Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Primosten - villa Maria

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
siwyok@poczta.fm
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) siwyok@poczta.fm » 04.01.2015 23:26

Jak tam nasz poczciwa Villa Maria? Dołożyli juz jakies szafki do pokoi i posprzatali? :)Jakieś aktualne wieści na jej temat? Wlasnie zastanawiamy sie nad jakimis apartamentami w Primostenie...
jerzy7k
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) jerzy7k » 01.06.2015 14:51

Odświeżam temat.
Ma ktoś jakieś aktualne info jak obecnie wyglądają apartamenty ?
grzeslaw
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzeslaw » 02.07.2015 11:02

też jestem ciekawy czy coś się zmieniło.
fox03
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) fox03 » 02.08.2015 09:13

Witam
Apartament jak najbardziej w porządku, jest czysto i schludnie może nie jest to hotel pięcio gwiazdkowy, ale na rodzinny wypoczynek ok.
Gospodarz młody, miły i uczynny. Villa w samym centrum Primosten. Nie słychać gwaru miasta.
Polecam.
ciko.p84
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) ciko.p84 » 02.08.2015 17:29

Witam
Mam pytanie czy jest możliwość zakwaterowania z pontonem który ma silnik i czy blisko jest miejsce do zwodowania
Z góry dziękuje za odpowiedż
agnieszka-l
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszka-l » 18.09.2017 14:35

Witajcie, wrócę do tematu Villi Maria. Trochę czasu minęło, czy ktoś był tam w niedalekiej przeszłości? Mamy dość dobrą ofertę z tego miejsca, ale komentarze bardzo mnie zniechęciły :/
travel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 02.01.2018 20:14

Odkopuje temat Villi Maria w Primostenie.
Najpierw zarezerwowałam tam apartament a potem przeczytałam ten wątek i relację z podróży Dren pt. "Primosten 2013" i jestem delikatnie mówiąc trochę przerażona. W prawdzie relacja jest z 2013 i przez ten czas mogło się coś zmienić....

W każdym razie jak ktoś ma aktualne informacje na temat tych apartamentów to byłabym bardzo wdzięczna :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Primosten - villa Maria - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2017