Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten polecam :)

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
DorotaF
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 26.01.2017
Primosten Apartments w primosten na ul. Rupe 9b

Nieprzeczytany postnapisał(a) DorotaF » 03.02.2017 09:02

Czy może ktoś z Was był i może się wypowiedzieć? Czy ulica na której sięznajduję jest ok? Na ta chwilę nic innego godnego uwagi w Primosten nie mogę znaleźć niestety. Jedziemy w 4 osobowa rodzina (córki 8 i 4 lata).
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Primosten Apartments w primosten na ul. Rupe 9b

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.02.2017 09:24

DorotaF napisał(a):Czy może ktoś z Was był i może się wypowiedzieć? Czy ulica na której sięznajduję jest ok? Na ta chwilę nic innego godnego uwagi w Primosten nie mogę znaleźć niestety. Jedziemy w 4 osobowa rodzina (córki 8 i 4 lata).


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Ulica Rupe jest za Jadranką - trochę daleko do plaż w Primošten.
Ale pewnie taniej niż w innych lokalizacjach bliżej plaży.
DorotaF
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 26.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) DorotaF » 03.02.2017 09:58

60 e za studio
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.02.2017 10:04

DorotaF napisał(a):60 e za studio

Jak na 4 osoby, to chyba dobra cena.
DorotaF
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 26.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) DorotaF » 03.02.2017 10:13

tylko obawiam sie czy nie bedzie nam za ciasno
apartamenty to: Primosten Apartments (nie moge jeszcze linkow umieszczac)

ap.3 i4 sobie zarezerwowalismy wsteonie bo ze znajomymi jedziemy
problem w tym ze nic innego godnego uwagi w primosten nie moge znalezc?

a mam jeszcze pytanie. czy warto Primosten czy tam w sezonie (jedziemy na dwa tygodnie 23.07-4.08) nie jest zbyt tłoczno. Czy moze lepiej uderzyc w jakas mała miejscowosc bliziutko Primosten?
Zalezy nam by w dzien pobyc na plazy ale wieczorem moc pojsc sobie cos zjesc, na jakies piwko, winko, uzyc zycia a nie siedziec w dziurze skazanym na wlasny taras.
Podpowiecie poprosze bo to nasz 1 wyjazd na Chorwację.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.02.2017 10:17

DorotaF napisał(a):a mam jeszcze pytanie. czy warto Primosten czy tam w sezonie (jedziemy na dwa tygodnie 23.07-4.08) nie jest zbyt tłoczno. Czy moze lepiej uderzyc w jakas mała miejscowosc bliziutko Primosten?
Zalezy nam by w dzien pobyc na plazy ale wieczorem moc pojsc sobie cos zjesc, na jakies piwko, winko, uzyc zycia a nie siedziec w dziurze skazanym na wlasny taras.
Podpowiecie poprosze bo to nasz 1 wyjazd na Chorwację.

Primosten jest OK - ale w tym terminie jest sporo ludzi, bo to szczyt sezonu.
Jak nic inne godnego uwagi nie ma to rezerwuj.

Na stronie apartamentów piszą, że do plaży 2-3 minuty - chyba biegiem :wink:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 03.02.2017 12:38

Czy może ktoś z Was był i może się wypowiedzieć? Czy ulica na której sięznajduję jest ok?


Ja bym to miejsce odradzał, szczególnie z dziećmi. Tam jednak idzie się trochę pod górkę i z tym całym plażowym osprzętem takie chodzenie dzień w dzień z małymi dziećmi może popsuć radość z wakacji. Warto dołożyć te parę złotych, aby mieć kwaterę bliżej.

a mam jeszcze pytanie. czy warto Primosten czy tam w sezonie


Na pewno trochę ludzi będzie, ale miejsce na plaży się znajdzie (bo plaża w Primosten jest długa i nawet dość szeroka jak na Chorwację). Na pewno jednak nie będzie tak tłoczno jak w Makarskiej czy BV. No i jeszcze jedna rzecz, o której rzadko się mówi w kontekście Primosten. Tam jest dla ruchu aut (poza wyjątkami typu taxi, czy zaopatrzenie) zamknięte ścisłe centrum miasta (deptak i starówka). To daje większy spokój i bezpieczeństwo. Wieczorami także jest co robić, ludzie oczywiście są, ale nie są to dzikie tłumy.
hannah
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 29.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hannah » 08.02.2017 22:23

kaś napisał(a):Poproszę o namiary na Rogoźnicę. mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Przyłączam się jak również okolice bliskie albo ciut dalsze adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
DRZEW6
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 14.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) DRZEW6 » 17.02.2017 15:24

Wybieram się z rodziną(2+2) siódmy raz do CRO. Namówiłem też kolegę z żoną i dzieckiem na ten wyjazd.Żeby mieli ładne widoki chcielibyśmy wynająć dwa apartamenty w Primosten lu w niedalekiej okolicy.Wyjazd na początku lipca na 2 tygodnie.Przeglądam od paru dni internet i na razie słabo.Może ktoś z was ma namiary na "nieinternetowy " apartman.Mój email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
leonsiem
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 24.02.2017
Primosten Noclegi

Nieprzeczytany postnapisał(a) leonsiem » 24.02.2017 14:11

Witam jade pierwszy raz do cro, czy moglby ktos polecic jakis apartament dla 2 osob w primosten, lub ewentualnie jakas sprawdzona strone gdzie mozna dokonac rezerwacji. Chcialbym by apartament byl blisko plazy i nie daleko centrum. Z gory dziekuje za pomoc
leonsiem
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 24.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) leonsiem » 25.02.2017 19:57

szukam apartamentu dla 2 osob blisko plazy i z dobrym dojsciem do centrum, wybieram sie 1 raz. a co to jest ta Jadrankę
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 26.02.2017 21:11

leonsiem napisał(a):szukam apartamentu dla 2 osob blisko plazy i z dobrym dojsciem do centrum, wybieram sie 1 raz. a co to jest ta Jadrankę
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Jardanka, to w CRO droga nr 8, która biegnie wzdłuż wybrzeża. Przebiega np. przez Primosten.
TERMIT2010PL
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 21.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) TERMIT2010PL » 27.02.2017 23:09

Witam. Proszę o namiary na ten apartament. Email - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Pozdrawiam
Ania_84
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 15.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania_84 » 07.03.2017 21:51

Witam wszystkich serdecznie.
Proszę o pomoc, bo sama chyba nie dam rady ;)

W tamtym roku byłam z mężem i 2-letnią córeczką w Pakostane. W tym roku też padło na Chorwację :) Problem w tym, że mąż nie chce drugi raz w to samo miejsce, choć dla mnie w Paksotane było idealnie.

W tym roku jedziemy na dwie rodziny 2+1. Szukamy apartamentu z osobnymi sypialniami ( bądź po prostu dwóch osobnych pokoi) w terminie od połowy lipca ( tak tak wiem, lipiec -szczyt sezonu, ale niestety, jako pracownik oświaty nie mam większego wyboru...) na 10dni.
Wspaniale by było, gdyby kwatera miała jakiś tarasik :) No i nie była daleko od plaży.
Zakładany budżet: ok 45euro za rodzinę ( czy to realne?...)

Bardzo proszę o przesłanie ofert na adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam!!! :)
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 07.03.2017 22:41

Ania_84 napisał(a):Zakładany budżet: ok 45euro za rodzinę ( czy to realne?...)


45 euro / doba w Primosten, szczycie sezonu, taras i blisko plaży? Nierealne.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Primosten polecam :) - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone