Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

prognoza na wrzesień 2009 początek miesiąca

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maniekjg
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 16.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniekjg » 11.02.2009 20:53

Właśnie licze na te owoce :) Dwa lata temu byłem w BG w tym terminie i było ciepło.A po przyjezdzie do Polski jak zona weszła do marketu po chlebek w krótkim to patrzyli na nia jak na wariatke :)) ale cieplejszych ciuchow nie było :).
jacek77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 369
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek77 » 11.02.2009 21:13

Wrzesień 2007 pierwszy tydzień
Wiatr

Obrazek


"opalanie na tarasie"

Obrazek

Kąpiel utrudniona

Obrazek


...ale było też i tak

Obrazek
rapez
Croentuzjasta
Posty: 456
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rapez » 13.02.2009 14:51

ines; darek1; krakuscity; Katarzyna Głydziak Bojić; pawelsko; hepik; JacYamaha; kulka53; janniko : dziękuje Wam serdecznie za te ciepłe słowa. Termin zarezerwowany od 28.VIII-12.IX. Rejon Mali Lošinj-Cunski. Jeśli ktoś będzie wybierał się w podobnym kierunku zapraszam na wspólną jazde (w grupie zawsze razniej). Pozdrawiam wszystkich i dziękuje.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 09.03.2009 20:15

rapez napisał(a):ines; darek1; krakuscity; Katarzyna Głydziak Bojić; pawelsko; hepik; JacYamaha; kulka53; janniko : dziękuje Wam serdecznie za te ciepłe słowa. Termin zarezerwowany od 28.VIII-12.IX. Rejon Mali Lošinj-Cunski. Jeśli ktoś będzie wybierał się w podobnym kierunku zapraszam na wspólną jazde (w grupie zawsze razniej). Pozdrawiam wszystkich i dziękuje.



Bardzo proszę
grax
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 344
Dołączył(a): 27.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) grax » 21.03.2009 22:12

Ja bylem na poczatku wrzesnia 2008 i pogoda byla PIEKNA! Caly pobyt (okolo 2 tyg) bylo slonce i upaly!
Teraz jak euro spadnie, takze planuje pojechac na poczatku wrzesnia. mam nadzieje, ze pogoda nie zawiedzie :) tak jak w zeszlym roku
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.03.2009 22:29

grax napisał(a):Ja bylem na poczatku wrzesnia 2008 i pogoda byla PIEKNA! Caly pobyt (okolo 2 tyg) bylo slonce i upaly!
Teraz jak euro spadnie, takze planuje pojechac na poczatku wrzesnia. mam nadzieje, ze pogoda nie zawiedzie :) tak jak w zeszlym roku


W pierwszym zdaniu piszesz, że pogoda była piękna, w drugim, że zawiodła :roll:

PS Przypominam, że zgodnie z regulaminem forum posty piszemy używając "polskich literek" pod Twoim nickiem Kołobrzeg ma literkę ( ł ) więc klawiaturę masz polską :wink:
grax
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 344
Dołączył(a): 27.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) grax » 21.03.2009 23:15

W pierwszym pisze jak bylo. W drugim pisze, ze jestem ciekaw jak bedzie w tym roku we wrzesniu.
OK będe używał polskich liter :) nie ma sprawy.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.03.2009 23:41

Czyli przepraszam :lol: w pierwszej sprawie zaszło małe nieporozumienie.
Dziękuję za OK w sprawie drugiej :lol:
Anusiak75
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 12.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anusiak75 » 27.03.2009 14:36

Witam,

ja byłam w Makarskiej w 2007 i 2008 r...za pierwszym razem byłam od 1 do 14 września...przez pierwszy tydzień było bardzo zimno i codziennie padał deszcz, natomiast drugi tydzień był piękny i upalny. W ubiegłym roku pojechaliśmy 7 września do 21...przez te 14 dni tylko 3 były deszczowe i zimne, a dzień przed wyjazdem rozpętała się bura i załapaliśmy się na pożar, wiec powrót do domu był koszmary, bo główna droga była zamknięta i jechaliśmy objazdem przez góry...kory masakryczne...ogólnie wrzesień jest super miesiącem do wypoczynku...mniej ludzi, luźniejsze drogi, a pogoda no cóż...jak wszędzie - różnie może być :)
Aki
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 21.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aki » 21.04.2009 13:35

maniekjg napisał(a):Witam!Podłacze się do pytania :) Planujemy wybrać sie na przełomie
tzn.23.08-06.09.2009 i czytałem gdzieś że co roku podobno jest parodniowe zepsucie pogody w tym okresie-jak to jest naprawde?


W zeszłym roku byłem dokładnie w tym terminie w Podstranie. Jedynym załamaniem pogody były widoczne chmury od strony lądu. Cały czas grzało (30-33 st.) ale wiadomo pogoda różną bywa. W tym roku jade 12.06 i mam nadzieje na podobne temperatury!
zybog
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 04.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) zybog » 21.04.2009 14:14

grax napisał(a):Ja bylem na poczatku wrzesnia 2008 i pogoda byla PIEKNA! Caly pobyt (okolo 2 tyg) bylo slonce i upaly!
Teraz jak euro spadnie, takze planuje pojechac na poczatku wrzesnia. mam nadzieje, ze pogoda nie zawiedzie :) tak jak w zeszlym roku


Ja też wybieram się na początku wrzesnia- w jaki rejon jedziesz? może wspólny dojazd / tzn. wpare aut/.
rapez
Croentuzjasta
Posty: 456
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rapez » 22.04.2009 08:54

Ja też wybieram się na początku wrzesnia- w jaki rejon jedziesz? może wspólny dojazd / tzn. wpare aut/.[/quote]

- Mali lošinj CRES ( w dwa samochody, bardzo chętnie)
pablo2222
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 849
Dołączył(a): 05.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo2222 » 22.04.2009 08:59

zybog napisał(a): Ja też wybieram się na początku wrzesnia- w jaki rejon jedziesz? może wspólny dojazd / tzn. wpare aut/.

Ze Szczecina do Hr to chyba masz nie po drodze do Szczawnicy. W twoim przypadku tylko przez Niemcy. Takie jest moje zdanie.
Pozdr
Kasiulka85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 244
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasiulka85 » 10.05.2009 09:29

Hmmm...ja planuje wyjazd po 19 września ale nie wiem czy jest sens biorąc pod uwagę kaprysy pogody pod koniec września:/
Może trzeba bedzie odpuścić sobie Chorwację
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 10.05.2009 09:36

Kasiulka85 napisał(a):Hmmm...ja planuje wyjazd po 19 września ale nie wiem czy jest sens biorąc pod uwagę kaprysy pogody pod koniec września:/
Może trzeba bedzie odpuścić sobie Chorwację

Na to nie ma reguły; pamiętam rok, kiedy prawie całt wrzesień pogoda była kapryśna, a ostatni tydzień września zrobiło się pieknie i jeszcze cały październik był bardzo słoneczny i bardzo ciepły, że nawet z morską kąpielą do 15.X nie było problemu...
Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
prognoza na wrzesień 2009 początek miesiąca - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone