Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jarod
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 05.08.2014
Re: Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarod » 11.06.2017 13:13

Napiszcie proszę gdzie w pierwszym rzucie udać się na poszukiwanie apartamentu w Primosten, tzn w jakiej części miasta. Zamierzam tam być 26.06 (poniedziałek) rano, rezerwacji jak na razie nie mam, więc wyjazd w ciemno bardzo prawdopodobny. Przewiduję niestety duże problemy ze znalezieniem czegoś w krótkim czasie, więc chcę się na te poszukiwania przygotować. Ludzikiem na mapach chodziłem, ale niestety ludzik nie wszędzie dochodzi :)
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007
Re: Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 11.06.2017 20:08

jarod napisał(a):...Ludzikiem na mapach chodziłem, ale niestety ludzik nie wszędzie dochodzi :)

I ludzik nie znajduje oraz nie negocjuje lokalizacji i ceny apartamentu.
jarod
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 05.08.2014
Re: Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarod » 11.06.2017 21:02

romuald22 napisał(a):
jarod napisał(a):...Ludzikiem na mapach chodziłem, ale niestety ludzik nie wszędzie dochodzi :)

I ludzik nie znajduje oraz nie negocjuje lokalizacji i ceny apartamentu.


Sugerowałbym nie zabierać na siłę głosu jeśli nie ma się nic do powiedzenia lub nie zrozumiało pytania.
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007
Re: Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 11.06.2017 21:21

jarod napisał(a):
romuald22 napisał(a):
jarod napisał(a):...Ludzikiem na mapach chodziłem, ale niestety ludzik nie wszędzie dochodzi :)

I ludzik nie znajduje oraz nie negocjuje lokalizacji i ceny apartamentu.


Sugerowałbym nie zabierać na siłę głosu jeśli nie ma się nic do powiedzenia lub nie zrozumiało pytania.


Gdybyś o tym ludziku nie napisał to bym się nie odzywał.
Sugeruję nie pisać w tym wątku o poszukiwaniu kwater "w ciemno" jakimś "ludzikiem".

Sugeruję również nie odpowiadać na posty których znaczenia się nie zrozumiało.
jarod
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 05.08.2014
Re: Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarod » 11.06.2017 21:43

romuald22 napisał(a):
jarod napisał(a):
romuald22 napisał(a):
jarod napisał(a):...Ludzikiem na mapach chodziłem, ale niestety ludzik nie wszędzie dochodzi :)

I ludzik nie znajduje oraz nie negocjuje lokalizacji i ceny apartamentu.


Sugerowałbym nie zabierać na siłę głosu jeśli nie ma się nic do powiedzenia lub nie zrozumiało pytania.


Gdybyś o tym ludziku nie napisał to bym się nie odzywał.
Sugeruję nie pisać w tym wątku o poszukiwaniu kwater "w ciemno" jakimś "ludzikiem".

Sugeruję również nie odpowiadać na posty których znaczenia się nie zrozumiało.

Bo wiesz, napisałem o tym ludziku żeby udowodnić takim jak ty "cromaniakom", których główna aktywność na forum sprowadza się do pouczania innych, że dołożyłem należytej staranności i zanim zacząłem zawracać głowę "cromaniakom" swoimi pytaniami, sam ile mogłem obejrzałem miasteczko korzystając ze streetview googla czyli popularnego "ludzika". Pewnie gdybym tego nie napisał, taki jak ty "cromaniak" od razu odesłałby mnie do innych wątków, proponując "lupkę" lub skorzystanie ze streetview. Rozumiesz teraz co to jest ten "jakiś ludzik"? Jeśli jesteś w tym 1% użytkowników internetu którzy jednak jakimś cudem nie znają tego pojęcia to przepraszam - należało się wyrazić precyzyjniej.
Wracając do meritum, mam ogólny pogląd na topografię Primosten (z innych wątków i streetview) ale ponieważ tam nie byłem a patrząc na mapę nie wszystko się widzi co istotne, proszę o pomoc w zlokalizowaniu najbardziej atrakcyjnych ulic z apartamentami, żeby szukanie nie zajęło całego dnia.
599
Cromaniak
Posty: 577
Dołączył(a): 25.07.2014
Re: Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 11.06.2017 22:00

jarod napisał(a):
Sugeruję również nie odpowiadać na posty których znaczenia się nie zrozumiało.

Bo wiesz, napisałem o tym ludziku żeby udowodnić takim jak ty "cromaniakom", których główna aktywność na forum sprowadza się do pouczania innych, że dołożyłem należytej staranności i zanim zacząłem zawracać głowę "cromaniakom" swoimi pytaniami, sam ile mogłem obejrzałem miasteczko korzystając ze streetview googla czyli popularnego "ludzika". Pewnie gdybym tego nie napisał, taki jak ty "cromaniak" od razu odesłałby mnie do innych wątków, proponując "lupkę" lub skorzystanie ze streetview. Rozumiesz teraz co to jest ten "jakiś ludzik"? Jeśli jesteś w tym 1% użytkowników internetu którzy jednak jakimś cudem nie znają tego pojęcia to przepraszam - należało się wyrazić precyzyjniej.
Wracając do meritum, mam ogólny pogląd na topografię Primosten (z innych wątków i streetview) ale ponieważ tam nie byłem a patrząc na mapę nie wszystko się widzi co istotne, proszę o pomoc w zlokalizowaniu najbardziej atrakcyjnych ulic z apartamentami, żeby szukanie nie zajęło całego dnia.[/quote]


dużo racji w Twoim wpisie ale nie przesadzajmy,
jedziesz w "ciemno" to jedziesz parkujesz auto i szukasz ,
nic nie da jak ktoś Ci poda jakąs ulicę,
zresztą u nich te ulice to jakieś nie porozumienie :D
jarod
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 05.08.2014
Re: Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarod » 11.06.2017 22:09

599 napisał(a):dużo racji w Twoim wpisie ale nie przesadzajmy,
jedziesz w "ciemno" to jedziesz parkujesz auto i szukasz ,
nic nie da jak ktoś Ci poda jakąs ulicę,
zresztą u nich te ulice to jakieś nie porozumienie :D


W Twoim wpisie też dużo racji :D . Miasteczko jednak nie jest małe i chodzi mi o to gdzie najpierw szukać, w okolicach plaż czy za Jadranką, czy na starówce itp. Po wjeździe do nieznanego miasta można przypadkowo trafić w jakąś jego część, zmęczony jazdą wynająć co będzie, a na drugi dzień po spacerze żałować że w pierwszej kolejności nie zaczęło się szukać np po drugiej stronie miasta, bo ładniej. Z doświadczenia wiem ze zasada "parkujesz auto i szukasz " dobrze się sprawdza w miastach z jedną ulicą (np Srima). W większych lepiej mieć z góry jakieś rozeznanie, chyba że ktoś ma siłę oblecieć najpierw wszystko a potem decydować.
Sorry, z wątku zrobił się OT, nie o to mi chodziło.
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007
Re: Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 11.06.2017 22:21

jarod napisał(a):
romuald22 napisał(a):
jarod napisał(a):
romuald22 napisał(a):
jarod napisał(a):...Ludzikiem na mapach chodziłem, ale niestety ludzik nie wszędzie dochodzi :)

I ludzik nie znajduje oraz nie negocjuje lokalizacji i ceny apartamentu.


Sugerowałbym nie zabierać na siłę głosu jeśli nie ma się nic do powiedzenia lub nie zrozumiało pytania.


Gdybyś o tym ludziku nie napisał to bym się nie odzywał.
Sugeruję nie pisać w tym wątku o poszukiwaniu kwater "w ciemno" jakimś "ludzikiem".

Sugeruję również nie odpowiadać na posty których znaczenia się nie zrozumiało.

Bo wiesz, napisałem o tym ludziku żeby udowodnić takim jak ty "cromaniakom", których główna aktywność na forum sprowadza się do pouczania innych...

Gdybyś zerknął na mój profil to zobaczyłbyś/zobaczyłabyś, że pouczanie to nie jest moja domena.

jarod napisał(a):...że dołożyłem należytej staranności i zanim zacząłem zawracać głowę "cromaniakom" swoimi pytaniami, sam ile mogłem obejrzałem miasteczko korzystając ze streetview googla czyli popularnego "ludzika". Pewnie gdybym tego nie napisał, taki jak ty "cromaniak" od razu odesłałby mnie do innych wątków, proponując "lupkę" lub skorzystanie ze streetview. Rozumiesz teraz co to jest ten "jakiś ludzik"? Jeśli jesteś w tym 1% użytkowników internetu którzy jednak jakimś cudem nie znają tego pojęcia to przepraszam - należało się wyrazić precyzyjniej.
Wracając do meritum, mam ogólny pogląd na topografię Primosten (z innych wątków i streetview) ale ponieważ tam nie byłem a patrząc na mapę nie wszystko się widzi co istotne, proszę o pomoc w zlokalizowaniu najbardziej atrakcyjnych ulic z apartamentami, żeby szukanie nie zajęło całego dnia.

To cenne, że włożyłeś swoje starania w poszukiwania oraz poznanie miejsca w które planujesz jechać.
Ja nigdy nikogo na tym forum nie odesłałem do stretview.
Kolejne pytania dotyczące wyjazdu "w ciemno" są dla mnie kompletnie abstrakcyjne. Porównywalne do pogadanek o pogodzie. Tak. Łatwiej w ciemno w czerwcu i wrześniu. Tak. Łatwiej o lepszą pogodę w lipcu i sierpniu. Ale to nic pewnego.

NIKT Z FORUMOWICZÓW NIE ZAPEWNI PEWNEJ LOKALIZACJI "W CIEMNO".
Nawet jeśli mają wieloletnie doświadczenie.
jarod
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 05.08.2014
Re: Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarod » 11.06.2017 22:28

romuald22 napisał(a):Gdybyś zerknął na mój profil to zobaczyłbyś/zobaczyłabyś, że pouczanie to nie jest moja domena.

To cenne, że włożyłeś swoje starania w poszukiwania oraz poznanie miejsca w które planujesz jechać.
Ja nigdy nikogo na tym forum nie odesłałem do stretview.
Kolejne pytania dotyczące wyjazdu "w ciemno" są dla mnie kompletnie abstrakcyjne. Porównywalne do pogadanek o pogodzie. Tak. Łatwiej w ciemno w czerwcu i wrześniu. Tak. Łatwiej o lepszą pogodę w lipcu i sierpniu. Ale to nic pewnego.

NIKT Z FORUMOWICZÓW NIE ZAPEWNI PEWNEJ LOKALIZACJI "W CIEMNO".
Nawet jeśli mają wieloletnie doświadczenie.


Dobrze, dobrze, już się dalej nie ośmieszaj tym tłumaczeniem. Szkoda czasu mojego i innych czytelników.
599
Cromaniak
Posty: 577
Dołączył(a): 25.07.2014
Re: Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 11.06.2017 22:36

jarod,
zaczynasz filozofować albo chcesz zaistnieć,
po to jedzie sie "w ciemno"
aby samemu ocenić gdzie mi "pasuje" nocleg tak cenowo jak i lokalizacyjnie,
wiadomo ze każdy chce jak najbliżej plaży i jak najbliżej centrum ale tam z reguły
jest najdrożej ,
podanie przez kogoś ulicy to jakieś nieporozumienie,
no i nie mów że to jest takie wielke miasteczko,
powodzenia,
jarod
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 05.08.2014
Re: Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarod » 11.06.2017 22:42

599 napisał(a):jarod,
zaczynasz filozofować albo chcesz zaistnieć,
po to jedzie sie "w ciemno"
aby samemu ocenić gdzie mi "pasuje" nocleg tak cenowo jak i lokalizacyjnie,
wiadomo ze każdy chce jak najbliżej plaży i jak najbliżej centrum ale tam z reguły
jest najdrożej ,
podanie przez kogoś ulicy to jakieś nieporozumienie,
no i nie mów że to jest takie wielke miasteczko,
powodzenia,


Ale naprawdę nie ma obowiązku odpowiadać na pytania na tym forum. Nie znasz odpowiedzi to daj szansę odpowiedzieć innym. No chyba, że chcesz zaistnieć.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.06.2017 22:48

jarod napisał(a):Napiszcie proszę gdzie w pierwszym rzucie udać się na poszukiwanie apartamentu w Primosten, tzn w jakiej części miasta.

Post przeniesiony do wątku o Primosten :idea:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.06.2017 22:56

jarod napisał(a):Czy znacie jakąś stronę chorwacką z namiarami na kwatery w Primosten? Coś na wzór tego jak mają miasta na R. Makarskiej np brela.com czy igrane.com. Zawsze wysyłałem zapytanie do wszystkim a potem wybierałem co mi pasowało i negocjowałem. W Primosten brakuje takij strony z wieloma namiarami, zdjęciami i opisami kwater. Jak szukacie więc kwatery?

Strony są
>>> http://www.tz-primosten.hr/
>>> http://www.apartmanija.hr/apartmani/primosten

Jest więcej - powodzenia w poszukiwaniach. :idea:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 11.06.2017 23:29

599 napisał(a):podanie przez kogoś ulicy to jakieś nieporozumienie,
no i nie mów że to jest takie wielke miasteczko

Mam przeciwne zdanie. Swego czasu Maniust polecił mi w regionie, których ulic szukać noclegów (Vodice-Srima), a gdzie sobie dać spokój (już tam był) i to był strzał w 10, bo nie traciłam czasu na szukanie w regionach miasteczka, które nie spełniłyby moich oczekiwań już na starcie...

Osobiście mi Primosten nie spasował....
Waluś Walenty
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 11.06.2015
Re: Aktualne wieści z Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waluś Walenty » 20.06.2017 10:19

Witam.Czy był juz ktoś w Primosten w tym roku ?Jakies wieksze zmiany?
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone