Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Privlaka I Okolice....

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rajcro
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 15.05.2009
Privlaka I Okolice....

Nieprzeczytany postnapisał(a) rajcro » 15.05.2009 09:33

Witam serdecznie Was wszystkich! Mam takie pytanko, kto z Was był w Privlace lub w okolicy? Chciałbym poznać Wasze opinie i otrzymać kilka dobrych rad :) czy ta okolica jest na tyle fajna by spędzić tam urlop, czy raczej szukać czegoś innego?
Pozdrawiam!
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.05.2009 09:34

rajcro
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 15.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) rajcro » 15.05.2009 09:51

Dziękuję za pomoc :)
Osoby, które tam były, chciałbym jeszcze poprosić o polecenie 3 - 4 plaż, które zrobiły na Was najlepsze wrażenie (kolorek wody, piaseczek itp). Macie może jakieś dobre mapki tego regjonu??
papos
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 05.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) papos » 15.05.2009 13:34

rajcro napisał(a):Dziękuję za pomoc :)
Osoby, które tam były, chciałbym jeszcze poprosić o polecenie 3 - 4 plaż, które zrobiły na Was najlepsze wrażenie (kolorek wody, piaseczek itp). Macie może jakieś dobre mapki tego regjonu??



Napisz gdzie masz kwaterę to wtedy coś Ci doradzę.
rajcro
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 15.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) rajcro » 15.05.2009 13:59

http://www.croatiaholidayapartments.com ... -h893.html

Tu jest mapka gdzie dokładnie jest kwatera, tuż obok mostu na Vir. Może w ogóle znasz te apartamenty?
papos
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 05.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) papos » 15.05.2009 16:54

Ja w zeszłym roku mieszkałem jeszcze bliżej mostu na Wir (200)m.Plaża pod twoim apartamentem jest piaskowa,szerokosć jest co roku inna.Piasek jest inny niż nad Bałtykiem.Praktycznie cała plaża aż do mostu jest piaszczysta z bardzo łagodnym wejsciem do wody .Miejscami 100m od brzegu jest 1,5 m wody.Raj dla dzieci.Niestety gdy jest mocniejsza fala woda robi się zmącona.Gdy jest cisza woda jest krystaliczna.Na tej plaży nawet w sezonie jest pusto.Jeżeli chcesz trochę tłumów to polecam plażę w Zatonie,lub Sabunike.
rajcro
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 15.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) rajcro » 20.05.2009 09:05

Dzięki za informacje. A masz może namiary na jakieś dobre mapy tego regionu?
papos
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 05.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) papos » 20.05.2009 17:10

rajcro napisał(a):Dzięki za informacje. A masz może namiary na jakieś dobre mapy tego regionu?


http://www.maplandia.com/croatia/zadar-knin/privlaka/
Ja tym się posługiwałem ,ale to już miałeś na stronie apartamentu.
nike1972
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 19.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) nike1972 » 11.06.2009 23:35

:D Witam ja również jadę z rodzinką do Privlaki i mam mieszane uczucia i trochę obaw ponieważ naczytałam się dość negatywnych opini o tej miejscowości, a właściwie o plażach i wodzie Bardzo proszę o podpowiedź jakiś fajnych miejsc plażowych, mam dość duże dzieci, bo 14, 15 i 16 lat i zależało by im na trochę głębszej wodzie, aby mogły popływać czy znajdziemy coś takiego ?, a i byłoby fajnie jak były by mało zaludnione :) Widzę, że są na forum osoby, które znają dość dobrze tą miejscowość dlatego bardzo proszę o jakąś podpowiedź, umieszczam również link naszej kwaterymoże uda się komuś coś nam o tym miejscu napisać. Bardzo dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy. http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/ ... -katarina/
papos
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 05.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) papos » 12.06.2009 10:19

Nie wiem w którym miejscu Privlaki jest ten dom.O plażach macie nieco wyżej.Jeśli chcecie coś bliżej to muszę wiedzieć w której części się znajduje.Niema obawy że dzieci nie będą miały gdzie popływać.Kawałek od
brzegu woda jest głębsza , a przynajmniej nie schodzi brzeg pionowo.Ja w tym roku też tam wracam,i osobiście mnie okolica odpowiada.Często robimy wypady do Dalmacji środkowej(jednodniowe).
rajcro
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 15.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) rajcro » 17.06.2009 08:06

Ja za to słyszałem sporo pozytywnych opinii na temat Privlaki, dlatego też wybieram się tam we wrześniu. A tak jak pisze Papos jest to świetny punkt wypadowy na całodniowe wycieczki.
pluti82
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 20.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pluti82 » 20.10.2013 13:37

Witam, jestem nowy na forum a widzę że tutaj sporo ludzi jest już dobrze obeznanych w temacie. Chciałem podpytać o jakieś fajne plaże w pobliżu tego obiektu
image_500.jpg
. Wybieram się tam w sierpniu przyszłego roku z dwójką małych dzieci (2 i 4 lata). Będę wdzięczny za pomoc.
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 21.10.2013 08:33

A ludzie mają po zdjęciu wywnioskować, gdzie ta willa stoi, tak? :evil:
pluti82
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 20.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pluti82 » 21.10.2013 13:27

Widziałem że tutaj tacy "magicy" są na forum i na podstawie informacji o willi sugerowali gdzie najlepiej wybrać się na plaże itd.
Generalnie to nie znam dokładnego położenia tego domu.
Może rzeczywiscie trochę za mało info podałem...
pluti82
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 20.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pluti82 » 29.10.2013 15:01

To może inaczej zapytam, rozumiem że nie ma problemu żeby w tej miejscowości (lub w sąsiedniej) znaleźć jakąś fajną piaszczystą plażę ?
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone