Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Potrzebny apartament dla 8 osób w wakacje 2015

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cambriaaa
Odkrywca
Posty: 69
Dołączył(a): 23.05.2012
Potrzebny apartament dla 8 osób w wakacje 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) cambriaaa » 29.09.2014 14:53

Witam serdecznie,
Pojedziemy 4 raz do CRO, szukam dużego apartamentu dla 8 osób ( 4 dorosłych + 4 dzieci w wieku 8,8,13,15 lat). Warunek podstawowy: wyposażona kuchnia, klima i 2 łazienki i nie na Pagu bo tam już byliśmy 2 razy. Namiary proszę wysyłać na priv. Ze swojej strony służę namiarem na 120m apartament w Mandre na Pagu.
Dziękuję i pozdrawiam.
paula064
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 01.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) paula064 » 01.11.2014 18:36

witaj cambriaaa, czy dostałaś jakieś namiary na noclegi? ponieważ szukam czegoś podobnego.
pakotomasz
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 25.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pakotomasz » 20.11.2014 21:05

Witam. Cambriaaa czy mógłbym prosić o opinie nt. tego apartamentu Mandre na Pagu? Rozważamy go planując przyszłoroczny wyjazd, ale nie wiem czy zawracać sobie w ogóle głowę;)
robertroy
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 06.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertroy » 06.01.2015 21:34

Czy interesuje WAS wyspa Karcula.
Mam fajną kwaterką sprawdzoną w zeszłym roku.
A Pag interesowałby nas mamy załogę 2+2,2,2 .
robhimself
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) robhimself » 08.01.2015 23:35

Witam wszystkich forumowych CROmaniaków:)

Ja również mam w planach wyjazd do Chorwacji po raz pierwszy w te wakacje i chciałbym podpiąć się do tego tematu:)
Interesuje mnie jakiś apartament dla 7-8 osób, co do lokalizacji to upatrzyłem sobie szczególnie Brelę i Podgorę.
Z góry dzięki

mój mail - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
twinss
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 21.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) twinss » 16.01.2015 21:32

Witam czy możecie odbić mi namiary które otrzymaliście. Z góry dziękuję

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Michalina Wołczecka
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 24.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Michalina Wołczecka » 24.01.2015 20:39

Witam,

czy mogę również prosić o namiary na apartamenty dla minimum 6 osób (+ dwoje 1,5 roku)? Interesuje mnie Istria, ale nie mówię "NIE" innym miejscom.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dziękuję!
twinss
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 21.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) twinss » 25.01.2015 10:23

Czy mogę prosić o namiary na Pag.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dziękuję
aro1976
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 10.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) aro1976 » 25.01.2015 21:39

Poszukuję kwater dla dwóch rodzin (8 osób)na Korculi od 2 sierpnia . Bardzo proszę o jakieś namiary. Interesuje mnie Lumbarda i Zavalatica.
Mój adres : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Arek.
Daras317
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 25.05.2010
Lipiec 2015 - dla Trzech rodzin (;

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daras317 » 28.01.2015 22:02

Witam
Będę wdzięczny za informację związane z wynajęciem domu lub trzech osobnych apartamentów ( w jednym domu) dla trzech rodzin - w rozsądnej cenie.
2+2, 2+1,2+3, najlepiej w środkowej Dalmacji.
Dziękuje i Pozdrawiam wszystkich CRO-Maniaków.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
meewho
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 27.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) meewho » 30.01.2015 00:08

Witam serdecznie,

ja również poszukuję spokojnego, ładnego apartamentu, najlepiej na Peljesac dla 4 doroslych i 4 dzieci (od 8 do 12 lat). email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.

Dziękuję i pozdrawiam,
meewho
vinc
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 26.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) vinc » 30.01.2015 12:51

Witam,
również poszukuję apartamentu w spokojnej miejscowości, najlepiej nie na wyspie. Rok temu bylismy w Villa Sveta w Ruskamen i było super, z jednym ale - masakrycznej ilości stromych schodów od parkingu przy głównej drodze ( 200 ). Szukam podobnego apartamentu, tzn w pierwszej lini brzegowej z dobrym zejściem na plażę, tarasem, ale bez takiej ilości schodów :(. Jedziemy w 6 osób (plus pies), w tym dwie osoby starsze, jedna ma problem z chodzeniem. wyjazd planujemy w pierwszej połowie czerwca. Jeśli możecie polecić dom lub apartament to poproszę o info na adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

pozdrawiam
aasci
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 31.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) aasci » 31.01.2015 17:02

No cóż i ja również poszukuję czegoś dla 2 rodzin 5+4 w Breli blisko morza. Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
JJPati
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) JJPati » 04.03.2015 23:09

Witam serdecznie Wszystkich Forumowiczów ;)
Po wielu godzinach spędzonych na poszukiwaniach odpowiedniego miejsca na pierwszy wyjazd do Chorwacji ze znajomymi,postanowiłam zamieścić ten post. Planujemy wyjechać w sierpniu, w 8 osób. Zależy mi aby plaża znajdowała się dośc blisko i cena nie była wygórowana :) Może ktoś byłby tak dobry i poleciłby sprawdzone zakwaterowanie które pomieściłoby całą paczkę? Dziekuję za pomoc i pozdrawiam ;)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
marta.stu
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 14.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marta.stu » 08.03.2015 00:41

Witam szukam równiez spokojnej kwatery dla 8 osób. Będę wdzięczna za każdy namiar. Pozdrawiam Marta e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Potrzebny apartament dla 8 osób w wakacje 2015
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone