Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten kwatera

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jerzy26
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 23.05.2006
Primosten kwatera

Nieprzeczytany postnapisał(a) jerzy26 » 23.12.2010 18:34

Czy może ktoś korzystał z tego apartamentu w Primosten - zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link lub z tego biura w Primosten
- Travel agency Daltours- daltours.com
- czy apartamenty Gracin odpowiadają temu co jest na reklamie strony;
- i czy ktoś z forumowiczów miał do czynienia z tym biurem.
A tak konkretnie to ciężko jest znaleźć apartament na dwie osoby w lipcu, poniżej 50 Euro/dzień.
Z góry dziękuję za odpowiedzi jerzy26



:papa:
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 28.12.2010 22:03

Witam ,
Byłam w tym domu w 2009 roku . Nie korzystałam z uslug biura , tylko rezerwowałam u nich bezpośrednio prywatnie przez internet . Nie pamiętam ceny ani tego czy mieli apartamenty mniejsze tj. na 2 osoby , jak piszesz , ale jutro sprawdzę i napiszę więcej . My bylismy w 5 osób i korzystalismy z apartamentu na samej górze .
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Mam z nimi nadal kontakt ( zyczenia świąteczne ) więc mogę pośredniczyć w korespondencji ( po chorwacku) .
Pozdrawiam Ewa
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.12.2010 22:30

sprawdź tu ,
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

byłem u tych ludzi w tym roku, obok vinoteka:) sami też sprzedają wino i oliwę, a jak poprosisz właścicielkę to zrobi Ci wspaniałą rybkę z grila drzewnego, kupioną oczywiście na targu rybnym.
jerzy26
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 23.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jerzy26 » 28.12.2010 22:40

Josip Gracin oferuje pokój dwu osobowy, ale interesuje mnie czy dom a szczególnie właściciel jest w porządku i czy daleko jest do plaży i centrum.
Cena w lipcu 50 Eur za dzień to nie jest mało, ale też z klimą i w sezonie do przyjęcia bo i chcą gdzie indziej więcej.
Jeżeli mogłabyś napisać trochę bliżej o tym domu i miejscowości to z góry dziękuję. Już się bałem, że nikt tam nie mieszkał.
Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i twojej rodziny w Nowym Roku a szczególnie udanych wakacji- czekam i proszę o szczegóły
jerzy26
:papa:
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 29.12.2010 09:04

Właściciele domu są jak najbardziej w porządku . Mieszkają na I piętrze , na II piętrze jest apartament 6 osobowy , gdzie mieszkaliśmy w 2009 roku w okresie od 23 czerwca do 3 lipca . Płaciłam chyba 60 euro za dzień ( możliwe , że była to kwota 56 euro - nie pamiętam za dobrze , przypominam sobie tylko , że nie była to duża kwota ) za 5 osób. Dom jest położony prawie na końcu ulicy Splitskiej i jak sama nazwa mówi przy samej Jadrance w drodze na Split . Z powodu tego w domu odczuwalny jest dośc znaczny hałas ruchu samochodów . Nam to za bardzo nie przeszkadzało , bo właściwie to do apartamentu przychodziło się coś zjeśc i spać . Apartamenty 4 i 2 osobowe są na wysokim parterze ( na zdjęciu widoczne nad garażem) .
Do centrum jest jakieś 400-500m , piechotką 10 minutek , do morza ok. 200 , a do plaży ok. 300 . Blisko jest też do dyskoteki Aurora - jeśli to cię interesuje . Fajna plażyczka jest na lewo , od domu widać po lewej na wzgórzu budynki starego hotelu i tam jest śliczna mała plaża . Od domu na prawo jest też miejska plaża , no i dalej w kierunku centrum to plaże są dookoła całego półwyspu .
Miasto jest piękne , warte pobytu . W dziale relacji są relacje z Primosten które warto poczytać ( ja nie pisałam) .
Cena 50 euro , jak piszesz , za 2 osobowy w lipcu jest porażająca , zapytaj czy nie jest ona przypadkiem może razem ze sniadaniem , bo widziałam , że osobom z tych apartamentów właściciele serwowali śniadania ( a może były dodatkowo płacone - trzeba spytać ) . A może rezerwacja u samych właścicieli będzie tańsza niż przez biuro ?
W razie dalszych pytań chętnie odpowiem . Podzrawiam Ewa
jerzy26
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 23.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jerzy26 » 29.12.2010 18:37

arturac - dziękuję za zainteresowanie się tematem-
Ap. Belak w Primošten Ante Hulje, mi odpowiadają chociaż nie wiem czy cena za apart. na dwie osoby jest liczony z dostawką za 7 Eur. bo 53 Eur bez klimy, to trochę dużo, ale dom jest w dobrym miejscu. Ponadto strona jest czeska i
E-mail wygląda na pośrednika i mimo że wysłałem wczoraj zapytanie jeszcze nie mam odpowiedzi. arturac jeżeli mógłbyś podać trochę więcej informacji o tym apartamencie /Ap. Belak/ to byłbym wdzięczny.
ewa-irena serdecznie dziękuję za szybką i wyczerpującą odpowiedź.
Ceny w Primosten są rzeczywiście wysokie a oferty są głównie przez pośredników. Nie wiem czy to spowodowane kryzysem czy też biura windują te ceny. Prawdopodobnie najlepiej jechać w ciemno i szukać na miejscu, ale jestem już na to za stary a poza tym zawsze miałem wybrany dobry apartament.
Dziękuję za informacje i proszę o jeszcze -
wszystkiego najlepszego jerzy26 :papa:
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 29.12.2010 21:43

Poszperałam trochę w sieci i znalazłam takie adresy , może coś tam znajdziesz dla siebie :
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ja też jestem już za stara i lubię mieć wygodę psychiczną , że jadę w pewne miejsce . Apartament Gracin jest ok , jedyny mankament to ten hałas uliczny .Poszukaj może jeszcze coś namierzysz . Jak coś mi sie nawinie jeszcze to dam znać .
Pozdrawiam Ewa
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 29.12.2010 21:48

50euro w lipcu to dużo? :) Ja płaciłem w zeszłym roku 80euro za aprtaman w centrum Primosten (koło ronda, zwał się Pasara czy jakoś tak), urlop miałem od 30sierpnia wiec praktycznie był to początek września :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.12.2010 00:10

podaję namiary na apartman Ante Huljev-Belak , z wizytówki, którą dostałem w tym roku:
e-mail:tona24@net.hr
gsm: ++358(0)91/5655-169
tel stacjonarny: ++358(0)22/570-782

co do apartmanu, to standard jest średni, w tym w którym ja spałem (2+1) nie było klimy, nie wiem jak w reszcie. Czysta pościel, ręczniki. Duża zaleta to lokalizacja, do wejścia na rynek dosłownie 200, tu się poprawię, niech będzie 300, ale za to po płaskim:) metrów, po jednej stronie budynku u sąsiada jest vinoteka, można kupić zarówno drogie jak i tanie wina dobrej jakości, oraz rakiję,naprawdę dobrą. sąsiad po prawo to sklep spożywczy i mięsny, jak czegoś zabraknie masz dwa kroki. Auta parkujesz albo w podwórku albo po drugiej stronie ulicy nad samym morzem. Do plaży w zależności którą wybierzesz czy tę pod domem masz 30, lub miejską między cyplami 300 lub po prawej stronie cypla zalesionego 800. mi podobała się lokalizacja i to, że wszystko co było potrzebne miałem pod ręką , wino, sklep. Właścicielka, tak jak wcześniej pisałem ma swoją oliwę i wino, warte grzechu. Poza tym, z chęcią przyrządzi Ci rybę, a dla większych grup jakieś mięsko, prosiaka czy jagnięcinę....czy 50 euro w lipcu w Primośten to dużo, tu bym się zastanowił, bo ja jak szukałem we wrześniu to słyszałem ceny 60-80. ja zapłaciłem po 35, nie targowałem się, dzięki temu dostałem kilka razy po butli wina do obiadu i winogrona(akurat zaczynali robić winko) po które, ci co się targowali musieli latać na kradzione:)...waśnie znalazłem zdjęcie cennika.....w cenie jest zawarta taksa klimatyczna i pomocnyj leżaj, czyli dodatkowe łóżko, tak to rozumiem..a teraz podaję ceny w kunach za poszczególne pokoje w miesiącach lipiec-sierpień: za 2 osobowy 370 kuna, z cennika wynika:) że mają takie dwa...za 4 osobowy 500, lub 570-też mają dwa, za 6 - 900 kuna. to ceny na 2010 rok.
jeśli jeszcze jakoś mogę pomóc to służę.
na drogę dostałem 1,5 litra wina, ale to pewnie za te śliwki w czekoladzie, które Im zostawiłem jako suwenir z polski:)
jerzy26
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 23.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jerzy26 » 30.12.2010 08:55

arturac - przekonałeś mnie, bardzo dziękuję za szczegółowe informacje a głównie za e-mail. Mimo że jestem z wielkopolski targować się o cenę na pewno nie będę. To przecież jest lipiec - początek sezonu, a gdzie indziej ceny są jeszcze wyższe.
Dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego dla Ewy i arturac w 2011 roku a już szczególnie udanych wakacji.
jerzy26 :papa:
szary779
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3135
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szary779 » 30.12.2010 11:02

ewa-irena napisał(a):Poszperałam trochę w sieci i znalazłam takie adresy...
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


Omijaj te apartmany z daleka.Byłem, widziałem i opisałem tutaj
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.12.2010 00:31

mam nadzieję, że będziesz zadowolony.
pozdrawiam
Dario85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 267
Dołączył(a): 14.01.2011
villa maria

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dario85 » 14.01.2011 20:49

Ja byłem w villa maria i bylismy bardzo zadowoleni. Przelom czerwca i lipca 10 euro za osobe (3 os apartman) jedno z czym sie zgodze ze wlasciciel to burak ale ma tez chate w Sibeniku i rzadko go widzielismy :) jak ktos chce tanio i nie ma wielkich wymagan ja moge smialo polecic.
Dario85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 267
Dołączył(a): 14.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dario85 » 14.01.2011 20:52

dodam jeszcze ze widok z tarasu na dachu ... masakra poprostu ...przesiadywalismy tam całe wieczory ... z klimka tez bezproblemowo ...wnetrze faktycznie nieco obskurne ale w miare czysto no i cena nas powalila bo byla najnizsza a obszedlem chyba wszystko albo zdecydowana wiekszosc

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone