Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Poszukuję kwatery w Vodice-Srima

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: tani nocleg Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 15.07.2017 16:59

Skoro nikt Ci nie napisał tu nic nie da to Twoje up. Lepiej zacznij sam w necie szukać i wysyłaj zapytania.
szczaw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 208
Dołączył(a): 26.12.2011
Re: tani nocleg Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) szczaw » 15.07.2017 17:33

tani nocleg w Srimie teraz?????? i jeszcze dwa pokoje,,,,,,nierealne, może wrzesień
birkin
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 06.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) birkin » 31.12.2017 16:58

Witam. Planuję pobyt u Daria i w terminie, który mnie interesuje dostępny jest apartament Mirta w Vodicach na ulicy "Udovičić Ante Kule 10". Jest to niedaleko hotelu Miramare. Najbardziej interesuje mnie liczba ludzi na tej plaży. Czy ktoś może powiedzieć jakie jest zaludnienie na tej plaży?
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 31.12.2017 17:19

Jaki termin pobytu?

Najbliższa plaża to pasek kamyków, a nad nimi betonowa promenada i podesty z leżakami zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Wg mnie za mało miejsca tam w sezonie jak na liczbę app. w okolicy

Popatrz w okolicy ul. Lovetowo, bardziej na południe, ale w sezonie pewnie tam też są tłumy, a sama plaża nie powala - możesz zobaczyć u mnie we wrześniowej relacji
birkin
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 06.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) birkin » 31.12.2017 18:08

Planuję jechać w drugiej połowie lipca.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 31.12.2017 18:24

Popytaj jeszcze w wątku Vodice, ale myślę, że w pełni sezonu to tam tłum będzie.
rafknives
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 13.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafknives » 02.01.2018 14:58

piekara114 napisał(a):Popytaj jeszcze w wątku Vodice, ale myślę, że w pełni sezonu to tam tłum będzie.


W ubiegłym roku byłem w Vodicach na przełomie czerwca i lipca. W czerwcu było super - bez problemu z miejscem na plazy i bez kolejek po jedzenie czy do sklepów. W lipcu machina ruszyła - zaczęły pojawiac się tłumy - wszędzie.
Znajoma była po nas, przez 2 i 3 tydzień lipca - potwierdziła, na plażach i wszędzie tłumy. Taki urok Vodic w sezonie :) ale miejsce fajne, miło spędziliśmy wakacje i w tym roku równiez w planach Chorwacja. Trochę bardziej na południe - Rogoznica albo Brela (z większą skłonnościa do tej drugiej miejscowości).
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 02.01.2018 23:10

birkin napisał(a):Witam. Planuję pobyt u Daria i w terminie, który mnie interesuje dostępny jest apartament Mirta w Vodicach na ulicy "Udovičić Ante Kule 10". Jest to niedaleko hotelu Miramare. Najbardziej interesuje mnie liczba ludzi na tej plaży. Czy ktoś może powiedzieć jakie jest zaludnienie na tej plaży?

plaża przy hotelach? duża plaża, jednak tłum i do tego głośno (dużo barów z głośną muzyką). w kierunku centrum Vodic plaży jakby nie było (tak jak pisała Piekara114).
Lepsze plaże w kierunku Srimy. im dalej od Vodic tym mniejsze tłumy. dlatego może pomyśl nad zmianą lokalizacji na Srimę!?
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 03.01.2018 10:56

Kwatery w Vodicach szukalismy po drugiej stronie miasta - na granicy z Tribunij, a udało się nam ją znaleźć dzięki portalowi Airbnb.


Pozdrav
leszekgw
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 26.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszekgw » 04.01.2018 09:59

Witam serdecznie,
Poszukuję dwóch apartamentów 4 osobowych (rodzice z dziećmi), niekoniecznie Vodice ( Pakostane , Biograd na Moru , Pag)


termin 9.07.2018 - 19.07.2018
Proszę o namiary na sprawdzone apartamenty .
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
z góry dziękuję
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 04.01.2018 10:04

rafknives napisał(a):... Taki urok Vodic w sezonie :) ale miejsce fajne, miło spędziliśmy wakacje i w tym roku równiez w planach Chorwacja. Trochę bardziej na południe - Rogoznica albo Brela (z większą skłonnościa do tej drugiej miejscowości).

Chyba nie liczysz na mniejsze tłumy w Breli niż w Vodicach :roll:

leszekgw
Zerknij do banku kwater
Znajdziesz opis miejscówki i namiary.
rafknives
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 13.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafknives » 04.01.2018 10:34

sdolas napisał(a):
rafknives napisał(a):... Taki urok Vodic w sezonie :) ale miejsce fajne, miło spędziliśmy wakacje i w tym roku równiez w planach Chorwacja. Trochę bardziej na południe - Rogoznica albo Brela (z większą skłonnościa do tej drugiej miejscowości).

Chyba nie liczysz na mniejsze tłumy w Breli niż w Vodicach :roll:

leszekgw
Zerknij do banku kwater
Znajdziesz opis miejscówki i namiary.


W czerwcu jeszcze będzie w miarę przyzwoicie :)
Dziękuję za link.
birkin
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 06.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) birkin » 06.01.2018 17:22

Witam. Czy ktoś był lub wie coś o apartamencie "Vodice Croatia Apartment", Srima XXI 1E, 22211 Vodice? Wstępnie zarezerwowałem go przez booking. Z tego co widzę to na googlach znajduje się przy samej plaży ale nie mogę go znaleźć "ludzikiem", więc pewnie jest w trochę innym miejscu.
Jak wyglądają plaże w okolicy tej ulicy?
dareksi
Croentuzjasta
Posty: 120
Dołączył(a): 16.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dareksi » 06.01.2018 19:54

Trochę dalej niż przy samej plaży, a plaże w okolicy "obejrzysz ludzikiem".
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
birkin
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 06.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) birkin » 06.01.2018 20:11

dareksi napisał(a):Trochę dalej niż przy samej plaży, a plaże w okolicy "obejrzysz ludzikiem".
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Dzięki za link. Co do plaży to bardziej chodziło mi o zaludnienie tej plaży. Czy nie będzie tam dużych tłumów, bo tego nie lubię na plaży.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Poszukuję kwatery w Vodice-Srima - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone