Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten po raz kolejny - czyli wakacje 2007

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 30.09.2007 15:22

Zapraszam do obejrzenia paru fotek. Primosten, Krka i Trogir.
http://picasaweb.google.com/maciek741210
meeg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1225
Dołączył(a): 17.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) meeg » 02.10.2007 11:22

Dziękuję wszystkim za miłe słowa i posty, które bardzo mobilizują do dalszego pisania. Tylko ten czas tak mnie goni i zawsze go brakuje...

Ale teraz mam chwilę, więc napiszę pare zdań.

Najpierw do Huntera - patroszki patroszkami, ale jak łokieć mi schłodziło za oknem :wink: . Ten filmik miał być próbą przed nakręceniem przejazdu przez dłuższy tunel, ale trzymanie ręki w górze za szybą nawet przy niewielkiej predkości nie jest przyjemne, więc na próbach skończyłam. Podczas filmowania cały czas miałczałam mężusiowi aby wolniej jechał, bo siła oporu powietrza cofała mi rękę do tyłu (a i tak jechaliśmy bardzo wolno). Natomiast mój sprzęt filmujący - czyli mizernej jakości kamerka w aparacie :evil: , kiepsko się spisywała w kręceniu filmu przez szybę.

Wojanie, trasa przez Przemyśl jest piękna i niesamowicie malownicza :D - Góry Słonne zachwycą każdego. Jednak wydaje mi się, że jest dłuższa niż S19, a po minięciu tych wszytkich malowniczych zakątków zaczyna się droga przez mękę czyli odcinek od Frampola do Lublina :evil: , którego nie wiem dlaczego ale jakoś nie trawię. Aczkolwiek zawsze na wypady w Bieszczady jeżdżę przez Biłgoraj, Sieniawę ale potem skręcam na Przeworsk, Kańczugę, Dynów i dalej taką wąziutką drogą dojeżdżam do Sanoka. Fajny wiszący mostek na Sanie się tam mija :P (bodajże we wsi Wara). Ale jezdnia miejscami makabrycznie zniszczona - aczkolwiek zaczynają powoli remontować. Przez Przemyśl jeździmy rzadziej, mój mąż jest tam częściej w sprawach zawodowych.

Teraz odpiszę Leszkowi. Zdrada primostenu :evil: :twisted: - jak to strasznie brzmi!!! Ale myślę, że zostawiłam tutaj kawałeczek swojego serducha i czy wcześniej czy później na pewno tutaj wrócę :P (niewykluczone, że ponownie za rok).
A tak naprawdę, to z naszym zdecydowaniem jeszcze trudno jest pisać gdzie tak naprawdę będę za rok :hut: . Przecież już od dwóch, czy nawet trzech lat mam być na Hvarze i tak jakoś nie wychodzi :? ... Teraz już pojawił się wątek grecki (tylko tutaj masz rację, że o Adriatyku nie może być mowy :twisted: ), czarnogórski (może Budva?), oczywiście nadal nęci Hvar, a poza tym okolice Dubrovnika i Cavtat też miło wspominam. I oczywiście Primosten, gdzie mamy już sprawdzone fajne lokum i nie musiałabym jechać w tzw. "ciemno". Myślę :roll: , że w okolicach lutego będziemy powoli się decydować, bo wtedy będzie wiadomo w ile osób jedziemy i zapewne razem podejmieny jakąś decyzję.

A teraz jeszcze pozdrawiam Łukasza i Paolo!

No i tak na koniec chciałam wrzucić filmik z tarasu aby trochę pobujać się w adriatyckich falach, ale przekracza limit wagowy i najpierw muszę z nim powalczyć. We wrzucaniu filmów jestem zielona, więc jeśli wiecie co z nim zrobić - napiszcie.

Pozdrawiam :papa:
Arrt
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 30.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arrt » 07.10.2007 18:22

Możesz filmik zamieścić na youtube.com i dać tu link . Pozdrawiam
e-lka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 07.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) e-lka » 05.01.2009 17:43

Dlaczego ja tu dopiero teraz dotarłam hmmm ??? :roll:

Cudowna relacja, bardzo szczegółowa i bardzo zachęcająca by odwiedzić to miasto. Może w tym roku się uda...

Meeg prześliczna z Ciebie kobieta i jeszcze ten wzrost... 8O

Ja nie mogłam oczu oderwać.... a co dopiero płeć męska :wink:

Pozdrawiam serdecznie :papa:
Lechu67
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 02.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechu67 » 05.01.2009 21:16

Ci co przeczytali wcześniej to byli w sierpniu 2008 8) . Ale z Primosten to musisz uważać, jak posiedzisz za długo to nie będziesz chciała gdzie-indziej. Mnie trafiło, więc 2009 oczywiście co : Primosten.
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1851
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 06.01.2009 05:39

meeg,świetna relacja.
My Primostein zwiedzliśmy tylko przejazdem i to nie wszystko podczas naszej pierwszej wizyty w 2006r w Chorwacji,też nas zauroczył.
W 2009r tez planujemy wypad do Chorwacji,Primostein albo Riwiera Makarska{Promajna lub Brela}chcielibyśmy zobaczyć Istrię również ,na której nie byliśmy,choć może Istria poczekać jeszcze z rok lub dwa,na południu pewniejsza pogoda.Pożyjemy zobaczymy.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.01.2009 06:58

W podzięce za miłe chwile poranka
(gdzieś tak koło 4 ,wtedy jeszcze nad ranem,dobermankę wypuszczałem na siku ,nomen omen, i tak do teraz mi na czytaniu zleciało)
garść fig dla autorki , w szerszym kontekście i w szczególe :wink: :lol:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 06.01.2009 09:57

Lechu67 napisał(a):Ci co przeczytali wcześniej to byli w sierpniu 2008 8) . Ale z Primosten to musisz uważać, jak posiedzisz za długo to nie będziesz chciała gdzie-indziej. Mnie trafiło, więc 2009 oczywiście co : Primosten.


Lechu, co racja, to racja :wink:
Były jeszcze wcześniejsze relacje i niektótrzy już byli w 2007 i w 2008 :lol:

:papa:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 06.01.2009 10:44

Fajnie,że odkryliście na nowo tę relację ... :D
A nasza Meegi coś od dawna się nie odzywa na forum,zaczynam się trochę martwić ... :D
:papa:
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 06.01.2009 19:09

wojan napisał(a):Fajnie,że odkryliście na nowo tę relację ... :D
A nasza Meegi coś od dawna się nie odzywa na forum,zaczynam się trochę martwić ... :D
:papa:


Meeg przecież, jak niedźwiedź - zapada w sen zimowy :lol:
Chociaż pomartwić się zawsze można :roll:
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 06.01.2009 19:58

wojan napisał(a):Fajnie,że odkryliście na nowo tę relację ... :D ...


Dokładnie :D

Przeczytam ją raz jeszcze ...
... bogatsza o nowe doświadczenia z 2008 roku.

Pozdraviam serdecznie autorkę.
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 06.01.2009 20:06

wojan napisał(a):A nasza Meegi coś od dawna się nie odzywa na forum,zaczynam się trochę martwić ... :D
:papa:


Andrzej nie masz się co martwić...
Wszystko jest ok :wink: po prostu ciężka praca :oczko_usmiech:
e-lka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 07.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) e-lka » 06.01.2009 21:35

jorgus111 napisał(a):
wojan napisał(a):A nasza Meegi coś od dawna się nie odzywa na forum,zaczynam się trochę martwić ... :D
:papa:


Andrzej nie masz się co martwić...
Wszystko jest ok :wink: po prostu ciężka praca :oczko_usmiech:


Świetna informacja :D

Ale jakoś nie mogę znaleźć na forum relacji Meeg z wakacji 2008,
czyżby jeszcze nie została stworzona...? :( :( :(

Od ciężkiej pracy czasami należy się oderwać i przenieść w bardziej optymistyczne i słoneczne rejony... przynajmniej wirtualnie :)
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 06.01.2009 22:17

jorgus111 napisał(a):
wojan napisał(a):A nasza Meegi coś od dawna się nie odzywa na forum,zaczynam się trochę martwić ... :D
:papa:


Andrzej nie masz się co martwić...
Wszystko jest ok :wink: po prostu ciężka praca :oczko_usmiech:


Dzięki Jareczku - nie lubię się martwić ... :D :D :papa:
meeg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1225
Dołączył(a): 17.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) meeg » 08.01.2009 10:51

Cześć Kochani!!!!! :hearts:

Nie martwcie się! Najpierw praca mnie lekko przygniotła, a w przerwie świątecznej miałam "odwyk" od kompa i komórki :lool:

Dzięki za miłe słowa, prezenty w postaci pysznych fig i ogromniaste dzięki za to że pamiętacie o mnie!!!!! :lol:

Odnośnie ostatniego wypadu - niestety nie napisałam relacji (zawsze brakowało czasu i tak jakoś wyszło :roll: ) Teraz zaczęłam wreszcie łączyć filmiki z kamerki w całość i jak skończę w jakimś normalnym czasie to wrzucę linki do oglądania.

Buziaki i gorące pozdrowienia dla wszystkich!!!!!

:D :hearts:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Primosten po raz kolejny - czyli wakacje 2007 - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone