Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Prezent na dobry początek.

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mars2009
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 15.03.2010
Prezent na dobry początek.

Nieprzeczytany postnapisał(a) mars2009 » 30.06.2010 17:17

Ktoś napisał, że bierze oscypki i kabanosy i robi party z gospodarzami.
Może podsuniecie jakieś inne, fajne pomysły - propozycje.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 30.06.2010 18:07

Na dzień dobry wręczam Xero paszportów, odliczoną kwotę w euro i zdjęcie teściowej.

Na litość biorę.

Jeszcze się nie zdarzyło, żeby mi nie postawili.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.06.2010 18:24

mars2009 napisał(a):Może podsuniecie jakieś inne, fajne pomysły - propozycje.

www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=10298&highlight=
adikos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 286
Dołączył(a): 25.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adikos » 30.06.2010 18:32

weldon napisał(a):Na dzień dobry wręczam Xero paszportów, odliczoną kwotę w euro i zdjęcie teściowej.

Na litość biorę.

Jeszcze się nie zdarzyło, żeby mi nie postawili.



hehe dobre :D zapewne razem z chorwatami konsumujecie rakije i sie rozczulacie nad zdjeciem tesciowej :D, moze i ja sie dolacze z fotka to bedziemy mieli urlop free :D
pozdrawiam z usmiechem na twarzy :D
mars2009
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mars2009 » 30.06.2010 20:07

Piotrek_B napisał(a):
mars2009 napisał(a):Może podsuniecie jakieś inne, fajne pomysły - propozycje.

www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=10298&highlight=

Przede wszystkim dziękuję i przepraszam, że nie doczytałem/doszukałem tematu - jest to trudne dla nowicjuszy rzędu 100-200 postów. Dla tych co mają niewiele więcej np. >11500 to ślina.
Chcę podtrzymać na właściwym poziomie, więzi kulturowe i tradycje na gruncie chorwackim.
Piotrek, powiedz szczerze jak reagować na takie (nie wiem jak je nazwać) wypowiedzi. To jest zjawisko, które zaczyna plenić się w sposób niekontrolowany. Czy nie da się coś z tym zrobić???????
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 30.06.2010 20:59

mars2009 napisał(a):Piotrek, powiedz szczerze jak reagować na takie (nie wiem jak je nazwać) wypowiedzi. To jest zjawisko, które zaczyna plenić się w sposób niekontrolowany. Czy nie da się coś z tym zrobić???????

Się nie pleń i nie pieprz to będzie dobrze.
parrot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 219
Dołączył(a): 16.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) parrot » 30.06.2010 21:28

mars2009 napisał(a):powiedz szczerze jak reagować na takie (nie wiem jak je nazwać) wypowiedzi?




Zaznaczyła tu swoją obecność znana część "folkloru" tego forum. Odpowiedź brzmi: reagować z dystansem, z uśmiechem, biorąc poprawkę na specyficzny humor lub nie reagować.

pozdro
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 30.06.2010 21:35

parrot napisał(a):Odpowiedź brzmi: reagować z dystansem, z uśmiechem, biorąc poprawkę na specyficzny humor lub nie reagować.

No przecież dokładnie tak się zachowujemy :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.06.2010 21:39

weldon napisał(a):
parrot napisał(a):Odpowiedź brzmi: reagować z dystansem, z uśmiechem, biorąc poprawkę na specyficzny humor lub nie reagować.

No przecież dokładnie tak się zachowujemy :D

noooooooo, tylko czasem 2-3 wpisy w tym stylu i najczęściej nie na temat i na dzień dobry mamy "zarżnięty" wątek :wink:
parrot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 219
Dołączył(a): 16.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) parrot » 30.06.2010 21:53

Więc dobrze, że jest administracja i wie, kiedy reagować, a kiedy nie ;)
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 30.06.2010 21:56

Piotrek_B napisał(a):noooooooo, tylko czasem 2-3 wpisy w tym stylu i najczęściej nie na temat i na dzień dobry mamy "zarżnięty" wątek :wink:

Pewnie dlatego.

Poza tym, jest niegrzeczny.

Ale masz rację. Przepraszam. Lepiej olać.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 30.06.2010 21:59

parrot napisał(a):
mars2009 napisał(a):powiedz szczerze jak reagować na takie (nie wiem jak je nazwać) wypowiedzi?




Zaznaczyła tu swoją obecność znana część "folkloru" tego forum. Odpowiedź brzmi: reagować z dystansem, z uśmiechem, biorąc poprawkę na specyficzny humor lub nie reagować.

pozdro

adikos to znana część folkloru,tak jak mars2009 od pewnego czasu :D
reagujemy z uśmiechem oczywiście
mars2009
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mars2009 » 01.07.2010 05:27

parrot napisał(a):Więc dobrze, że jest administracja i wie, kiedy reagować, a kiedy nie ;)

Może wreszcie zareaguje - najwyższy czas. Reagujmy krytycznie i walczmy z chamstwem.
Proponuję wrócić do tematu.

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Prezent na dobry początek.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone