Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Poszukuje kempingów na Krk, Cres lub Lośinj.

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 27.07.2010 15:29

Nasz ma 185 cm wysokości, a duży, bo ponad 6m metrów... Może w drugiej połowie siernia będzie luźniej...

A masz może jakieś fotki z plaży i campingu? Fajnie byłoy zobaczyć...
:roll:

Mam nadzieję, że napiszesz słówko tu:
forum/viewtopic.php?t=29249
skoro niedawno wróciłeś, na pewno sporo możesz podpowiedzieć :D
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 27.07.2010 19:28

buri !!!!serdeczne dzięki za fotki-wyglądają bardzo zachęcająco co do ceny za osobę 60 kun za osobę to około 9 euro :roll: czyli pobyt czterech osób bez prądu 36 euro za dobę czy się mylę?
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 27.07.2010 22:50

fotki...a może ja też mogę poprosić o fotki z tego campingu... :roll:
Na adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dziękuję :D
buri
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 18.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) buri » 28.07.2010 08:08

AniaJ. napisał(a):Nasz ma 185 cm wysokości, a duży, bo ponad 6m metrów... Może w drugiej połowie siernia będzie luźniej...

A masz może jakieś fotki z plaży i campingu? Fajnie byłoy zobaczyć...
:roll:

Mam nadzieję, że napiszesz słówko tu:
forum/viewtopic.php?t=29249
skoro niedawno wróciłeś, na pewno sporo możesz podpowiedzieć :D


W takim razie znajdziesz miejsce dla swojego domu, może nie w pełni zacieniony ale to pole namiotowe jest bardzo płaskie jak na Chorwację i są duże miejsca. Ciężko powiedzieć czy będzie lepiej z miejscem, teraz jak wracałem były korki w Niemczech na 68km bo Holendrzy i Niemcy zaczęli wakacje i w kierunku Chorwacji i Włoch było strasznie dużo aut. Pomimo tego, że wracałem nocą było gęsto aut w przeciwnym kierunku, a jak ja jechałem 2 tygodnie wcześniej miałem luz.

Jasne mam masę zdjęć, za kilka dnie coś wrzucę.
buri
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 18.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) buri » 28.07.2010 08:14

art66x napisał(a):buri !!!!serdeczne dzięki za fotki-wyglądają bardzo zachęcająco co do ceny za osobę 60 kun za osobę to około 9 euro :roll: czyli pobyt czterech osób bez prądu 36 euro za dobę czy się mylę?


Cieszę się, że fotki się podobały. Dobrze liczysz, żeby wyliczyć euro kuny dzielimy na 7. Wiec w zaokrągleniu tak wychodzi.
buri
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 18.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) buri » 28.07.2010 10:23

RYBY - polecam od rybaka który mieszka na campie BRAJDI, ma on swoją przyczepę i robi tam klatki na ryby. Właśnie on sprzedaje pyszne zamrożone i oczyszczone ryby prosto na grilla. My byliśmy u niego stałymi klientami a potem to już jak przychodziliśmy polewał nam rakiji :) na dzień dobry. Mieszka jak wychodzicie z toalet i pójdziecie w prawo drogą to po lewej stronie pierwsza przyczepa jest jego. 500g (2 ryby) jakieś 30kun. Ryby z bardo mała ilością ości - POLECAM!!

Obrazek


Obrazek
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 28.07.2010 15:07

buri, a miałeś swojego grila? My nie zabieramy nigdy, bo na większości campów nie jest to dobrze widziane...z oczywistych względów...

Z niecierpliwością czekam na zdjęcia - może wrzuć jakieś na forum, na pewno sporo osób się ucieszy :)
buri
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 18.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) buri » 28.07.2010 15:15

AniaJ. napisał(a):buri, a miałeś swojego grila? My nie zabieramy nigdy, bo na większości campów nie jest to dobrze widziane...z oczywistych względów...

Z niecierpliwością czekam na zdjęcia - może wrzuć jakieś na forum, na pewno sporo osób się ucieszy :)


Jasne, że miałem swojego grilla, nie ruszam się bez niego.
Dlaczego nie jest to dobrze widziane? Ze względu na dym? Z mojego grilla dym nie leci, trzeba mieć paten na palenie w grillu bez dymu i po problemie :).

Zdjęcia dostałaś na e-mail?
buri
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 18.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) buri » 28.07.2010 17:07

Prosto z plaży :)
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 28.07.2010 17:43

Dziękuję!!! :D :D :D

Filmik to...ach 8) rozmarzyłam się...brak słów, urocza plaża!
Takie lubię :roll:

Za zdjęcia pięknie dziękuję, oprócz sanitariatów camp wygląda zachęcająco. I jego okolice też! Do tych plaż ze zdjęć rozumiem, że niedaleko jest?

Napisz mi jeszcze, proszę, jaką miałeś pogodę - i jakie noce i wieczory. Pytam, bo moi znajomi są na Losinj i chłodnawo jest- zwłaszcza w nocy. Mam nadzieję, że to nie reguła, bo ciepłe chorwackie wieczory uwielbiam 8)
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 28.07.2010 18:44

Faktycznie temperatury nie powalają w okolicach 25-27 stopni 8O .Troche jestem zdziwiony ceną jak na opisywany standart :roll: dla porównania
http://www.camps-cres-losinj.com/hrv/in ... &s=cijenik
buri
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 18.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) buri » 29.07.2010 10:52

AniaJ. napisał(a):Dziękuję!!! :D :D :D

Filmik to...ach 8) rozmarzyłam się...brak słów, urocza plaża!
Takie lubię :roll:

Za zdjęcia pięknie dziękuję, oprócz sanitariatów camp wygląda zachęcająco. I jego okolice też! Do tych plaż ze zdjęć rozumiem, że niedaleko jest?

Napisz mi jeszcze, proszę, jaką miałeś pogodę - i jakie noce i wieczory. Pytam, bo moi znajomi są na Losinj i chłodnawo jest- zwłaszcza w nocy. Mam nadzieję, że to nie reguła, bo ciepłe chorwackie wieczory uwielbiam 8)


Jak już wcześniej pisałem: "Mieliśmy też wielkie upały non stop, pierwszy tydzień to aż do przesady zero wiatru i temperatury do 37 w cieniu."
Ja tam nawet koszulki do spania nie założyłem, bo było mi za gorąco. Jak wracałem to od promu zaczynała się zmieniać pogoda, potem miałem ulewy i burze na Słowenii i w Austrii. Na autostradzie było tyle wody, że ciężko było jechać bo woda zarzucała autem. Wiec pewnie wszystko poszło w stronę Chorwacji.
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 30.07.2010 15:46

Chciałabym jeszcze spytać o inne campingi na Cresie.

Brajdi ma wiele zalet i jest całkiem jak dla nas, ale te sanitariaty trochę nas zniechęcają, no i brak lodówek. Poza tym może nie być miejsc, musimy rozważać też inne miejsca.

Poczytałam na forum i już wiem, że odpada camp w Valun, choć wydawał mi się bardzo atrakcyjny, ale ten zakaz wjazdu samochodem go dyskwalifikuje.

Rozważam pobyt na Slatinie w Martinscicy
lub Bijar w Osorze,
ewentualnie Kovacine w Cresie.

To spore campy, Bijar chyba najmniejszy z nich.
I tu pytanie do tych, którzy byli:

Czy nie jest na nich głośno, tzn np czy nie ma dyskotek, ruchliwej drogi w pobliżu?
Czy są dobrze zacienione?
Jak daleko leżą od miasteczka i czy można przejść się na spacer z campu?
Plaża: czy są przy nich plaże z łagodnym zejściem, nie typu skałki, ani pomosty z drabinkami?
Zdjęcia z campów i plaż mile widziane:)

Na wyspie Losinj rozważamy Polijanę, chociaż jest droga niestety...
cascadebadge
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) cascadebadge » 30.07.2010 17:26

Mmmm... Został mi polecony kemping Bijar w Osorze. Widać na mapach goooooogle że jest albo przy ładnym gęstym lasku, albo ten las jest na terenie kampingu. :D Mała odległość do morza, ale w internecie nie ma zbyt dużo informacji na temat plaż i cen. :roll: Czy ktoś może tam był? Dołączam się do pytania założyciela tematu, tylko pytam się konkretnie czy ktoś nie był na tym kampingu.
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 31.07.2010 07:44

Witaj Ania -wybieramy sie z rodzinka 5.08 na cres i losinj. Chyba zaryzykuje Brajdi i decyzja o pozostaniu na tym Kempie będzie podjęta na miejscu po stwierdzeniu jaki jest stan faktyczny.Również zależy mi na normalnych warunkach sanitarnych lodówkę zabieram swoją :lol: .Jeśli nie wypali poszukamy szczęścia na kampie w Osorze albo Baldarin tym bardziej ze są bardzo zbliżone cenowo do Brajdi.Co do tych kempow znalazłem cennik
http://www.camps-cres-losinj.com/hrv/in ... &s=cijenik
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Poszukuje kempingów na Krk, Cres lub Lośinj. - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone