Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten bezpłatne parkingi ?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vegusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 18.07.2005
Primosten bezpłatne parkingi ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vegusia » 04.08.2012 22:06

Hejka witajcie, jestem w Primosten blisko Autocampu wiec do centrum Primostena trzeba podjechac autem ,ale o zgrozooo ,parkingi płatne ??? Szok to teraz codziennie bedziemy płacic wow to zbankrutujemy juz wole to na Karlovaćko przeznaczyć he he .Moze ktoś coś doradzi, bo piechotą sie raczej nie da bo chyba jadranką a my z maluchami .Czy sa jakieś parkingi bezpłatne ? Dajcie znać :)
salbinn
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 02.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) salbinn » 05.08.2012 10:46

witam z tego co zaobserwowałem będąc w Primostenie w tamtym roku to parkingi wszystkie były płatne jedynie przy markiecie jak się z głównej drogi zjeżdża do centrum mozna stanąć ale tak daleko pewnie nie będziecie chodzić:)
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 05.08.2012 10:55

A ten przed samą bramą na wyspę? Tak, gdzie stoją stragany przy osiołku.
Tak samo wzdłuż drogi przy południowej zatoce, jak pamiętam, były bezpłatne miejsca pomiędzy drzewami.

Inna sprawa, ze miejsc tam jak na lekarstwo i ciężko coś znaleźć, chociaż raz miałem szczęście :)

Jeżeli was to pocieszy, to jeżeli wyskoczycie gdziekolwiek - do Rogoznicy, Trogiru czy Szybenika, to też raczej nie znajdziecie bezpłatnych miejsc,
więc może, zamiast siedzieć w Primostenie, zwiedzajcie :)

Pozdrawiam



PS w Grebasticy, nad zatoką, można podjechać i zaparkować za darmo. :)
Vegusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 18.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vegusia » 05.08.2012 21:09

He he nio niezle, a w Trogirze to polujemy zawsze na miejsce pod Konsumem i się udaje he he.Pozdrawiam i szkoda ,że nikt nie pomyślał o takiej promenadzie z Campu jak jest w Breli.Wtedy można na piechotkę. :) Pozdrawiam
Scandinavian
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 10.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Scandinavian » 07.08.2012 14:52

W Primosten możesz stanąć po prawej stronie przy ulicy w Kierunku BILO LUB SIBEDNIKA zaraz za zjazdem w stronę centrum, jest tam wyjeżdżony pas tzw. zieleni i możesz tam stanąć, zawsze tam parkuję jak przebywam w okolicy, jest tam ciasno ale za free, lub wjedz do góry w dzielnice domków wypoczynkowych przy niektórych jest mnustwo miejsca.
del_sol
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 90
Dołączył(a): 19.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) del_sol » 07.08.2012 15:05

Vegusia napisał(a):He he nio niezle, a w Trogirze to polujemy zawsze na miejsce pod Konsumem i się udaje he he.Pozdrawiam i szkoda ,że nikt nie pomyślał o takiej promenadzie z Campu jak jest w Breli.Wtedy można na piechotkę. :) Pozdrawiam


kombinuj, kombinuj az ci blokade zaloza jak ktos zglosi ze stoisz caly dzien pod Konsumem, widzialem nieraz polskie auta z blokadami, taniej wyjdzie placic za parking :D
endriuH58
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 31.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) endriuH58 » 27.07.2013 12:39

Parkowałem w Primosten w lipcu 2013 praktycznie przez cały dzień i to za darmo. Była to uliczka przy porcie gdzie można znaleźć wolne darmowe miejsce. O tej uliczce dowiedziałem się od Chorwata który chodził i zapisywał na rejs statkiem do Parku KRKA. Można również zaparkować na parkingu na nabrzeżu za 40 kun za cały dzień. Tak więc wybór należy do was. Dołączam zdjęcie z mapy gogle.

parking Primosten.png
Zacheusz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 05.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zacheusz » 10.07.2016 08:53

Proszę o namiary na bezpłatne parkingi ewentualnie coś niedrogiego blisko centrum oczywiście w Primosten
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.07.2016 12:42

Zacheusz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 05.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zacheusz » 10.07.2016 22:56

A ceny platnych w centrum znacie?
Zacheusz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 05.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zacheusz » 12.08.2016 22:39

Wznowie temat, bo czas wyjazdu zbliża się wielkimi krokami, mianowicie chodzi mi o info dotyczące darmowych parkingów ewentualnie tanich parkingów blisko centrum.

A ktoś pisał wcześniej o parkingu na nadbrzeżu za 40 Kun/ dzień. Czy można coś bardziej konkretnie? Gdzie dokładnie to jest?
Grendel72
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 22.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grendel72 » 31.08.2016 21:17

Nie wiem czy nie powtórzę tej informacji za kimś innym ale z własnego doświadczenia wiem, że gdy już nic darmowego blizej centrrum nie da się znaleźć ani przy jadrance ani pod wiaduktem na wjeździe to duży urządzony (utwardzony) i darmowy parking z cieniem w części jest w tym miejscu gdzie zrobiłem zielone kółko:

Primosten parking free.jpg


Co prawda spacer na stare miasto to jakieś 15 minut wolnego marszu ale spokój i zero szukania czy denerwowania albo płacenia zdziercom po 12 kun za godzinę na parkingu za szlabanem :x albo w centrum w miejskiej strefie 10 kun na ulicy.

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Primosten bezpłatne parkingi ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone