Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Poszukuje kontaktu w Pisaku (Polak, Horvat)

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
JAREK75
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 13.04.2008
Poszukuje kontaktu w Pisaku (Polak, Horvat)

Nieprzeczytany postnapisał(a) JAREK75 » 07.11.2012 07:26

Witam,
Panie i Panowie już w wakacje poszukiwałem i dalej szukam osoby która tam jedzie bądź jest.
Chodzi o to, że przed 2 laty byłem w apartamencie do którego chce wrócić. Niestety najemca się nie ogłasza i tu jest pies pogrzebany.
POMOCY !!!!
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 18.11.2012 23:18

Listopad to chyba nie ten czas na takie zapytanie.
To jak go znalazłeś kiedy tam byłeś, za pierwszym i za drugim razem? Jazda w ciemno? Dało efekt, jedź trzeci raz. Jeśli nie, to jak pies tropiący wróć na ślady które Cie tam zawiodły za pierwszym i drugim razem.
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 19.11.2012 12:27

consett0805 napisał(a):Listopad to chyba nie ten czas na takie zapytanie.
To jak go znalazłeś kiedy tam byłeś, za pierwszym i za drugim razem? Jazda w ciemno? Dało efekt, jedź trzeci raz. Jeśli nie, to jak pies tropiący wróć na ślady które Cie tam zawiodły za pierwszym i drugim razem.

Też tak zrobiłem, i co się okazało. W Rovinj pani która nas kwaterowała na ul. Joakima Rakovca zachorowała, nie poznała nas i trzeba było szukać innej miejscówki. A parkowaliśmy, gdzie stoi to białe punto http://goo.gl/maps/RY7zW Wiadomo, w Chorwacji kwater ci pod dostatkiem, lecz zamiast 10m do wody mieliśmy 500m na Sirole Paje, też było fajnie.
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 19.11.2012 13:28

Każdy orze jak może.
Ja nigdy nie widziałem problemu w Cro z tym, że nie będę zadowolony bo do takiej sytuacji nigdy nie doszło.
Propaguję jazdę w ciemno i nigdy z ręka w nocniku się nie obudziłem.
Nie Pisak to sąsiednie Marusici lub Brela, oba zakątki kto wie czy nie lepsze, dla mnie tak :D
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 19.11.2012 18:04

consett0805 napisał(a):Każdy orze jak może.
Ja nigdy nie widziałem problemu w Cro z tym, że nie będę zadowolony bo do takiej sytuacji nigdy nie doszło.
Propaguję jazdę w ciemno i nigdy z ręka w nocniku się nie obudziłem.
Nie Pisak to sąsiednie Marusici lub Brela, oba zakątki kto wie czy nie lepsze, dla mnie tak :D

Takie nietypowe pytanie.Czy byłeś w Pisaku na przełomie czerwca i lipca 2009r.Pamiętam rozmowę z gościem właśnie z Grudziądza był tam od BożegoCiała a ja od pierwszego dnia wakacji(było załamanie pogody)Może tylko zbieg okoliczności :roll:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 25.11.2012 22:34

ja byłem w Pisaku w tym roku w czerwcu,bardzo byliśmy zadowoleni -apartament Pisak znajduje się na końcu Pisaka przy lasku ,prywatna plaża .UWAGA jest jeszcze jeden apartament otej nazwie w Pisaku .gdzie indziej
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 07.12.2012 22:21

pawelh napisał(a):
consett0805 napisał(a):Każdy orze jak może.
Ja nigdy nie widziałem problemu w Cro z tym, że nie będę zadowolony bo do takiej sytuacji nigdy nie doszło.
Propaguję jazdę w ciemno i nigdy z ręka w nocniku się nie obudziłem.
Nie Pisak to sąsiednie Marusici lub Brela, oba zakątki kto wie czy nie lepsze, dla mnie tak :D

Takie nietypowe pytanie.Czy byłeś w Pisaku na przełomie czerwca i lipca 2009r.Pamiętam rozmowę z gościem właśnie z Grudziądza był tam od BożegoCiała a ja od pierwszego dnia wakacji(było załamanie pogody)Może tylko zbieg okoliczności :roll:

Nie w Pisaku byłem tylko na rekonesansie jedno całe popołudnie w 2010 roku wtedy stacjonowałem w Breli dzielnicy Jakirusa.
Tak więc sorry to nie ja :wink:
misiekiandzia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 17.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiekiandzia » 23.01.2013 21:59

JAREK75 napisał(a):Witam,
Panie i Panowie już w wakacje poszukiwałem i dalej szukam osoby która tam jedzie bądź jest.
Chodzi o to, że przed 2 laty byłem w apartamencie do którego chce wrócić. Niestety najemca się nie ogłasza i tu jest pies pogrzebany.
POMOCY !!!!


Zapytaj tutaj: http://www.cro-travel.pl
Renat13
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 20.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Renat13 » 20.04.2013 19:57

do Jarek 75 .być może za późno ale ja jadę do Pisaka dopiero 31sierpnia ,jeśli to ci coś da to służę pomocą ,mam pytanie czy można na nogach przejść do pobliskich miejscowości i ile to zajmuje czasu ,ponieważ nie bardzo lubimy jeźdżić na wczasach autem
JAREK75
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 13.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JAREK75 » 25.04.2013 09:23

Hej, ja się wybieram na początku sierpnia. Dalej namierzam i nie mogę a Nasi forumowicze olali mnie niestety. Pewnie sie spotkamy :)
Co do spacerowania to powiem tak na końcu miasteczka gdzie ja byłem to na pewno się nie da. A druga to nie powiem.
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 26.04.2013 06:34

Z Pisaka można przejść do Marusici.

Pozdrawiam.
Renat13
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 20.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Renat13 » 26.04.2013 19:53

:papa: dzięki
JAREK75
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 13.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JAREK75 » 16.05.2013 07:43

Nadal szukam kontaktu. Proszę dajcie znać bo czas ucieka a z nim Nasze wakacje.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Poszukuje kontaktu w Pisaku (Polak, Horvat)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone