Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Powrót z Makarskiej 22.07.2017 mam 2 wolne miejsca

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Markxl
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Markxl » 08.04.2017 15:40

Witam, 22 lipca 2017 (sobota) wracam z synem (21 lat) z Makarskiej do Polski, mam 2 wolne miejsca w samochodzie. Auto Ford Mondeo. W Chorwacji mogę zabrać z Makarskiej, Omiś, Split, Szibenik i każda miejscowość po drodze. W Polsce jadę do Torunia i mogę zawieźć do Katowic, Częstochowa, Łódź, Warszawa, Toruń, inne miejscowości do uzgodnienia.
W sprawie pytań proszę o kontakt 794 903 029, mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
:papa:
Ostatnio edytowano 18.04.2017 18:50 przez Markxl, łącznie edytowano 3 razy
Markxl
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Markxl » 11.05.2017 13:59

już nieaktualne. Mam komplet pasażerów

Powrót do Forumowy auto-stop.

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2017