niedzwiad napisał(a):A ktoś wie o której trzeba być w splicie żeby nie stać w kolejce na prom? Dodam że chodzi mi o sobotę a kierunek Split-supetar??? :mrgreen:

Jechałem tam 23.06, byłem w Splicie ok 11:30 bez problemu dostałem się na prom o 12:45 jak i wszystkie auta które stały w kolejce. Wracałem w piątek 05.07 i na prom w Supetarze o 9:30 się nie zmieściłem i popłynąłem dopiero o 10:30 na który zmieściły się wszystkie czekające auta. Z tego co widziałem pływają dwa promy, jeden większy drugi mniejszy.
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 07.07.2013 17:48

dids76 napisał(a):
Niedzwiad napisał(a):A ktoś wie o której trzeba być w splicie żeby nie stać w kolejce na prom? Dodam że chodzi mi o sobotę a kierunek Split-supetar??? :mrgreen:

Jechałem tam 23.06, byłem w Splicie ok 11:30 bez problemu dostałem się na prom o 12:45 jak i wszystkie auta które stały w kolejce. Wracałem w piątek 05.07 i na prom w Supetarze o 9:30 się nie zmieściłem i popłynąłem dopiero o 10:30 na który zmieściły się wszystkie czekające auta. Z tego co widziałem pływają dwa promy, jeden większy drugi mniejszy.



Fajnie by było gdyby nam się tak udało. A jak nie to najwyżej spacerem w porcie ew.jakaś kawka i sjesta: :D :D

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Prom Split - Supetar koszt?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone