Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarskiej

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 09.02.2017 19:00

Ja w mojej relacji podawałam namiary na pokoje w Podgorze, z których korzystaliśmy. Opisałam co i jak a na 16 stronie są szczegółowe zdjęcia. W razie czego służę pomocą :)

Za początek czerwca płaciliśmy 30 e / 2 osoby ale w apartamencie na 5 czy nawet 6 osób (salon z kuchnią - w salonie rozkładana kanapa, mniejszy pokój z kanapą, sypialnia z dwuosobowym łóżkiem i rozkładanym fotelem, łazienka).
pipi1971
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) pipi1971 » 10.02.2017 09:41

LinR napisał(a):witam, wróciłam i mogę polecić Apartamenty Tila w Draśnicach. My byliśmy w największym 4+4, ale są tam też mniejsze. Koszt to 140 euro za dobę (osiem osób +pies) Zdjęcia dostępne w internecie oddają realny wygląd apartamentu, jedynie nie widać dokładnie rozkładu pomieszczeń. Duży salon z aneksem kuchennym, dwa rozkładane łóżka, dwie sypialnie, dwie łazienki, duży taras oraz wyjście na balkon z każdej sypialni. Czysta pościel oraz ręczniki ile potrzeba. Można brać i wymieniać na czyste które są dostępne na półpiętrze, gdzie również stoi deska do prasowania i żelazko.W odległości ok 5 minut spacerkiem znajduje się dzika kameralna plaża (widać ją z tarasu apartamentu) na której do dyspozycji gości są trzy leżaki.Właścicielka Iva oraz gospodyni Lara bardzo miłe i pomocne. To chyba tyle. W razie pytań można pisać.



możesz podesłac link
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ustian
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 18.01.2017
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ustian » 10.02.2017 21:31

pipi1971 napisał(a):
LinR napisał(a):witam, wróciłam i mogę polecić Apartamenty Tila w Draśnicach. My byliśmy w największym 4+4, ale są tam też mniejsze. Koszt to 140 euro za dobę (osiem osób +pies) Zdjęcia dostępne w internecie oddają realny wygląd apartamentu, jedynie nie widać dokładnie rozkładu pomieszczeń. Duży salon z aneksem kuchennym, dwa rozkładane łóżka, dwie sypialnie, dwie łazienki, duży taras oraz wyjście na balkon z każdej sypialni. Czysta pościel oraz ręczniki ile potrzeba. Można brać i wymieniać na czyste które są dostępne na półpiętrze, gdzie również stoi deska do prasowania i żelazko.W odległości ok 5 minut spacerkiem znajduje się dzika kameralna plaża (widać ją z tarasu apartamentu) na której do dyspozycji gości są trzy leżaki.Właścicielka Iva oraz gospodyni Lara bardzo miłe i pomocne. To chyba tyle. W razie pytań można pisać.



możesz podesłac link
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Mistrzostwo swiata. W pierwszym zdaniu masz podane jak na tacy. Wystarczy wyszukac.
mycha28
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 10.02.2017
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) mycha28 » 11.02.2017 12:52

Witam serdecznie :) to mój pierwszy post więc wybaczcie, że może zadam głupie pytania. Miała być Grecja we wrześniu będzie Chorwacja- też we wrześniu :wink: Jedziemy w 5 osób- my kolo 40-tki z 6-latką + dziadkowie koło 70. Przyznam, że najbardziej podoba nam się rejon Makarskiej. To będzie nasz pierwszy raz w Chorwacji. Wyjazd planujemy koło 1-2 września, jedziemy z Trójmiasta. Co polecacie? Czy w samej Makarskiej na początku września będą jeszcze "dzikie tłumy" czy lepiej wybrać np Tucepi, Baska Voda? Nie zamierzamy całymi dniami leżeć na plaży, chcemy coś pozwiedzać, popłynąć na wyspę itp. Zależy nam na miejscu, w którym będą fajne knajpki bo nie zamierzamy gotować ( obiado/kolacje) I najważniejsze kwatera nie może być na wielkim wzgórzu - rodzice wiek nie ten i lekkie problemy z nogami. Czy rzeczywiście przyjeżdżając na początku września nie będzie problemu z kwaterami? Jakich mnie więcej cen można się spodziewać za kwaterę za 5 osób ( oczywiście osobne sypialnie :wink: )Może macie jakieś namiary na fajną kwaterę? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
KrzysiekO
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 108
Dołączył(a): 08.02.2017
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzysiekO » 11.02.2017 17:43

mycha28 jak ktoś już na tym forum stwierdził nigdy nie są zadawane głupie pytania tylko możesz liczyć na głupie odpowiedzi. Pozdrawiam
kawerski
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 28.01.2017
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawerski » 12.02.2017 09:54

MartaGrz napisał(a):W zeszłym roku byłam w domku w Marusici, fajny i w przyzwoitej cenie - mogę w 100 % polecić :)

Witam.
Możesz podać namiary?
Z góry dziekuje.
kawerski
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 28.01.2017
Apartamenty Makarska

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawerski » 12.02.2017 20:09

Witam.
Poszukuję kwatery (kwater) dla 13 osób.
Może to być dom wakacyjny , lub 2-3 apartamenty w terminie 22.07.2017 r. tydzień (a najchętniej 10 dni).
Z góry dziękuję.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
giga123
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 16.02.2017
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) giga123 » 16.02.2017 21:21

witam was,
pierwszy raz wybieramy się do Chorwacji. Padło na Makarską, chyba, że mnie przekonacie do innego miejsca na pierwszy raz ;)
Dwie rodziny 2+2 oraz 2+1.
Póki co jak szukamy to zastawiamy się nad zorganizowanym wypadem z samolotem itd. bo różnica w cenie niewielka,
ale może Wy nam pomożecie? Możemy dojechać sami. Dzieci raczej małe 3, 5 i 11 lat, na zwiedzanie i podróże się nie nastawiamy, na imprezy również nie. Możecie polecić jakieś miejscówki?
tooomuss
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 03.02.2017
Apartamenty (Makraska, Podgóra, Baśka, Brela, Tucepi)

Nieprzeczytany postnapisał(a) tooomuss » 19.02.2017 11:48

Mój pierwszy wyjazd do chorwacji, przeszukałem mnóstwo stron z apartamentami ale jakoś żaden mnie nie przekonał, poszukuje apartamentu w Makraska, Podgóra, Baśka, Brela, Tucepi, wymagania muszą mieć dwie sypialnie, widok na morze, kuchenka, lodówka itdp. i blisko do morza :)

może ktoś coś poleci sprawdzonego
arturo131
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 13.01.2016
Re: Apartamenty (Makraska, Podgóra, Baśka, Brela, Tucepi)

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturo131 » 19.02.2017 12:29

Byłem polecam.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
kangur19
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 16.05.2016
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) kangur19 » 22.02.2017 23:05

mycha28 napisał(a):Witam serdecznie :) to mój pierwszy post więc wybaczcie, że może zadam głupie pytania. Miała być Grecja we wrześniu będzie Chorwacja- też we wrześniu :wink: Jedziemy w 5 osób- my kolo 40-tki z 6-latką + dziadkowie koło 70. Przyznam, że najbardziej podoba nam się rejon Makarskiej. To będzie nasz pierwszy raz w Chorwacji. Wyjazd planujemy koło 1-2 września, jedziemy z Trójmiasta. Co polecacie? Czy w samej Makarskiej na początku września będą jeszcze "dzikie tłumy" czy lepiej wybrać np Tucepi, Baska Voda? Nie zamierzamy całymi dniami leżeć na plaży, chcemy coś pozwiedzać, popłynąć na wyspę itp. Zależy nam na miejscu, w którym będą fajne knajpki bo nie zamierzamy gotować ( obiado/kolacje) I najważniejsze kwatera nie może być na wielkim wzgórzu - rodzice wiek nie ten i lekkie problemy z nogami. Czy rzeczywiście przyjeżdżając na początku września nie będzie problemu z kwaterami? Jakich mnie więcej cen można się spodziewać za kwaterę za 5 osób ( oczywiście osobne sypialnie :wink: )Może macie jakieś namiary na fajną kwaterę? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrowienia :). My ruszamy 1 września z Redy :)
studentka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.03.2017
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) studentka » 17.03.2017 17:41

Ja też poszukuje dla 2 osób, nie drogi i sprawdzony apartament z aneksem kuchennym do 20 euro za osobę, blisko morza, bez wyżywienia. Proszę przesyłajcie propozycje na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
chrust77
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 24.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) chrust77 » 24.03.2017 14:27

Polecam Gesthouse Aroma w Makarskiej. Pozdrawiam
Teska
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Teska » 02.04.2017 07:07

chrust77 napisał(a):Polecam Gesthouse Aroma w Makarskiej. Pozdrawiam



acos wiecej napiszesz?
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 26.05.2015
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 03.04.2017 10:17

Brela, Matko Vranjes, Podrace 25a. Morze tylko po schodkach w dół - prywatne zejście. W budynku jedyny w okolicy sklepik. Widok z balkonów super. Mieścina idealna - promenada od centrum do ...końca świata...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarskiej - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone