Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Povlja, Brac

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.04.2016 21:24

anakin napisał(a):wkleję jeszcze zdjęcie z drona

Bea.ta napisał(a): podwodne też wklej


Ciekawe, czy macie podobne ujęcia do tych:



Wklejajcie, miło będzie obejrzeć. Bo przecież na forum ma być... miło... ?... 8)
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4141
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 16.07.2016 15:17

Polecam Gracinów

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

W Povlji byłam już po raz piąty z czego 4 razy u Gracinów.
Są przesympatyczni, mili, uczynni, spokojni.
Apartamenty super w dobrej cenie.
Mają również oferty specjalne :)
Warto poszperać na ich stronie :) :)
kuzii
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 27.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuzii » 31.12.2016 13:48

Witam mam prośbę dla bywalców, miłośników Povlji :) zmieniając moje plany wakacji 2017r z Ivan Dolac (Hvar) :roll: na właśnie Povlje (Brac) :D
mam wstępnie zarezerwowany apartament Villa Iva (lipiec) właśnie tutaj zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link może ktoś coś powiedzieć o tym właśnie miejscu? jakie są zalety lub wady takiej właśnie lokalizacji? moja żona obawia się że właśnie w tym miejscu będzie cały czas mocno wiatr wiał i blisko jest droga :( proszę o pomoc jakieś dodatkowe informacje na temat właśnie tego miejsca i samej plaży...Pozdrawiam Dawid :D
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 31.12.2016 14:49

DJI_0033.JPG
Widok z góry
DSCF1883.JPG
Plaża z fajnymi półkami, jak my byliśmy w końcu czerwca ludzi było niewielu
kuzii napisał(a):Witam mam prośbę dla bywalców, miłośników Povlji :) zmieniając moje plany wakacji 2017r z Ivan Dolac (Hvar) :roll: na właśnie Povlje (Brac) :D
mam wstępnie zarezerwowany apartament Villa Iva (lipiec) właśnie tutaj zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link może ktoś coś powiedzieć o tym właśnie miejscu? jakie są zalety lub wady takiej właśnie lokalizacji? moja żona obawia się że właśnie w tym miejscu będzie cały czas mocno wiatr wiał i blisko jest droga :( proszę o pomoc jakieś dodatkowe informacje na temat właśnie tego miejsca i samej plaży...Pozdrawiam Dawid :D


Hejka, w sumie będziemy niedalekimi sąsiadami :), dla mnie to optymalne miejsce w Povlji ponieważ jest płasko, bardzo łatwy dojazd do apartmana no i parking przy nim z łatwym dojazdem. Do centrum miasteczka nie daleko z przyjemnym spacerkiem i też praktycznie po płaskim :). Plażę masz przy samym domku, sympatyczna z niewielką ilością ludzi.. droga jest ale co z tego jak na niej ruch niewielki więc tym się nie martw. Do zatoczki Ticja Luka też masz rzut beretem więc jest wybór miejsc do plażowania spory. Samego obiektu nie znam ale pamiętam że domki w tym miejscu to raczej nowe budowle w super lokalizacji.
No chyba że lubisz poćwiczyć nogi i wysiłek to polecam miejsca w okolicach Ticja Luka, obiekty tam są też fajne ale dla mnie jako człek pochodzącego nie z gór było to męczące... zwłaszcza jak taszczyłem 25kg ponton :).
Nie mam fotek za dużo z tego miejsca ale jest poniżej pogląd na plaże na przeciw apartmanu oraz widok z gory na okolice.
kuzii
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 27.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuzii » 06.01.2017 16:33

Dziękuje ,,yzedef,, za szybką i szczegółową odpowiedz i za zamieszczenie zdjęć okolicy...jak mówisz że optymalne miejsce wybrałem w Povlji to się bardzo cieszę , tym bardziej że zrezygnowałem w tym roku z Haru a miałem już kalepane kwatery:) szukałem właśnie spokojnej okolicy i w miarę na płaskim bo mam jak Ty:) że nie po to człowiek jedzie na urlop żeby ganiać z tobołami na plaże po górkach:)wiem że są na pewno tutaj zwolennicy też takiego odpoczynku ale ja stanowczo mówię Niee...wspomniałeś że będziesz po sąsiedzku:)masz już zaklepane miejsce na 2017??Oj widzę też że jesteś posiadaczem pontonu ehh ja już od dawna mam zamiar kupić pontonik ale zawsze gdzieś odchodzi to na drugi plan pozdrawiam Dawid
DarioG
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarioG » 08.01.2017 23:02

Witam Państwa :) I ja "stary" miłośnik Hvaru w tym roku mam zamiar odwiedzić Brać w sierpniu. Szukam apartamentów dla 2 lub 3 rodzin w miarę blisko żwirkowej plaży, proszę o pomoc ... jestem zupełnie "zielony" w tej kwestii na Bratniej ziemi :) Pozdrawiam
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4141
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 09.01.2017 21:08

DarioG napisał(a):Witam Państwa :) I ja "stary" miłośnik Hvaru w tym roku mam zamiar odwiedzić Brać w sierpniu. Szukam apartamentów dla 2 lub 3 rodzin w miarę blisko żwirkowej plaży, proszę o pomoc ... jestem zupełnie "zielony" w tej kwestii na Bratniej ziemi :) Pozdrawiam


Proszę przeglądać poprzednie posty.
Tam jest sporo wskazówek i namiarów godnych polecenia:)
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 11.01.2017 01:39

kuzii napisał(a):Dziękuje ,,yzedef,, za szybką i szczegółową odpowiedz i za zamieszczenie zdjęć okolicy...jak mówisz że optymalne miejsce wybrałem w Povlji to się bardzo cieszę , tym bardziej że zrezygnowałem w tym roku z Haru a miałem już kalepane kwatery:) szukałem właśnie spokojnej okolicy i w miarę na płaskim bo mam jak Ty:) że nie po to człowiek jedzie na urlop żeby ganiać z tobołami na plaże po górkach:)wiem że są na pewno tutaj zwolennicy też takiego odpoczynku ale ja stanowczo mówię Niee...wspomniałeś że będziesz po sąsiedzku:)masz już zaklepane miejsce na 2017??Oj widzę też że jesteś posiadaczem pontonu ehh ja już od dawna mam zamiar kupić pontonik ale zawsze gdzieś odchodzi to na drugi plan pozdrawiam Dawid


Dla mnie optymalne i czytając powyższe dla ciebie chyba też :). Tak, ja już rezerwowałem we wrześniu a w grudniu tylko przesłałem zaliczkę. W sumie znamy tą okolicę a z racji pontonu (który właśnie kompletuję) jest sporo ciekawych zatoczek/miejsc do zwiedzenia. Oczywiście sama wyspa też jest urokliwa aczkolwiek my raczej preferujemy plażowanie (czyli te 4-5 godzin na plaży musi być) i totalne wyluzowanie bez liczenia jakiegokolwiek czasu i planowania całych 2 tyg z góry (planowania mamy dosyć w pracy przez cały rok :)).
aniablondi
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 30.03.2017
Re: Szukam apartamentu Povlja itp.

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniablondi » 30.03.2017 20:08

dzień dobry,jestem tu nowa i na razie nie wiem nawet jak napisać post:-)znalazłam tylko szybką odpowiedź.
Chcemy w czerwcu pojechać do Povlji-podobno tam ładnie i fajnie.
Może ktoś coś?Jakieś info, namiary?Dla rodziny 2+2:-)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Szukam apartamentu Povlja itp.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 30.03.2017 20:26

aniablondi napisał(a):dzień dobry,jestem tu nowa i na razie nie wiem nawet jak napisać post:-)znalazłam tylko szybką odpowiedź.
Chcemy w czerwcu pojechać do Povlji-podobno tam ładnie i fajnie.
Może ktoś coś?Jakieś info, namiary?Dla rodziny 2+2:-)

Jak małe te +2?
aniablondi
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 30.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniablondi » 30.03.2017 22:18

2 i 8:-)
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013
Re: Szukam apartamentu Povlja itp.

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 30.03.2017 22:27

aniablondi napisał(a):dzień dobry,jestem tu nowa i na razie nie wiem nawet jak napisać post:-)znalazłam tylko szybką odpowiedź.
Chcemy w czerwcu pojechać do Povlji-podobno tam ładnie i fajnie.
Może ktoś coś?Jakieś info, namiary?Dla rodziny 2+2:-)

Hejka, ciężko jest coś tobie doradzić bo nie wiemy jakie masz wymagania potrzeby preferencje itp.
Povlja to mała kameralna co by nie mówić wiocha więc tutaj tylko spokój i cisza... pytanie czy to tobie odpowiada ?
Nas ta miejscowość zauroczyła z racji powyższego, na co dzień zasuwamy na pełnych obrotach i na wakacje jedziemy po prostu nic nie musieć i nic nie robić :) i tak spędzamy wakacje :), dlatego ta wiocha jest urocza i mi odpowiada. Atrakcji na miejscu jest niewiele za to spokój i cisza gwarantowana... żadnych straganów i pokus dla najmłodszych :), ja mam dzieci teraz już 6 i 11 lat i dzieciaki są zadowolone bo dla nich ważne jest tylko morze i kąpanie w nim :). Ja w tym roku będę miał ponton więc też jestem mega zadowolony :).
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 30.03.2017 22:43

aniablondi napisał(a):2 i 8:-)

Na dwulatka trzeba tam będzie trochę uważać, bo w Povlji trudno o otoczaki na plaży. Kamyczki są nieco ostrzejsze, są miejsca z drobniejszym żwirkiem dla dzieci, ale też i takie z większymi kamieniami. Coś tu naskrobałam. Ale oczywiście opcji plażowania jest więcej niż w relacji.
aniablondi
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 30.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniablondi » 30.03.2017 22:47

dziękuje Yzedef za odpowiedź, wymagań nie mam dużych, wystarczy ,że jest woda i tak jak piszesz dzieci będą zadowolone.Lubimy korzystać z kąpieli wodnych, ale i też z nas powsinogi-lubimy pojeździć po tych pięknych miasteczkach, które każde z osobna mają swój urok!
byliśmy już parę razy w Chorwacji np w Makarskiej i Rabacu, więc tam się już nie wybieramy:-) Koleżanka poleciła mi tą miejscowość, ale tam gdzie nocowała nie ma już wolnych miejsc i poza tym było tam trochę wysoko, z dwu letnim dzieckiem niezbyt to widze!
Będę wdzieczna za kolejne info:-)
aniablondi
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 30.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniablondi » 30.03.2017 22:56

Miokromir- dziękuję, widzę, ze też byliście z dziećmi:-)
A mogę spytać gdzie spaliście?
Jest tam jakiś plac zabaw dla dzieci?
czy kwatera Gracin byłaby dobrym miejscem, chodzi mi o teren, plaże?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Povlja, Brac - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone