Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PRiVLAKA koło Zadaru był ktoś?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
papos
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 05.06.2008
PRiVLAKA koło Zadaru był ktoś?

Nieprzeczytany postnapisał(a) papos » 06.06.2008 08:27

PRiVLAKA koło Zadaru był ktoś? Wybieram się wtym roku.Czekam na opinie.

zgóry wielkie dzięki. PAPOS :lol:
Ewa Góra
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 06.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa Góra » 09.06.2008 10:39

Witam,byłam w Privlace dwukrotnie.Raz w 1996 roku na campingu i ponownie, bodajże w 2001. Napisz,czy jedziesz do apartamentu,czy z namiotem,wówczas postaram się podac jakies info. :wink:
Kraja
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 01.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kraja » 09.06.2008 11:47

Jeżdżę do Privlaki od kilku lat (w tym roku jadę 25.06)- miejscowość mała i spojkojna, dużo małych przydomowych kempingów i jeden większy w centrum miejscowości. Całkiem fajna knajpka Planura - ale w tamtym roku ostro poszły w górę ceny, lepiej na jedzonko jechać do niedalekiego Ninu - duży wybór knajpek, poza tym bardzo ładna miejscowość położona na wyspie z najmniejszą katedrą na świecie.

Jeśli chcesz wiedzieć coś dokładniej - pytaj.
monika2277
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 19.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) monika2277 » 09.06.2008 17:18

Cześć Kraja.
Jak możesz to napisz na jaki camp jeździsz czy jest to może camp Maritime, a może wiesz coś na temat tego campu. Interesuje mnie wszystko czyli jak z czystością sanitariatów jaka plaża? My co prawda planujemy Zaton na koniec czerwca ale nigdy nie wiadomo czy nie nastąpi zmiana planów.
Kraja
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 01.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kraja » 09.06.2008 17:44

monika2277 napisał(a):Cześć Kraja.
Jak możesz to napisz na jaki camp jeździsz czy jest to może camp Maritime, a może wiesz coś na temat tego campu. Interesuje mnie wszystko czyli jak z czystością sanitariatów jaka plaża? My co prawda planujemy Zaton na koniec czerwca ale nigdy nie wiadomo czy nie nastąpi zmiana planów.


Jeżdżę na mały przydomowy kamping do Sime i Darinki Zorić o nazwie "Darinka" - *** gwiazdkowy kemping i apartamenty ze świetną rodzinną atmosferą.
O Maritime, wiem niewiele, chodzę tam tylko czasem na piwko do ALOHY, pograć w siatkówkę plażową albo do sklepu. Kemp jest dość mocno zacieniony i duuuuży.
Plaża piaszczysta, szeroka i czysta, niedaleko kampu można zażyć kąpieli błotnej w "borowinie". Niestety o sanitariatach nic nie wiem.
monika2277
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 19.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) monika2277 » 09.06.2008 17:50

Dzięki bardzo za odpowiedź. My wybieramy się 30 czerwca. Miłego wypoczynku.
babolat25
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) babolat25 » 09.06.2008 19:06

Witam
Byłem w Privlace w 2002 roku na campingu Maritime- było super , 24h na dobę panie sprzątające toalety , sklepik i mały bazar za wjeździe , duże miejsca campingowe i w cieniu , plaża ładna , woda super i nie jest głęboko ponieważ camping leży w zatoczce .Miasteczko małe i spokojne - bez szaleństw , ale może teraz jest już inaczej .
monika2277
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 19.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) monika2277 » 09.06.2008 20:47

W takim razie jak tak dobrze piszecie o tym miejscu to chyba tam zajrzę i przekonam się jak coś to pojedziemy dalej.
papos
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 05.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) papos » 10.06.2008 12:05

Ewa Góra napisał(a):Witam,byłam w Privlace dwukrotnie.Raz w 1996 roku na campingu i ponownie, bodajże w 2001. Napisz,czy jedziesz do apartamentu,czy z namiotem,wówczas postaram się podac jakies info. :wink:


Jadę do apartamentu .Znajduje się on na koncu Privlaki w kierunku wyspy nin.Mam pytanie odnośnie plaż , gdzie w pobliżu z dziecmi?



Papos
Ewa Góra
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 06.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa Góra » 11.06.2008 07:42

Jesli moja pamiec nie zawodzi, to po drugiej stronie mostku w kierunku Pag jest kawalek piasku, cos w rodzaju malej plazyczki.To prawdopodobnie bedzie najblizej.A tak, to macie plaze przy campie Maritim.Duza ,piaszczysta-piasek nawieziony, plytko w zatoczce przyplazowej, prysznice...ale masa ludzi z campu.Jest jeszcze male miejsce z betonowymi pomostami kolo boiska, ale tam nie znajdziesz zejscia do wody. Chyba jednak trzeba bedzie szukac plazy w NIN.
włóczykij
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 28.06.2008
Kempingi!

Nieprzeczytany postnapisał(a) włóczykij » 28.06.2008 16:04

Wybieram się 10 lipca do Chorwacji w okolice Privlaki...i zastanawiam sie nad trzema kempingami DARINKA, MARITIME, ZATON .
Czy ktoś był? Czy trzeba wcześniej rezerwować miejsca? Czy panuje tam uciążliwy tłok? Jakie są wasze spostrzeżenia? Czy trzeba za każdy prysznic płacić (wiecie prysznice na żetony na minute), czy są jakieś dodatkowe opłaty, itp? Aha i czy jest szansa na postawienie namiotu w cieniu:-) icon_cool.gif
WITAMINKA_JK
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 16.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) WITAMINKA_JK » 26.02.2010 16:39

papos napisał(a):PRiVLAKA koło Zadaru był ktoś? Wybieram się wtym roku.Czekam na opinie.

zgóry wielkie dzięki. PAPOS :lol:


Witam Papos!

planuję wybrac się w tym roku do Privlaki, dokładnie do tego samego apartamentu - MAX. Mam więc pytanko jak one wyglądają dokładnie, gdyż nie ma zbyt wiele zdjęć na stronce:( czy wyposażenie ok, czy gospodarze mieszkają w tym samym domu? no i ogólnie jakie wrażenia? Będę wdzięczzzzzzzzzzzzzna za info:)

Pozdrawiam

WITAMINKA
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
papos
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 05.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) papos » 01.03.2010 21:28

WITAMINKA_JK napisał(a):
papos napisał(a):PRiVLAKA koło Zadaru był ktoś? Wybieram się wtym roku.Czekam na opinie.

zgóry wielkie dzięki. PAPOS :lol:


Witam Papos!

planuję wybrac się w tym roku do Privlaki, dokładnie do tego samego apartamentu - MAX. Mam więc pytanko jak one wyglądają dokładnie, gdyż nie ma zbyt wiele zdjęć na stronce:( czy wyposażenie ok, czy gospodarze mieszkają w tym samym domu? no i ogólnie jakie wrażenia? Będę wdzięczzzzzzzzzzzzzna za info:)

Pozdrawiam

WITAMINKA
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Gospodarze nie mieszkają w tym domku,te dwa domki są specjalnie budowane pod turystów,wyposażenie jest dobre ,jest czysto i ogólnie spoko.Ja byłem w 2+1 trochę ciasno i z przeciwnej strony niż morze,a cena jaka apartamentu od strony morza.Fajne są apartamenty w domku z tarasem z widokiem na morze.Wadą jest okropnie ciasny parking.yMieszczą się na wcisk 4 samochody.Taras nad morzem jest super,lecz kto pierwszy ten zajmuje ,i pozostaje pozostałym poniżej plaża piaskowa[piasek żółty inny niż nad Bałtykiem,ale zamki buduje się super]Gdy tam bYłem to pozostałe apartamenty zajmowali Niemcy,piwo lało się strumieniami ale tlko do 22.Plaża jest wąska jakieś 3 m,dno morza piaszczyste i 40 m od brzegu woda po pas.,dzieci nie trzeba pilnowaćJak morze jest spokojne woda kryształ gorzej gdy są fale wtedy woda robi się mętna .Na plaży jest pusto nawet w sezonie,bo wszyscy chodząna plaże po drugiej stroni Privlaki.Tam jest szersza plaża piaskowa .Od domku to 400m.4 kilometry dalej masz ośrodek kempingowy ZATON i tam już plażę ,basen zjeżdzalnie i tłumy ludzi jak to lubicie.Ja po jednym pobycie w maxie znalazłem w Privlace apartament u znajomej rodzinki i tam jeżdzę co rok.
kanane
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 26.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kanane » 05.01.2014 20:51

Witam serdecznie...wybieram sie w tym roku do Chorwacji,przeglądam oferty z miasteczka Privlaka,i tu moje pytanie do Was ponieważ mamy małe dzieci...ktos słyszał o Apartamencie DARIJA?

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
PRiVLAKA koło Zadaru był ktoś?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone