Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten czerwiec 2010

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 01.02.2011 21:28

A na koniec krótki spacer uliczkami Primosten:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Polecam wszystkim spacery po Primosten, zwłaszcza wieczorkiem, gdy "czarodziej" na rynku starego miasta wyczrowuje gałkowane lody. Kto go widział - ten wie :) Ja długo siedziałem i obserwowałem jak gościu niebywałe rzeczy wyprawiał z gałkami lodów zanim je podał kupującym, A poza tym - klimat starego miasta... niezapomniany.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 01.02.2011 21:38

Jak tak patrzę na te zdjęcia z Primosten to mam odczucie , że niektóre fotki to plagiat :lool: :oczko_usmiech:
Staliśmy Pasjononat na tym samym kamieniu na niektórych zdjęciach. :lol:
.....jak cóś to dla porównania zapraszam do mojej relacji. :)
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 01.02.2011 22:44

Bo Primosten, a zwłaszcza stara jego część, to małe miasteczko.
A poza tym mamy, jak sądzę, podobny gust skoro podobały nam się i fotografowaliśmy podobne rzeczy :D .
Mam prośbę maniust - nie mogę znaleźć Twojej relacji. Podaj link, jestem nowy na Cro.pl i nie opanowałem jeszcze dokładnie tego forum.
Dzięki
Pozdrawiam.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 01.02.2011 22:57

Pasjonat Chorwacji napisał(a):Bo Primosten, a zwłaszcza stara jego część, to małe miasteczko.
A poza tym mamy, jak sądzę, podobny gust skoro podobały nam się i fotografowaliśmy podobne rzeczy :D .

Podobne gusta ma 99 % Cromaniaków :oczko_usmiech:

Pasjonat Chorwacji napisał(a):Mam prośbę maniust - nie mogę znaleźć Twojej relacji. Podaj link, jestem nowy na Cro.pl i nie opanowałem jeszcze dokładnie tego forum.
Dzięki
Pozdrawiam.

A proszę cie bardzo Relacja pod wpływem wypadku
Miłego czytania :) ...ale jest tyle fajniejszych relacji :)

Pozdrawiam
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 01.02.2011 23:03

Dzięki maniust :D
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 02.05.2011 19:05

Dzięki za rozwinięcie wątku o Primosten, w tym roku czas na Brelę lub Baska Voda.
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 06.05.2011 17:37

witam zdjęcia bardzo ładne :D co tu dużo mówić nie ważne w którym rejonie się będzie,ważne że w Chorwacji :D pozdro
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 13.04.2015 14:25

Jeszcze kilka odnalezionych zdjęć z Primosten
pIMG_0620.JPG

pIMG_0660.JPG

IMG_9634.JPG

pIMG_0699.JPG

pIMG_0723.JPG

IMG_9834.JPG

pIMG_0633.JPG
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Primosten czerwiec 2010 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone