Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Powrót do Bračierzy - Relacja na żywo (nr II) 2017

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 27.09.2017 16:18

hop, hop....jest tam kto?

Pewnie po powrocie pogody używaliście co nie miara i czasu na relację nie chciało Ci się marnować :wink: :?:

A my od wczoraj w domu...Na szczęście tu jest złota polska jesień i szoku nie było :)
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 27.09.2017 17:51

Czytam i ja, nadrobiłem wszystko. I tak sobie pomyślałem. Tyle nas tam było na tej Braci w jednym czasie. Może trzeba nie wiem ustalić, że każdego 15-go dnia miesiąca o godzinie 15.00 zaglądający tutaj stawiają się na obiad (i tu jakaś jedna ustalona konoba:) :mrgreen:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 27.09.2017 18:13

Abakus68 napisał(a):Czytam i ja, nadrobiłem wszystko. I tak sobie pomyślałem. Tyle nas tam było na tej Braci w jednym czasie. Może trzeba nie wiem ustalić, że każdego 15-go dnia miesiąca o godzinie 15.00 zaglądający tutaj stawiają się na obiad (i tu jakaś jedna ustalona konoba:) :mrgreen:



Jestem za :) A nawet ,że codziennie w sezonie w danym miejscu i godzinie..Zawsze ktoś się załapie :lol:
endryu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1344
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 27.09.2017 18:21

Abakus68 napisał(a):Czytam i ja, nadrobiłem wszystko. I tak sobie pomyślałem. Tyle nas tam było na tej Braci w jednym czasie. Może trzeba nie wiem ustalić, że każdego 15-go dnia miesiąca o godzinie 15.00 zaglądający tutaj stawiają się na obiad (i tu jakaś jedna ustalona konoba:) :mrgreen:
I zainteresowane osoby jako wyróżnik muszą posiadać ze sobą czerwonego goździka :)
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 27.09.2017 18:30

endryu napisał(a):
Abakus68 napisał(a):Czytam i ja, nadrobiłem wszystko. I tak sobie pomyślałem. Tyle nas tam było na tej Braci w jednym czasie. Może trzeba nie wiem ustalić, że każdego 15-go dnia miesiąca o godzinie 15.00 zaglądający tutaj stawiają się na obiad (i tu jakaś jedna ustalona konoba:) :mrgreen:
I zainteresowane osoby jako wyróżnik muszą posiadać ze sobą czerwonego goździka :)

Ja mam bardzo wyrozumiałą partnerkę, ale gdybym wparował z goździkiem i to nie dla niej to przybiłaby mnie gwoździkiem i nici z konoby :lol: :lol: :lol:
endryu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1344
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 27.09.2017 19:14

Abakus68 napisał(a):
endryu napisał(a):
Abakus68 napisał(a):Czytam i ja, nadrobiłem wszystko. I tak sobie pomyślałem. Tyle nas tam było na tej Braci w jednym czasie. Może trzeba nie wiem ustalić, że każdego 15-go dnia miesiąca o godzinie 15.00 zaglądający tutaj stawiają się na obiad (i tu jakaś jedna ustalona konoba:) :mrgreen:
I zainteresowane osoby jako wyróżnik muszą posiadać ze sobą czerwonego goździka :)

Ja mam bardzo wyrozumiałą partnerkę, ale gdybym wparował z goździkiem i to nie dla niej to przybiłaby mnie gwoździkiem i nici z konoby :lol: :lol: :lol:

Nie no :)
Goździk to tylko jako znak rozpoznawczy dla innych wtajemniczonych po tajnych kursach :mrgreen: ...jak u Ludlum-a 8)
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 27.09.2017 19:19

Robiliśmy już w czerwcu przymiarkę do takiego zlotu aktualnie przebywających na wyspie Crofanów a było nas chyba z 5 osób oficjalnie przyznających się w tym czasie do pobytu. Mieliśmy już nawet ustalony znak rozpoznawczy - biały kapelusz. :hut: Prawie się udało, spotkaliśmy Malwinę w Sutivanie i na tym się plany zlotu zakończyły. W przyszłym sezonie musimy to lepiej przygotować :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 27.09.2017 20:36

AdamZ napisał(a):Robiliśmy już w czerwcu przymiarkę do takiego zlotu aktualnie przebywających na wyspie Crofanów a było nas chyba z 5 osób oficjalnie przyznających się w tym czasie do pobytu. Mieliśmy już nawet ustalony znak rozpoznawczy - biały kapelusz. :hut: Prawie się udało, spotkaliśmy Malwinę w Sutivanie i na tym się plany zlotu zakończyły. W przyszłym sezonie musimy to lepiej przygotować :mrgreen:

Ha...a nam się udało w trzy a właściwie pięć osób (dwóch panów towarzyszących było), prawda Dziewczyny? :mrgreen:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 27.09.2017 20:45

beatabm
Ha...a nam się udało w trzy a właściwie pięć osób (dwóch panów towarzyszących było), prawda Dziewczyny?


Prawda najprawdziwsza :P I tawerna najprzedniejsza była :D :boss:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 27.09.2017 20:47

Katerina napisał(a):beatabm
Ha...a nam się udało w trzy a właściwie pięć osób (dwóch panów towarzyszących było), prawda Dziewczyny?


Prawda najprawdziwsza :P I tawerna najprzedniejsza była :D :boss:

W końcu NAJBARDZIEJ cycata w CRO :mrgreen:
1arek11
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 76
Dołączył(a): 15.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) 1arek11 » 28.09.2017 10:36

Halo, halo. To już koniec relacji ?
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 28.09.2017 19:50

AdamZ napisał(a):Robiliśmy już w czerwcu przymiarkę do takiego zlotu aktualnie przebywających na wyspie Crofanów a było nas chyba z 5 osób oficjalnie przyznających się w tym czasie do pobytu. Mieliśmy już nawet ustalony znak rozpoznawczy - biały kapelusz. :hut: Prawie się udało, spotkaliśmy Malwinę w Sutivanie i na tym się plany zlotu zakończyły. W przyszłym sezonie musimy to lepiej przygotować :mrgreen:


:D w takim razie również jesteśmy za...


Na pewno, w przyszłym sezonie odwiedzimy Brać i Korculę.
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 28.09.2017 20:00

majeczka napisał(a): :D w takim razie jesteśmy za...

W przyszłym roku celujemy dla odmiany w drugą połowę czerwca :) Początkowo, prażąc się w tegorocznych czerwcowych upałach, przez zęby obiecywałem wyspie powrót w maju ale to już raczej była desperacja. :lol: Mam nadzieję że przyszłoroczny czerwiec będzie tym razem bardziej przyjazny do wędrowania po jej zakamarkach.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 28.09.2017 20:28

AdamZ napisał(a):
majeczka napisał(a): :D w takim razie jesteśmy za...

W przyszłym roku celujemy dla odmiany w drugą połowę czerwca :) Początkowo, prażąc się w tegorocznych czerwcowych upałach, przez zęby obiecywałem wyspie powrót w maju ale to już raczej była desperacja. :lol: Mam nadzieję że przyszłoroczny czerwiec będzie tym razem bardziej przyjazny do wędrowania po jej zakamarkach.

Też celuję w drugą połowę czerwca, więc może w przyszłym roku się uda :oczko_usmiech: :mrgreen:
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4141
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 28.09.2017 20:30

Ale nas będzie dużo :) :) :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Powrót do Bračierzy - Relacja na żywo (nr II) 2017 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone