Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pozdrawiamy z FKK Solaris!!!

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
K&G
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 01.06.2011
Pozdrawiamy z FKK Solaris!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) K&G » 15.06.2012 09:25

Witamy!
Pozdrawiamy serdecznie z FKK Solaris!!! Pogoda cudowna a morze ciepłe.
Jest naprawdę super. Za 1611 Euro mamy 16 dni pobytu w 3 osoby z HB.
Gorąco polecamy wszystkim którzy jeszcze nie zdecydowali gdzie pojechać na tegoroczne wakacje!!!
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 15.06.2012 13:49

Super. Cieszę się, że Wam się podoba. No ja w tym roku nie jadę. Jak tam atmosfera. Tekstylni nie przeszkadzają. Wiadomo tylko z nimi są problemy. Sam wiem z autopsji jak mi pewna półtekstylna bo bez kompletnego stroju kapielowego częsci Włoszka zakłóciła porzadek na FKK. Nie powiem, pociągajaca to ona była, no ale do cholery nie winna tego robić oficjalnie i to na plazy FKK. No ale wypoczynek nad morzem i skałkach był przecudowny - pełny luz w zgodności z przyrodą. Pozdrawiam
K&G
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 01.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) K&G » 16.06.2012 08:38

Hej!
Nie ma żadnych problemów z czym i kimkolwiek!!!
Do tego taka progniza pogody:

http://prognoza.hr/sedam.php?id=sedam&p ... code=14301

Pozdrawiamy i zmykamy na plażę!!!
para-35-38
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 20.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) para-35-38 » 16.06.2012 09:12

Czym że takim "zakłóciła" Ci przyjemność plażowania .... :?: :roll:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 22.06.2012 11:58

para-35-38 napisał(a):Czym że takim "zakłóciła" Ci przyjemność plażowania .... :?: :roll:


No chciała abym ja jej stanik załozył bo miała zajete ręce. Powiedziałem nie.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 22.06.2012 18:27

darek1 napisał(a):
para-35-38 napisał(a):Czym że takim "zakłóciła" Ci przyjemność plażowania .... :?: :roll:


No chciała abym ja jej stanik załozył bo miała zajete ręce. Powiedziałem nie.


Bardzo dowcipne, szczyt wykwintu ..............

masz tyle wspólnego z FKK, co "Twój osioł" z alternatywnymi środkami lokomocji .............
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 22.06.2012 20:32

Pewnie, że dowcipne. przynajmniej nie zgorzkniałe i wątrobiane jak Twoje bezbarwne i bez jaj życie. Trzeba iść z czasem, przebojem i po trupach Mistrzu Kolorowy. Jak nie, jak tak solenizancie z 8 marca. Pozdrawiam i zyczę miłego urlopu.
para-35-38
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 20.04.2012
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) para-35-38 » 14.07.2014 18:46

darek1 napisał(a):Pewnie, że dowcipne. przynajmniej nie zgorzkniałe i wątrobiane jak Twoje bezbarwne i bez jaj życie. Trzeba iść z czasem, przebojem i po trupach Mistrzu Kolorowy. Jak nie, jak tak solenizancie z 8 marca. Pozdrawiam i zyczę miłego urlopu.


Mistrzu Kolorowy bzdury pleciesz , a prawda jest taka , że na fkk to najczęściej nasi rodacy nie potrafią się odnaleźć - czyżby tacy jak Ty ? :lol: Tatuś Polak chce koniecznie pójść na fkk , więc po kilku tygodniach urabia żonę i nie daj boże córkę. Efekt ? Tatuś Polak jest goły na fkk , orbituje oczami jak Kopernik na około , żona leży w majtach ( lub ładniej mówiąc topless ) a córka cała w kostiumie i najlepiej pod ręcznikiem.

Sytuacja nie wyssana z palca ale wielokrotnie obserwowana na dzikich fkk. Wstyd się przyznać , że jest się z Polski .

Gorszą odmianą są tylko polscy tatusiowie-surykatki. To tacy , którym jednak nie udało się urobić żony na fkk ale wypatrzyli na wieczornym spacerze nagą plażę i zasuwają tam na drugi dzień , choćby i parę kilosów od apartmanu z wózkiem z dzieckiem aby stanąć na klifie i popatrzeć ( porozglądać się jak surykatki w ciemnych okularach ) sobie w dół na ostatnich golasów . Cios i wstyd.
Piraraq
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 10.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piraraq » 14.07.2014 18:59

Toś wygrzebał posta sprzed 2 lat xD
para-35-38
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 20.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) para-35-38 » 14.07.2014 19:42

Piraraq napisał(a):Toś wygrzebał posta sprzed 2 lat xD


.. a bo nas wkurzył i przypomniał o "polskich surykatkach" :)

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pozdrawiamy z FKK Solaris!!!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone