Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarskiej

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wafel
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 09.02.2013
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) wafel » 18.01.2017 16:40

Mogę polecić świetnie wyposażone, w bardzo dobrym standardzie i w ładnym miejscu apartementy w miejscowości Brela:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

W zamian chętnie przyjmę nocleg w miejscowości Baska Voda
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
birkin
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 06.09.2016
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) birkin » 21.01.2017 19:56

czy ktoś zna Apartamenty Kala w Podgora? Ul. Jadranska 6. Najbardziej interesuje mnie plaża w tych okolicach.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 22.01.2017 00:09

Wafel
Zerknij na Apartmani Zdravka
Wiesz że Baška w sezonie jest tłoczna ?
Ustian
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 18.01.2017
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ustian » 23.01.2017 22:01

Poszukuje rowniez cos fajnego, taniego blisko plazy dla dwoch dorosłych i dwojki dzieci:D
birkin
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 06.09.2016
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) birkin » 25.01.2017 20:10

Szukam, szukam, szukam i nie mogę znależć odpowiedniego noclegu :evil: czy tak ciężko jest znaleźć apartament dla rodziny 2+2 w Podgorze w cenie do 60 euro z w miarę porządnymi warunkami do spania? Czy w tej całej Chorwacji jest tak drogo, że ciężko jest coś znaleźć. Szukałem już chyba wszędzie, łącznie z tymi linkami zamieszczonymi na tym forum.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 25.01.2017 20:39

Niestety poniżej Splitu jest wyraźnie drożej i tyle. Jak chcesz taniej to albo szukać czegoś do Splitu albo trochę dalej od plaży. Można też zerknąć na Peljesac, tam jeszcze ciągle przystępnie cenowo.
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 25.01.2017 21:11

birkin napisał(a):Szukam, szukam, szukam i nie mogę znależć odpowiedniego noclegu :evil: czy tak ciężko jest znaleźć apartament dla rodziny 2+2 w Podgorze w cenie do 60 euro z w miarę porządnymi warunkami do spania? Czy w tej całej Chorwacji jest tak drogo, że ciężko jest coś znaleźć. Szukałem już chyba wszędzie, łącznie z tymi linkami zamieszczonymi na tym forum.

Ja bylam u Ratko Boric w Podgorze dwa razy ale niestety w obecnych cenach sie nie orientuje.
jola_asia
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 10.05.2013
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) jola_asia » 27.01.2017 23:07

Witam poszukuję dwóch apartamentów:1 dla dwóch osób,2:dla trzech dorosłych od Trogiru po Makarską.Wybieramy się w terminie 17.07.2017 dwanaście dni,najlepiej blisko morza ze względu na ponton adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :D
Ustian
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 18.01.2017
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ustian » 27.01.2017 23:25

CinnamonGirl napisał(a):
birkin napisał(a):Szukam, szukam, szukam i nie mogę znależć odpowiedniego noclegu :evil: czy tak ciężko jest znaleźć apartament dla rodziny 2+2 w Podgorze w cenie do 60 euro z w miarę porządnymi warunkami do spania? Czy w tej całej Chorwacji jest tak drogo, że ciężko jest coś znaleźć. Szukałem już chyba wszędzie, łącznie z tymi linkami zamieszczonymi na tym forum.

Ja bylam u Ratko Boric w Podgorze dwa razy ale niestety w obecnych cenach sie nie orientuje.

Udalo mi sie zbic do 67 Euro za 4 osoby. Niestety jest to ten apartament na parterze bez widoku na morze. Jak tam jest z parkingiem?
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 28.01.2017 14:13

Ustian napisał(a):
CinnamonGirl napisał(a):
birkin napisał(a):Szukam, szukam, szukam i nie mogę znależć odpowiedniego noclegu :evil: czy tak ciężko jest znaleźć apartament dla rodziny 2+2 w Podgorze w cenie do 60 euro z w miarę porządnymi warunkami do spania? Czy w tej całej Chorwacji jest tak drogo, że ciężko jest coś znaleźć. Szukałem już chyba wszędzie, łącznie z tymi linkami zamieszczonymi na tym forum.

Ja bylam u Ratko Boric w Podgorze dwa razy ale niestety w obecnych cenach sie nie orientuje.

Udalo mi sie zbic do 67 Euro za 4 osoby. Niestety jest to ten apartament na parterze bez widoku na morze. Jak tam jest z parkingiem?

Na Hvarskiej bylam dobrych pare lat temu jak dopiero wykanczali apartamenty na 2 pietrze. My mielismy na pietrze 1. Wtedy parkowalismu pod domem. Ale zapytaj :) bo od tego czasu mogli parking np gdzies z boku wybudowac.
Potem bylismy u nich w innej lokalizacji na Biokovskiej i tez bylo ok :)
Bedac tam za kazdym razem chodzilismy na plaze w strone Tucepi. W dol do portu i w prawo. Milo wspominam i kiedys na pewno wroce.
apol
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.01.2016
Riviera Makarska dla 3 rodzin

Nieprzeczytany postnapisał(a) apol » 30.01.2017 14:49

Witam serdecznie. Szukam namiarów na sprawdzone kwatery na Rivierze Makarskiej dla 3 rodzin. Ktoś coś?
arek38
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.01.2017
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek38 » 30.01.2017 22:12

Witam poszukuję fajnej kwatery na 8 osób na drugą połowę sierpnia, okolice Makarska , Podgora , Gradac mój email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kasia-1712
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 02.02.2017
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia-1712 » 02.02.2017 19:28

szukam noclegu dla 4 osob w Makarskiej , czy ktos cos poleca?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 04.02.2017 17:26

birkin napisał(a):Szukam, szukam, szukam[url][/url] i nie mogę znależć odpowiedniego noclegu :evil: czy tak ciężko jest znaleźć apartament dla rodziny 2+2 w Podgorze w cenie do 60 euro z w miarę porządnymi warunkami do spania? Czy w tej całej Chorwacji jest tak drogo, że ciężko jest coś znaleźć. Szukałem już chyba wszędzie, łącznie z tymi linkami zamieszczonymi na tym forum.


Powiem Ci że ciężko. :hut: Realna cena dla 2+2 to 70-80 euro. A za 2+3 to powyżej w dobrej lokacji i blisko do plaży z parkingiem.

Zobacz zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link i zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :papa:
KrzysiekO
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 108
Dołączył(a): 08.02.2017
Re: Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarski

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzysiekO » 08.02.2017 14:56

Witam
Drodzy Cromaniaki szukamy razem z żoną sprawdzonego przez Was a zarazem nie drogiego apartamentu w przedziale od..do góra 70Euro dla rodziny 2+2 dzieci (13 i 9) w Tucepi z dwoma sypialniami na przełomie końca lipca i pierwszego tygodnia sierpnia (słyszeliśmy że ceny poszły w górę no ale może :D ). Może jakby się udało to nie daleko od morza (plaży) lecz z dala od Centrum (lubimy spokój i ciszę).
Może ktoś zna takie miejsce i będzie chciał się nim podzielić to bardzo proszę o informację adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
Krzysiek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Poszukuję sprawdzonych apartamentów na Riwierze Makarskiej - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone