Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Poszukuję kwatery w Vodice-Srima

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mrsp22
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mrsp22 » 02.04.2014 21:30

Witam. Jade do Srimy wlasnie do Daria 5-12lipiec 2+2(13latkow), ktos z was bedzie tam w tym terminie? jesli bedziecie z dziecmi napiszcie ile maja lat. Pozdrawiam. Magda
Plyton
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 02.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plyton » 14.04.2014 12:20

Witam, proszę o namiary na apartamenty dla 9 osób. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
tomasz1
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz1 » 16.04.2014 19:58

tomasini75 napisał(a):i mi też się udało. Zarezerwowałem apartament w terminie 10-17.07. Wyjazd z Bydgoszczy. Już nie mogę się doczekać :D

Witam. To wymieniamy sie apartamentem wyjazd z Bydgoszczy 17-24 lipiec ;)
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 16.04.2014 21:01

mrsp22 napisał(a):Witam. Jade do Srimy wlasnie do Daria 5-12lipiec 2+2(13latkow), ktos z was bedzie tam w tym terminie? jesli bedziecie z dziecmi napiszcie ile maja lat. Pozdrawiam. Magda


Witam.

Ja będę dokładnie w tym samym terminie, dokładnie w takim samym składzie osobowym, z córkami dokładnie w tym samym wieku :D :D

Tyle że w apartamencie Mirta w centrum Vodic - ale też u Dario.
bobasbk
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 23.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) bobasbk » 24.04.2014 00:38

Arambaša, Vodice Blata 83 - rok temu tam byłem ok.
bobasbk
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 23.04.2014
Vodice -Blata blisko morza

Nieprzeczytany postnapisał(a) bobasbk » 05.05.2014 11:00

Polecam tą dzielnice Vodic , bardzo spokojna, blisko morza oraz centrum miasta. Tak wygląda plaża - nie mogę zamieścić linka .... można wpisać na YouTube : Blue beach - Vodice, Croatia .
marta.stu
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 14.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marta.stu » 16.05.2014 13:08

Witam
jeśli ktoś ma ochotę i namiary na kwaterę dla 3 osobowej rodziny w Srimie będę wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie Marta Mój e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
jarko1976
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 19.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarko1976 » 01.06.2014 19:13

Witam. wybieramy się w dwie rodziny - 6 osób - do Srimy ( 5/6.08 - 16.08), czy są tam jakieś knajpki, pizzeria żeby zarzucić cos na zęba? :) czy trzeba iśc do Vodic?
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 01.06.2014 19:25

jarko1976 napisał(a):Witam. wybieramy się w dwie rodziny - 6 osób - do Srimy ( 5/6.08 - 16.08), czy są tam jakieś knajpki, pizzeria żeby zarzucić cos na zęba? :) czy trzeba iśc do Vodic?

W Srimie to jedna knajpa czy może dwie , niczego sobie.
Nie trzeba iść do Vodic , ale warto.
maniust napisał(a):Do Vodic spacerkiem ze Srimy piechotą 20-30 min. najpierw ulicą potem promenadą.

Spacer ze Srimy do Vodic jest przyjemnością.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 01.06.2014 20:19

Polecam raczej do Vodic w Srimie jadłem w knajpce jakiś nieszczególny obiad a cena niesamowita co do jakości,polecam udać się w kierunku Vodic i wstąpić do ostatniej knajpki po prawej stronie przed parkingiem i spalonym budynkiem,nie pamiętam nazwy lecz wiem że mają część stolików jest po lewej stronie między sosnami a wchodzi się do nich po schodkach i okładzina bramy jest obłożona żółtym wapieniem.Testowałem tam wiele opcji w kilka osób i niewiele złego mogę powiedzieć na temat jedzenie.Za to ja nie polecam opisywanej gdzieś na forum pizzerii to co tam dostałem woła o pomstę do nieba co prawda ludzi był tłum lecz w żaden sposób nie tłumaczy jakości potraw,polecam tortellini,wszelkie makarony i rybkę choć jedliśmy tam o wiele więcej lecz niestety nie pamiętam,może zdjęcia pomogą.
P7140100.JPG
IMG_6305.JPG
lecz najlepsze spotkania są u Daria
IMG_5429.JPG
IMG_5460.JPG
kuzo
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuzo » 21.07.2014 17:06

Witam,

szukam 2 apartamentów dla 8 osób w Srimie. Jeśli ktoś ma ciekawe namiary za nie duże pieniążki (do 15 E za osobe) to proszę o informacje na maila. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl z góry dziękuję
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 21.01.2015 20:52

Chciałbym odświeżyć temat Srimy.
Raczej w końcu w tym roku wyjedziemy. Jedziemy w dwie rodzinki, 7 osób.
Jeśli ktoś może polecić apartamenty to to poproszę na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Znalazłem fajny domek
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Zna ktoś to miejsce ? Jakieś opinie ?
mateo;)
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 03.07.2014
Vodice kwatery

Nieprzeczytany postnapisał(a) mateo;) » 23.01.2015 00:41

Witam poszukuje dobrych i sprawdzonych kwater w rozsądnej cenie, apartamentów w Vodicach dla 4 dorosłe i 3 dzieci (3,6,15 lat.) proszę o namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl , interesuje mnie lipiec.
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 23.01.2015 10:52

sdolas napisał(a):Chciałbym odświeżyć temat Srimy.
Raczej w końcu w tym roku wyjedziemy. Jedziemy w dwie rodzinki, 7 osób.
Jeśli ktoś może polecić apartamenty to to poproszę na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Znalazłem fajny domek
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Zna ktoś to miejsce ? Jakieś opinie ?

apartamentów jako takich nie znam. ale miejscówka super. ładne plaże i nie takie zatłoczone jak w Vodicach. blisko Lovetovo, więc wzdłuż wybrzeża 15 minut i jesteście w Vodicach. w pobliżu kilka knajpek. także miejsce ok dla rodzin
rafalus
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 31.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalus » 01.02.2015 16:32

Bradzo proszę o namiary na jakiś fajny apartament 5-6 osobowy blisko od plaży. W miejscowości Vodice, Srima bądź Tribunj najlepiej z możliwością cumowania łodzi. Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Poszukuję kwatery w Vodice-Srima - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone