Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

primosten

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dziadzius4
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 04.09.2011
primosten

Nieprzeczytany postnapisał(a) dziadzius4 » 03.09.2013 11:41

witam wszystkich
chciałbym zaczerpnac opini na temat obiektu -Willa Maria w primosten
czy ktoś z was był już w tym obiekcie?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.09.2013 13:54

może tu coś znajdziesz :D primosten-villa-maria-t22953-15.html :papa:
anka-skakanka
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 12.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka-skakanka » 03.09.2013 14:05

my tam będziemy od soboty
ponoć jest już znacznie lepiej niż było np w 2010 r. gdzie opinie o tym obiekcie były przerażające, może zmienił się najemca...
my mamy studio nr 7, zobaczymy jak będzie
trochę mam stracha ale już za późno zaliczka wpłacona, wyjazd za 3 dni

wracamy 22 września więc po powrocie opiszę swoje wrażenia
a ty od kiedy planujesz wyjazd do Primosten?

nie wiem czy dam radę skrobnąć coś wcześniej bo nie ma tam darmowego neta ale myślę że jedna wizyta na forum poprzez sieć orange nie zrujnuje mnie jakoś finansowo więc postaram się napisać będąc już na miejscu
annette88
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 25.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) annette88 » 03.09.2013 21:06

To będziemy sąsiadami :D My od poniedziałku 9.09 buszujemy w apartmanach 5 i 6 :green:
anka-skakanka
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 12.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka-skakanka » 03.09.2013 21:13

annette88 hehe no nie mogę, fajnie:)
to do zobaczenia w poniedziałek :)
annette88
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 25.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) annette88 » 03.09.2013 21:16

Oj tak, już nie mogę się doczekać ! :)
anka-skakanka
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 12.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka-skakanka » 17.09.2013 20:34

Witam, właśnie opuściliśmy wille marię, mieszkaliśmy tam przez 10 dni.zajmowaliśmy studio nr 7 na drugim piętrze. Powiem tak, zdjęcia oddają poniekąd stan apartamentu (wyposażenie, ilość i rodzaj mebli) ale nie oddają stanu zużycia i czystości. Ściany są brudne i obdrapane, z mebli schodzi okleina, zasłona prysznicowa żółta, kafle i fugi przy kabinie zapuszczone. Ale najgorsza była podłoga, zwłaszcza w okolicy kuchni, aż lepilo się od nie sprzatanego miesiącami brudu i tłuszczu. Niebieskie pufy ukurzone i z dziurami. Zamiast kołdry koc i prześcieradło. Z koca leciał kurz. W kuchni brak wielu rzeczy, tarki, misek, czajnika, nie ma miejsca roboczego. Trzeba używać do tego stołu. Nie ma nocnych lampek więc jeśli ktoś chciałby się wcześniej położyć a reszta posiedzieć to albo spanie przy górnych mocnych światłach albo siedzenie po ciemku. Wyjściem jest siedzenie na balkonie jeśli jest ciepło lub też używanie świec. Wielkim wielkim plusem jest widok z balkonu. mniamniuśny. Rekompensowal wszystkie niedogodnosci. Dokładnie taki jak reklamuje właściciel. Dosyć głośno jest kiedy odbywają się koncerty w legends pub. następna zaletą jest położenie obiektu. O rzut beretem od kantoru poczty konzuma a przede wszystkim plaż i starówki. Jeśli ktoś nie jest maniakiem czystości, Weźmie ze sobą kilka rzeczy do kuchni, nie ma malutkich dzieci to szczerze polecam. Doskonała miejscówka na mapie primostenu i widok z okna.aha właściciel nie zapewnia papieru toaletowego i worków na śmiecie. Było za to mydło do rąk i płyn do naczyń ale nie wiem czy to standard czy też zostało po poprzednich gościach. Właściciel miły. Bezproblemowy. Pisze z telefonu więc przepraszam za błędy. Nadal jesteśmy w primosten, tyle ze zmieniliśmy apartament na sąsiedni(skończyła nam się rezerwacja). Tu jest cudnie. Pogoda w kratkę. Foce co mogę. Byliśmy w kilku miejscach_ Split, N.P. Krka, Sybenik, Rogoznica. Zakochałam się w starowce Sybenika. Pozdrawiam
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 18.09.2013 09:19

Z właścicielem po jakiemu się można porozumieć ?
Skoro są jakieś niedogodności to fajnie jakby szło z nim pogadać w jakimś cywilizowanym języku :lol:
KDW
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 07.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) KDW » 18.09.2013 09:40

anka-skakanka napisał(a): Zamiast kołdry koc i prześcieradło.


Nigdzie w ciepłych krajach niema kołder, też mamy koc i prześcieradło do przykrycia, ciesz się że jest koc, np. w Egipcie są tylko prześcieradła.

A Primosten jest piękny, zahaczyliśmy tydzień temu, ale niestety nasza stara winiarnia była closed :evil:
Zjedliśmy pizzę powspominaliśmy poprzedni pobyt ehhh...
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 18.09.2013 14:45

Gdyby ktoś miał namiary na apartamenty z pobliżu tej plaży ( Mala Raduca )
Obrazek
Obrazek
to poproszę o namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Ze zdjęć plaża spełnia wszystkie moje kryteria :), nie jest kamienista i ma sporo cienia :), sądzicie że jest to dobre miejsce na pierwszy wyjazd z dzieciakami do Chorwacji ?
Po głowie chodzą jeszcze: Vodice-Srima, Brela.
anka-skakanka
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 12.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka-skakanka » 18.09.2013 20:11

Wcale nie musisz mieć kwatery bezpośrednio przy małej raduce. Poza tym przy malej raduce jest tylko hotel Zora. Są jeszcze jakieś domy po prawej stronie plaży (patrząc w stronę wody) ale one stoją ma wzniesieniu i nie wiem czy mają dobre dojście do plaży, widziałam tam kamieniste urwisko. My mieszkamy na ul. ngura ninskog i na te plaże najczęściej chodzimy w 5_7 minut. Dla dzieci jest super. Łagodne zejście i drobne kamyczki, woda przejrzysta i czysta. ale płytko jest krótko, dosyć szybko jest uskok i zaczyna być głęboko. Ale wiadomo ze dzieci zawsze trzeba mieć na oku.

Sdolas właściciel świetnie mówi po angielsku. Mieszanką polsko_chorwacka też idzie się dogadać.
malick
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 16.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) malick » 01.01.2014 23:27

anka-skakanka napisał(a):Wcale nie musisz mieć kwatery bezpośrednio przy małej raduce. Poza tym przy malej raduce jest tylko hotel Zora. Są jeszcze jakieś domy po prawej stronie plaży (patrząc w stronę wody) ale one stoją ma wzniesieniu i nie wiem czy mają dobre dojście do plaży, widziałam tam kamieniste urwisko. My mieszkamy na ul. ngura ninskog i na te plaże najczęściej chodzimy w 5_7 minut. Dla dzieci jest super. Łagodne zejście i drobne kamyczki, woda przejrzysta i czysta. ale płytko jest krótko, dosyć szybko jest uskok i zaczyna być głęboko. Ale wiadomo ze dzieci zawsze trzeba mieć na oku.

Sdolas właściciel świetnie mówi po angielsku. Mieszanką polsko_chorwacka też idzie się dogadać.


Aniu, czy mogłabyś podesłać mi jakiś kontakt do Sdolasa? z góry dziękuję

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam Tomek

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone