Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Preko - opinie

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bielaseq
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 04.07.2011
Preko - opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) bielaseq » 04.07.2011 16:07

Witam.
Myślę nad wybraniem sie do Preko na wyspie Ugljan. Chciałbym się dowiedzieć czy to jest dobry wybór, czy duży tłok i Wasze przeżycia, czy nie żałujecie, że się tam wybraliście.
Pozdrawiam.
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 04.07.2011 16:30

Tu masz trochę zdjęć...
http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,944,67770119,67770119,0,2.html?v=2

Co do relacji i opinii- tak jak to napisała nasza już nasza niezawodna A To Ja - Wyspa Ugljan - jak się okazuje - to jak do tej pory ... biała plama w bogatej w kolory forumowej stronie z relacjami.
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 04.07.2011 17:02

Byłem na Uglianie kilka lat temu w miejscowości Kali (obok Preko). Ogólnie mała spokojna miejscowość, dosyć cicha bez żadnych bajerów. Jeśli lubisz spokój, ciszę i brak natłoku turystów czy dyskotek, to miejsce dla Ciebie. Jak dla mnie od 0 do 10 - 3, ale to tylko moje subiektywne odczucie, którym nie należy się kierować, bo jeden lubi kredki, a inny farbki.
Darkoni
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkoni » 04.07.2011 20:15

Cześć byłem parę razy w Preko przejazdem tam dochodzi prom z Biogradu . A niedaleko portu jest lodziarnia podają bardzo duże lody . Przeczytaj też ;
forum/viewtopic.php?t=17036&postdays=0&postorder=asc&start=15

polecam zaliczyć tą górkę i klasztor o którym nie pisałem .
Darkoni
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkoni » 04.07.2011 20:57

Sorki sprostowanie Preko jest na przeciwko Zadaru a nie Biogradu i lody były w Tkonie ale z Preko jedzie się na górę sviety Mihovil ,widać ją z Zadaru można ją poznać po przekaźniku na szczycie .
MagdaMac123
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 30.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) MagdaMac123 » 27.07.2017 11:45

Byłam przejazdem w tym roku w lipcu w Preko. Zrobiliśmy sobie z dziećmi wycieczkę promem z Zadaru. Miejscowość piękna. Malutka, urocza. Promenada wzdłuż plaży, na plaży placyki zabaw dla dzieci, wytyczone kąpielisko dla dzieciaków, plaże zarówno żwirkowe z delikatnym zejściem do morza, jak i betonowe. Przy plaży dużo knajpek. Blisko sklepy i sklepiki. Niewielki, uroczy port. Wygląda na spokojną, cichą miejscówkę na wakacje z dziećmi. Kto chce większych rozrywek, może się udać promem do Zadaru (płynie 25 minut).
maniek932
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 14.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniek932 » 07.11.2018 08:55

Witam. Pierwsza połowa września spędzona w Preko. Bardzo fajna wyspa, szczególnie dla osób lubiących wypoczywać, na wyspie są wszystkie sklepy, polecam plaże Jaz, szczególnie dla rodzin z dziećmi, piaszczysta i płytka. Bardzo fajna opcja to wynajęcie na wyspie skutera i zwiedzanie - on dojedzie wszędzie. Prom osobowy do Zadaru (Dora) bardzo fajny. Przeprawy samochodem na drugi brzeg dość długie. Więc jeżeli liczymy na zwiedzanie (poza wyspą) to zdecydowanie szukać czegoś po drugiej stronie. Duża liczba apartamentów. Mały wybór obiektów gastronomicznych. Na Uglian możliwość nurkowania. Podsumowując spokojnie, szczególnie poza sezonem. Polecam

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone