Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Privlaka k/Ninu 16-29.08.2013

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
alex_stela
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 15.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) alex_stela » 13.09.2013 09:06

Marsallah napisał(a):
alex_stela napisał(a):Uwielbiam takie klimaty!

Nie Ty jeden - rozejrzyj się, takich świrów jest tu więcej :D


No cóż... Czytałem tu kilka relacji (w tym Twoje) i stwierdzam, że ja to się nawet nie kwalifikuję do kolejki do psychiatry! :lol: :lol: :lol: Klimat tego forum też lubię - zostaję na dłużej!

Cieszę się, że mam w Chorwacji jeszcze tyle do zobaczenia - tegoroczne wakacje to pewnie dopiero przedsmak tego, co mnie jeszcze (mam nadzieję) w tamtych stronach czeka. Jak na razie pozostaje mi ponowne wypełnianie puszki na "piątki", planowanie i... resztki rakiji do wypicia. :wink:
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 13.09.2013 13:10

Witam. Fajnie piszesz, dobrze się czyta.

Jeśli chodzi o tą restaurację w Korenicy też tam jedliśmy w drodze powrotnej z Plitvic. Naprawdę smacznie i przystępna cena.
2013-07-29 08.24.jpg

Pozdrawiam.
alex_stela
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 15.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) alex_stela » 14.09.2013 06:25

mirasowski napisał(a):Jeśli chodzi o tą restaurację w Korenicy też tam jedliśmy w drodze powrotnej z Plitvic. Naprawdę smacznie i przystępna cena.
2013-07-29 08.24.jpg

Pozdrawiam.


O! To dokładnie to! Dzięki wielkie! :wink:
edjarek
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 01.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) edjarek » 25.10.2013 00:32

Po Twojej relacji, Privlaka mi się spodobała. Jadąc z 4 letnim szkodnikiem, nie będę musiał omijać sklepów i straganów - tato kupimy piłeczkę, samochodzik, robota? (zaraz wyjdę na złego ojca :) ) Poza tym to fajna baza wypadowa na wycieczki - wszak i tak jadę autem. Klepnąłem już kwaterę (nie, nie różowy domek), i dziś zapłaciłem zaliczkę. Pytanie mam tylko takie, jak dają zjeść w tej konobie Planura? Czy byłeś tam?
Najbardziej nie znoszę CZEKAĆ, a mamy się tam stawić 4 sierpnia 2014, :cry: nawet nie chce mi się liczyć ile to DDW.
kojacek
Cromaniak
Posty: 858
Dołączył(a): 29.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kojacek » 28.10.2013 02:37

Bardzo przyjemnie się czytało, miło było zobaczyć zdjęcia Ninu, w którym byliśmy niby nie tak bardzo dawno-od okolic 20 lipca do pierwszych dni sierpnia a już tak dużo czasu minęło od tego wyjazdu.
Odnośnie Plitwickich-szkoda, że trafiliście na chłód i pochmurne niebo, bo jak to może wyglądać widziałeś sam, gdy się pokazało słońce :(
Może po prostu innym razem przy lepszej pogodzie "Plitwickie do poprawy"? ;) Co prawda to kosztuje, ale widoki i wrażenia mogą być zupełnie inne, a te są bezcenne :)
No i szacun za to, że życzyli Ci dobrego jutra, ja tak wcześnie nie byłem w stanie wywlec się z łóżka, ale ja jestem śpiochem ;)
I jeszcze odnośnie płatności na autostradach-gdy wracaliśmy pod Zagrzebiem kolejka do bramek "Cash only" liczyła się w kilometrach, a my płacąc kartą mieliśmy "do odczekania" pewnie ze trzy samochody.
Ale nie płaćcie kartą!!! Będę miał luźniej na bramkach ;)

I na koniec-takie kupowanie euro to już jawny akt znęcania się nad innymi-przynajmniej nade mną ;)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Privlaka k/Ninu 16-29.08.2013 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone