Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten 2006

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marcin29
Croentuzjasta
Posty: 279
Dołączył(a): 10.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin29 » 29.05.2007 15:31

meeg napisał(a):No tak, o Aurorze nie pisnęłam nawet słówka. To trochę śmieszne, ale podczas planowania każdej podróży do Primostenu, mówimy sobie, że musimy choć raz odwiedzić Aurorę i to w sobotnią noc, bo wtedy imprezy są najlepsze (zazwyczaj gości jakiś znany DJ). Nawet zaraz po przyjeździe w miejscowych biurach turystycznych bierzemy foldery Aurory z programem imprez. I zawsze jakoś wieczorem nie chce się nikomu iść do tego klubu (jesteśmy rozleniwieni i włóczymy się po lokalach na starówce).
Albo zbieramy się zbyt późno, albo przypominamy sobie nastepnego dnia rano, że przecież planowaliśmy Aurorę... No ale dzięki temu jest kolejny powód żeby jeszcze raz odwiedzić Primosten i zobaczyć coś nowego.
Także w tym temacie nie mogę niestety Ci pomóc.


a wiesz meeg ze to dokladnie tak jak mysmy mieli, jak mielismy isc dopadalo nas jakies takie rozleniwienie albo na drugi dzien w niedziele okazywalo sie ze to juz wczoraj byla sobota hehehe :lol: :lol:
koniec koncow nie wdpenelismy ale w tym roku jestem tak najarany na ta imprezke ze dnia 11.08.2007 tam wlasnie zawitamy!! :wink:
a co do Krasnika to malo sie ostatnio nie wpakowalem na fotoradar jak wracalem z balangi w czekoladzie w Lu :lol:
meeg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1225
Dołączył(a): 17.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) meeg » 29.05.2007 16:36

My w tamtym roku też byliśmy napaleni i teraz się śmiejemy z naszego zapału :lol: ! Tak więc zawsze zostaje coś w zanadrzu na nastepny raz :D .
A odnośnie fotoradarów - teraz jeździ takie bordowe mondeo z fotoradarem po trasach w okolicach Kraśnika. Mój małżonek jeżdżąc tamtędy już kilka razy się na nich natknął, ja jeszcze nie, ale w Kraśniku jestem tylko w trakcie rodzinnych odwiedzin średnio raz - dwa razy w miesiącu. Ale jadąc w Lublinie po al. Kraśnickich na skrzyżowaniu z ul. Zwycięską, jest fotoradar i można czasem się zdziwić.... 8O
Marcin29
Croentuzjasta
Posty: 279
Dołączył(a): 10.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin29 » 29.05.2007 23:38

meeg napisał(a):My w tamtym roku też byliśmy napaleni i teraz się śmiejemy z naszego zapału :lol: ! Tak więc zawsze zostaje coś w zanadrzu na nastepny raz :D .
A odnośnie fotoradarów - teraz jeździ takie bordowe mondeo z fotoradarem po trasach w okolicach Kraśnika. Mój małżonek jeżdżąc tamtędy już kilka razy się na nich natknął, ja jeszcze nie, ale w Kraśniku jestem tylko w trakcie rodzinnych odwiedzin średnio raz - dwa razy w miesiącu. Ale jadąc w Lublinie po al. Kraśnickich na skrzyżowaniu z ul. Zwycięską, jest fotoradar i można czasem się zdziwić.... 8O


ehhh... :roll: my tu gadu gadu a Primosten czeka....woda juz pewnie ze 23*C...i ta zatoczka przy promenadzie...apartman nad piekarnia...6 rano zapach buleczek...szum fal...rozmarzylem sie :wink:
yvonn
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 20.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) yvonn » 30.05.2007 20:23

Witam
Przeczytałam Wasze wspomnienia i doszłam do wniosku, że pomysł by zatrzymać sie w Primosten na 3 dni, by stamtad zwiedzić Split, Trogir Szibenik i oczywiście sam Primosten jest dobrym pomysłem. Przekonaliście mnie i chciałabym wszystkim podziękować za to, że napisali o tym na tym forum. A moje wrażenia opiszę po powrocie. Jadę trzeci raz z rzędu na Dalmację i mam nadzieję, że nie ostatni. Tym razem wybieram się pod koniec czerwca i myślę, ze pogoda mi jaz zwykle dopisze. To juz tak niedługo i aż tak długo jeszcze. Pozdrawiam wszystkich.
meeg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1225
Dołączył(a): 17.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) meeg » 01.06.2007 16:22

Życzę super pogody i niezapomnianych wrażeń!!!
Ja wyjeżdżam na początku lipca, ale jeszcze nie do końca wiem w jakie miejsce.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 01.06.2007 17:47

Jakiż to Meeg masz promienisty uśmiech. Blask promieni słonecznych to chyba bije od Ciebie nawet w dni pochmurne
meeg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1225
Dołączył(a): 17.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) meeg » 04.06.2007 12:31

Dzięki, ale niestety na te okropne chmury to nie działa.... :(
No i przeszkadza np. w jeździe rowerem, bo wiadomo jak wygląda wtedy taki uśmiech :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.06.2007 01:01





ela.m
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 01.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ela.m » 05.07.2007 20:36

Meeg twoja relacja jest świetna. Ja dopiero zaczynam na forum . Za tydzień wybiramy się na riwierę makarską i planujemy zobaczyć Trogir a to od ciebie się dowiaduję jak super jset w Primosten na pewno tam pojadę.
:lol:
pawlop
Croentuzjasta
Posty: 204
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlop » 07.07.2007 18:44

Mam takie pytanko dotyczące tych biur podróży w Primosten i czy jest jakaśtronka gdzie można sobie ustalić, gdzie są, czy trzeba ich po prostu szukać w ciemno.
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 23.07.2007 14:55

http://www.daltours.com/index.asp
ja też o to pytałam :lol:
meeg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1225
Dołączył(a): 17.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) meeg » 24.07.2007 13:39

Witam wszystkich!

Dzisiaj właśnie po raz pierwszy zasiadłam przy kompie od powrotu - pierwszy dzień w pracy... Wróciłam z Primosten w weekend i było jak zwykle super. O wrażeniach opowiem w relacji, a wrażeń, pomimo kolejnego wypadu w to samo miejsce jest dość dużo.
Na razie musze zebrać zdjęcia aby relacja była pełna a zdjęć mam ponad 4 giga więc trochę to potrwa. Na razie pozdrawiam wszytskich i walczę z szokiem pourlopowym.... :twisted:
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 24.07.2007 14:34

meeg, ja jestem tu nowa, ale czekam już niecierpliwie na Twoją relację , też jadę do Primosten 8) :P :lol: :hut:
paula019
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 25.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) paula019 » 28.10.2009 13:36

Rewelacyjna wręcz opowieść. Dzieki. Znacznie ułatwiła mi wybór miejsca na przyszłoroczny urlop.:) Dzięki i pozdrawiam!
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 28.10.2009 17:26

Primosten ma w sobie to COŚ.
W 2008 także odwiedziem ta miejscowość i nie żałuję. Piękne miasteczko. Urlop w 100% udany.

P.S. Mój avatar to właśnie zdjęcie z płd. części Primosten. :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Primosten 2006 - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone