Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

POZNAŃ ===>>> VODICE

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bula2711
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 13.08.2016
POZNAŃ ===>>> VODICE

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bula2711 » 13.08.2016 12:14

Witam wybieram się z Poznania do Vodice za tydzień i szukam optymalnej trasy. Na chwilę obecną mam coś takiego !!
ktoś to przerabiał?? Jakieś alternatywy?? Oczywiście omijamy opłat w Słowenii.
Załączniki:
12312324.jpg
Objazd autostrad
11212.jpg
Cała trasa
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 13.08.2016 12:22

Ten objazd na Słowenii całkiem sprytny :)
Reszta trasy standardowa, połowa Polski tak jeździ.
pzdr
- druga połowa -
;)
Bula2711
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 13.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bula2711 » 13.08.2016 12:31

mamy też jeszcze coś takiego i nie wiemy na co się zdecydować...
Załączniki:
1fgdsa.jpg
Robert75
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 22.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Robert75 » 13.08.2016 18:07

w czwartek wróciłem z Vodic. Trasa to :Vodice - Zagrzeb-Graz-Wiedeń - Brno - Svitawy - Boboszów - Wrocław Wyjazd o 22 z Vodic, we Wrocku o 13 z dwoma długimi postojami.

Jadąc do Vodic objechałem autostradę w Słowenii przez Ptuj a dalej Varazdin i dalej na południe. Ominąłem korek na granicy ale wpadłem w korek za Zagrzebiem. Ustal sobie trasę tak aby do Chorwacji wjechać najpóźniej o 2-3 w nocy.

ps. Jak wracałem to nie chciało mi się przez Ptuj - Mureck objeżdżać autostrady w Słowenii gdyż uznałem, że to tylko 60 zł ;-).
P405
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 16.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) P405 » 16.08.2016 22:29

Wyjechałem z Leszna 14.08 o 18,30 w Vodicach 10.00 Trasa przez Boboszów i Svitawy, objazd MLP. 14 h czystej jazdy zgodnie z przepisami ewentualnie +10 km/h. Męczący odcinek na początku Czech, poźniej już dobrze. Żadnych korków ani utrudnień. W Austri trochę fotoradrów i pomiarów odcinkowych na których wyprzedzali mnie ci , których ja wyprzedziłem wcześniej.
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 16.08.2016 22:42

Z Wrocka na Boboszów bym jechał...reszta ok :mrgreen: Objazd w Słowenii możesz też zrobić klasycznie czyli Mureck Lenart Ptuj.

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone