Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten - villa Maria

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szary779
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3135
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szary779 » 11.02.2011 12:09

Mogę się wypowiedzieć na temat jednego apartamentu (no dwóch bo z drugiego rezydent chciał żebyśmy sami skitrali sobie wyrko) który tak dalece mijał się z opisem,że odradzam. Bardzo skacowany i niechętny, obrażający nas osobiście i nas jako naród rezydent to inna sprawa. Polecam jazdę w ciemno lub cały domek przy Rupe 15. Piękny widok na Primosten ze wzgórza ,cisza, spokój i cena ok. 160 euro za całość( tak mówiła gospodyni w sierpniu) Opisem i tel. do gospodyni podzielę się na maila jeśli ktoś chętny. Domek nie posiada klimy ale nie jest potrzebna, no i nie ma strony www. Pozdrav.
yarod77
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 17.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) yarod77 » 12.02.2011 15:45

Szary... mam prośbę,
Proszę o kontakt na email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
agaagata
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 10.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaagata » 20.08.2011 07:27

m-i-g napisał(a):Czy warto ? To Twoja decyzja, ale poniżej moje przemyślenia na tak i nie:

Za:
- super widoczki zarówno w drodze do... Jak i w samym parku
- nie tylko wodospady ale i cały park i sieć rzczek, oczek wodnych itp...
- w parku masa różnych zwierzątek
- dla 4-latka będzie masa radości - statek, pomosty, wodospady (za wyjątkiem kąpieli pod prysznicem jedyna szansa na słodką wodę ;) ).
- wycieczka na cały dzień - oderwanie od morza ;)

Przeciw:
- ludzi jak u nas w Warszaffce na Marszałkowskiej (w zeszłym roku na początku września)

Tu kilka (dziesiąt ;) ) fotek zachęcających/zniechęcających (niepotrzebne skreślić) z zeszłego roku...
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

W tym roku też się wybieram do Primosten - tym razem na początku lipca i na 100% pojedziemy nad wodospady.


Witam,

czy mozesz mi cos więcej napisac o Primosten? Polecic jakis apartament blisko plazy? 1 apartament juz mam na uwadze : zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Czy jechałeś przez Słowację i Węgry?
Sabina_wawa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 04.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sabina_wawa » 20.01.2012 10:42

Cholera... dopiero teraz znalazłam te straszne opinie o tym apartamencie, a już zrobiłam rezerwację na lipiec... Czy ktoś mam jakiś update informacji o villii Maria...?
ella14
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 11.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ella14 » 02.02.2012 18:12

Wracam do tematu Willa Maria.kto był i jak tam jest naprawdę!!!!
Może izabelll napisze swoja opinię.
Czy mieszkanie jest naprawdę tak koszmarne czy może jednak warto pojechać.
Znalazłam opinie na tak i na nie a dostałam potwierdzenie że w wybranym przeze mnie terminie apartament jest wolny, cena tez zadowalająca :D .
Zobowiązałam się znaleść spanie dla siebie i jeszcze jednej rodziny i nie za bardzo mam ochotę na wtopę.
Pomóżcie podjąć decyzję :!: :!: :!: :!: :!:
A może macie sprawdzone namiary na inne apartamenty dla 6 osób. to bardzo będę wdzięczna o info
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję
Sabina_wawa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 04.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sabina_wawa » 24.07.2012 10:57

Byłam na początku roku przerażona opiniami jakie znalazłam na temat tych apartamentów, ponieważ jednak zrobiłam już wcześniej rezerwację, to mimo wszystko pojechałam. I nie żałuję. Bardzo fajna lokalizacja, ładny widok, sam apartament jak najbardziej w porządku, ma wszystko co potrzeba (no może jednak szafa by się przydała, ale da się żyć bez niej), klima, wyposażenie kuchni, dużo miejsca. Więc wszystkim, których przestraszyły dotychczasowe opinie polecam.
dren
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 28.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dren » 12.12.2012 20:33

Wszystko chyba zależy od wymagań i warunków jakie oczekujemy - cena niska w porównaniu z innymi apartamentami e Primosten co już budzi pewne podejrzenie
:?: Do Sabiny_wawa:
Napisz proszę coś więcej o tym apartamencie - w którym mieszkaliście, czy faktycznie było brudno i śmierdziało, czy widok na morze jest? Czy jest miejsce na samochód, czy nie ma problemów z hałasem z ulicy/miasta, jak wygląda tam plaża?
Sabina_wawa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 04.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sabina_wawa » 12.12.2012 21:09

Nic nie śmierdziało... Było czysto, no może poza balkonem, szczególnie że jaskółki sobie tam gniazdo zrobiły. Z balkonu naszego apartamentu był widok na zatokę z portem i część starego miasta. Ładny widok. choć na pierwszym planie było podwórko i jakieś stare chatki. Z tarasu na dachu widok był piękny, ale w sumie byliśmy tam chyba dwa razy, w dzień taka patelnia, że się nie dało, a wieczorem jakoś nie było kiedy. Na balkonie były takie łóżka plastikowe do leżenia. Generalnie nie mam się do czego przyczepić, nie wiem jakich warunków oczekuje ktoś kto płaci ponad 100E, ale na moje wymagania, raczej mocno powyżej tych akceptujących spartańskie warunki, było to zupełnie wystarczające.
Miejsce do parkowania jest na podwórku przy domu, właściciel po przyjeździe wskazuje gdzie ma się zaparkować. Hałas z miasta nie dochodzi, wręcz jest bardzo cicho, jakby się mieszkał zupełnie na obrzeżach.
W samym Primosten do wyboru są trzy plaże, z tej kwatery do każdej stosunkowo blisko, najbliżej do miejskiej. Plaża jak plaża, raczej drobne kamyki, widok na stare miasto. Na miejskiej plaży wzdłuż są knajpki, więc browarek, lody, te sprawy na wyciągnięcie ręki. Wkurzające są tylko te wszystkie trampoliny dla dzieci ustawione w jednym miejscu.
Primosten strasznie tłoczny i głośny wieczorami, byliśmy raz i wystarczy.
dren
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 28.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dren » 12.12.2012 21:52

Dzięki za szybką odpowiedź - czyli ogólnie polecasz to miejsce - czy raczej szukać miejsca gdzie indziej - w innym miasteczku/wiosce,
czy plaże tam były bardzo zatłoczone?
Sabina_wawa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 04.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sabina_wawa » 12.12.2012 22:09

to zależy czego szukasz... jeśli na prawdę ładnego miasteczka z typowymi atrakcjami dla turystów, to tak, polecam, ale musisz się liczyć z tym, że wieczorem poocierasz się trochę o innych turystów, w knajpach może być problem z miejscami, a ceny są trochę wyższe niż w mniej popularnych miejscach. na plaży tragedii nie było, pewnie dlatego że jest tam sporo miejsca do wyboru, ale też nie ma co liczyć na swobodne patrzenie aż po horyzont ;). Dla mnie za tłoczno i za głośno, ale ja gustuję w wiochach na Peljesacu :)
dren
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 28.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dren » 16.12.2012 00:00

Sabina_wawa proszę o więcej informacji - w którym apartamencie mieszkaliście, ile wam policzył, czy jakieś wycieczki są tam organizowane - rejsy statkiem itp, gdzie warto wyskoczyć w okolicy?
Sabina_wawa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 04.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sabina_wawa » 16.12.2012 00:09

mieliśmy jakiś apartament 3+1 na pierwszym piętrze, nie pamiętam numeru. Kosztował 55E.
nie wiem o jaką organizację wycieczek pytasz... to raczej małe miasteczko, nie ma portu na statki turystyczne, a i o innych zorganizowanych imprezach nie słyszałam. W okolicy masz Split i Trogir, oba warto zobaczyć.
teo1515
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 13.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) teo1515 » 14.02.2014 11:10

Witam serdecznie, powracam do tematu Villa Maria w Primosten, był ktoś może w ostatnim czasie w tej kwaterze, proszę o jakieś aktualne opinie. Pozdrawiam!
annette88
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 25.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) annette88 » 16.02.2014 21:45

Największym plusem Villi Maria jest jej położenie. Blisko do morza, sklepów, knajpek. Piękne widoki. Sam apartament.. no cóż, nie za czysty, łóżka doprowadzają do szaleństwa skrzypieniem. Ja mogłabym tam wrócić, mój facet niekoniecznie ;) Zależy, czego się oczekuje.
teo1515
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 13.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) teo1515 » 17.02.2014 09:55

Hej, czy mógłbym prosić o trochę więcej informacji... przede wszystkim jak dawno tam byłaś, no i w którym pokoju, bo my wybieramy się do tego apartamentu B (6+2) Na zdjęciach ze strony internetowej wygląda to wszystko super, a w rzeczywistości wiadomo:) Jeżeli masz jakieś fotki ze środka budynku to chętnie bym obejrzał:) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
P.s a co z tym rezydentem, rzeczywiście taki upierdliwy typ?:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Primosten - villa Maria - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone