Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten - villa Maria

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
m-i-g
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 21.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) m-i-g » 21.05.2009 13:21

W Primosten w zeszłym roku korzystałem z biura:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
I apartamencik Neda 2+1 był całkiem akceptowalny (dla dwojga + ew. 1).
W tym roku też z nich korzystam... Tyle, że wyjazd będzie bardziej lowcostowy... ;) Już mam załatwiony nocleg :)

Wiem, że mają jeszcze np. w terminach 27.06-12.07 wolne kwaterki...
Jak ktos potrzebuje coś to zapraszam :) Dostałem wczoraj od nich ofertę na kilka kwater... rozrzut cenowy między 37EUR-57EUR.
Mnie interesował apartamencik dla dwóch osób.

Kto z Was w tym czasie tam będzie ? My wyruszamy z Wawy 26.06 po pracy...
Ustronianka
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 29.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ustronianka » 22.05.2009 19:09

no kochani
wiele szukalam o primosten i Bilo ale moze wy wiecie cos o apartamencie w Bilo o nazwie gasperov: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

wiem ze jakis kawalek do Primostenu ale plaze podobno fajne i z dziecmi tez tam bedzie co robic
czy sie myle?

maja wolny termin w czasie jak my potrzebujemy i cena tez ok za A4.
izabelll
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 16.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabelll » 22.05.2009 22:30

Villa Maria - Primosten może ktoś, coś powie na ten temat?
Darmar
Croentuzjasta
Posty: 344
Dołączył(a): 18.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darmar » 23.05.2009 21:39

W Villa Maria byłem w zeszłym roku.Połozenie jest idealne, kawałek do plazy i do starego miasta.Na dachu ogromny taras dostepny dla wszystkich.Byłem we wrzesniu po sezonie.W skali od 1-10 apartamenty stawiam na 7.5(troche zakurzone).Są noczesne nie ma jakis starych mebli jest TV,klima,balkon,naczynia ,parking,blisko sklep,piekny widok z tarasu na stare miasto.Jak co to pytaj.
izabelll
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 16.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabelll » 23.05.2009 21:45

Czy są tam pościele czy trzeba brać poszewki, bo różnie bywa :) Jacy właściciele? Pisz wszystko :)
Darmar
Croentuzjasta
Posty: 344
Dołączył(a): 18.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darmar » 23.05.2009 21:58

Jest posciel,nieco naczyn,meble na balkon.itd.Jest tam pan który sie wszystkim zajmuje.Jest to taki apartamentowiec.Włascicieli nie widziałem ..On sie wszystkim zajmuje .Jest to duzy dom na kilkanascie apartamentów.Ten budynek ma kilka lat i pokoje sa nowoczesne.@Widok z dachu extra.Pokoje 3os. sa bez widoku na morze dla wiekszych ekip jet widok.
izabelll
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 16.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabelll » 23.05.2009 22:01

Czy balkon jest w każdym pokoju? Mam zarezerwowany tam nocleg, ale z tego co mi wiadomo są tam pokoje 3+1, a 2+1 nie ma....
Ostatnio edytowano 23.05.2009 22:16 przez izabelll, łącznie edytowano 1 raz
Darmar
Croentuzjasta
Posty: 344
Dołączył(a): 18.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darmar » 23.05.2009 22:15

Ja byłem w tym miejszym 3+1.Jest tak ..jest tam 3+1; 5+2 6+2
Byłem w małym i był balkon.Z tego co zauwazyłem balkony były wszedzie tylko nie wszystkie duze i nie wszystkie z widokiem na moze
izabelll
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 16.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabelll » 23.05.2009 22:17

Ale czy byłby balkony z widokiem na dachy ??????
Darmar
Croentuzjasta
Posty: 344
Dołączył(a): 18.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darmar » 23.05.2009 22:24

Budynek jest wysoki...a wiec jesli inne sa niski to tak ale nie tylko.
Darmar
Croentuzjasta
Posty: 344
Dołączył(a): 18.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darmar » 23.05.2009 22:26

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
izabelll
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 16.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabelll » 23.05.2009 22:27

Czy na coś musimy zwrócić szczególną uwagę? Może masz jakieś rady., wskazówki?
Ostatnio edytowano 23.05.2009 22:44 przez izabelll, łącznie edytowano 1 raz
Darmar
Croentuzjasta
Posty: 344
Dołączył(a): 18.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darmar » 23.05.2009 22:36

Nie .Nic tam nie brakuje.Na starówce prawie codziennie sa jakies wystepy-jet mała estrada.Jest to najlepsze miejsce..tak uważam.Wpadnijcie na winko na starym miescie(leją z beczki) i na pizze ,,Marina''.Byłem w Chr.kilkanascie razy ale w Primostem podobało mi sie najbardziej.
izabelll
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 16.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabelll » 23.05.2009 22:45

Dzięki za informacje :) Może możesz jeszcze jakieś fajne miejsce polecić? Czy warto jechać zobaczyć wodospady?
m-i-g
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 21.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) m-i-g » 24.05.2009 13:27

Czy warto ? To Twoja decyzja, ale poniżej moje przemyślenia na tak i nie:

Za:
- super widoczki zarówno w drodze do... Jak i w samym parku
- nie tylko wodospady ale i cały park i sieć rzczek, oczek wodnych itp...
- w parku masa różnych zwierzątek
- dla 4-latka będzie masa radości - statek, pomosty, wodospady (za wyjątkiem kąpieli pod prysznicem jedyna szansa na słodką wodę ;) ).
- wycieczka na cały dzień - oderwanie od morza ;)

Przeciw:
- ludzi jak u nas w Warszaffce na Marszałkowskiej (w zeszłym roku na początku września)

Tu kilka (dziesiąt ;) ) fotek zachęcających/zniechęcających (niepotrzebne skreślić) z zeszłego roku...
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

W tym roku też się wybieram do Primosten - tym razem na początku lipca i na 100% pojedziemy nad wodospady.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Primosten - villa Maria - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone