Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten 20.07-27.07?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kamil287
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 10.07.2013
Primosten 20.07-27.07?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kamil287 » 10.07.2013 23:27

Witam wszystkich :)

Jestem nowy na forum, ale od lat śledzę tutaj informacje dotyczące HR. To jest mój 7 wyjazd do Chorwacji.
Za każdy razem ze znajomymi wybieramy inne miejsce i dużo podróżujemy po kraju. W tym roku padł wybór na Primosten. Wybiera się może ktoś w tym terminie do tej miejscowości:)?
madziulec123
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziulec123 » 11.07.2013 10:57

Witaj
Wybieram sie pojutrze do Primostenu , jade tam już chyb 6 raz :) to takie moje miejsce na ziemi . Uwelbiam to miasteczko. mam nadzieje ze bedziecie sie dobrz bawić choć jesli liczycie na jakies rozwywki typu dysco kluby to nie jest dobry adres
pozdrawiam
magda
Kamil287
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 10.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kamil287 » 11.07.2013 20:32

Hej
Na długo się tam wybierasz ? :) Z tego co wiem w pobliżu jest klub/dyskoteka, jedna z większych w Chorwacji. Pewnie tam zajrzymy, ale imprezy to nie jest główny cel naszej podroży:)
mandzia
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 17.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mandzia » 11.07.2013 21:00

My jedziemy 20 o świcie - myślimy właśnie o Primosten
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.07.2013 21:12

Kamil287 napisał(a):Hej
Na długo się tam wybierasz ? :) Z tego co wiem w pobliżu jest klub/dyskoteka, jedna z większych w Chorwacji. Pewnie tam zajrzymy, ale imprezy to nie jest główny cel naszej podroży:)

http://www.auroraclub.hr/ :mrgreen:
Kamil287
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 10.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kamil287 » 11.07.2013 21:27

mandzia napisał(a):My jedziemy 20 o świcie - myślimy właśnie o Primosten


Dość długo zastanawiałem się w tym roku nad miejscem wyjazdu i myślę, że to dobry wybór. Blisko jest stąd do Narodowego Parku Krka i Trogiru. Orientuje się ktoś jakie są ceny za wypożyczenie skuterów (nie wodnych) w Primosten 50ccm i 125ccm?
mandzia
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 17.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mandzia » 11.07.2013 22:05

Jadę z 2 nastoletnich dzieci, szukam miejsca, w którym nie nudzili by się - jakieś atrakcje na plaży, sporty wodne, miejsce do skakania do wody, itp. Czy w Primosten mogę na to liczyć?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.07.2013 09:04

mandzia napisał(a):Jadę z 2 nastoletnich dzieci, szukam miejsca, w którym nie nudzili by się - jakieś atrakcje na plaży, sporty wodne, miejsce do skakania do wody, itp. Czy w Primosten mogę na to liczyć?

Dmuchańce,skakańce,kajaki,rowerki wodne,skutery,banany,parasail :wink: wodny odtłuszczający aerobik :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
:papa:
mandzia
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 17.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mandzia » 12.07.2013 19:36

Super, dzięki za te zdjęcia :papa:

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Primosten 20.07-27.07?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone