Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Prom na Korculę

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sonny
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 73
Dołączył(a): 03.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) sonny » 02.03.2011 13:55

larry123 napisał(a):
Alita napisał(a):Witajcie, mam pytanie jak najszybciej dostać się (samochodem) na wyspę Hvar?

Ze Splitu kursują promy. Oto cennik

Lepiej jest jechać dalej do Drvenika i płynąć do Sucuraju. Później przez całą wyspę masz drogę z niespdzianką. :lol: Tu jest cennik do Drvenika

Możecie napisać co to za niespodzianka? Nie chcę narażać kobiety na palpitacje serca :D
lukskajwoker
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 15.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukskajwoker » 30.06.2011 22:45

czy może ktoś mi potwierdzić jaki rozkład jest na dzień 08/09 lipca z drvenik na korculę. wg różnych planów raz wychodzi, że są dwa a raz że trzy kursy ?
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 30.06.2011 23:02

lukskajwoker napisał(a):czy może ktoś mi potwierdzić jaki rozkład jest na dzień 08/09 lipca z drvenik na korculę. wg różnych planów raz wychodzi, że są dwa a raz że trzy kursy ?


...z tego co pamiętam w sezonie letnim są trzy kursy z Drvenika na Korculę. Mniej więcej 7.30,13.30 i 19.? Prom zabiera ok.35 samochodów. Zdarzały się jednak przypadki, że tak je upychano, że wyjście możliwe było tylko przez okno; :lol: , nie powiem ciekawe widoki... :D
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 30.06.2011 23:09

majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 30.06.2011 23:28



... czyli mniej więcej pamiętałam, od 15 lipca rozkład się zmienia, wówczas Niemcy dobijają do całości... :D
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 01.07.2011 12:31

majeczka napisał(a):


... czyli mniej więcej pamiętałam, od 15 lipca rozkład się zmienia, wówczas Niemcy dobijają do całości... :D


... a od 1 sierpnia , Italjanci zaczynają zalewać wszystkie wyspy :wink:
lukskajwoker
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 15.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukskajwoker » 01.07.2011 20:06

ogólnie kiepsko widzę z tymi promami.
ciężko się "wstrzelić" na jakąś godzinę...
i cenowo też niezbyt kolorowo.
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone