Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Poszukuje kempingów na Krk, Cres lub Lośinj.

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 24.07.2010 07:41

Po trzech sezonach pobytu na kontynencie -czas na wyspy .Wybór padł na Cres i Losnij.Troszke szperałem na forum na temat kempingów - interesuje mnie brajdi nad moru-ale tu jest problem gdyż jest bardzo mało informacji na temat tego campu.interesuje mnie cennik oraz kilka fotek z tego kampu.Jesli będzie ktoś życzliwy bardzo proszę o info na forum lub na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
:D
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 24.07.2010 07:46

Dla zainteresowanych cresem i Losnij cos zanalazłem
http://www.chorvatsko.cz/kvaros/cresplan.html
Koczis
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 10.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koczis » 24.07.2010 09:51

ja rowniez poprosze
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 25.07.2010 10:04

Jeszcze jeden trop ale nic niestety o kempingu bradi na moru.
http://www.cres.home.pl/401.html :lol:
buri
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 18.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) buri » 26.07.2010 11:37

Właśnie wróciłem z wyspy Cres a miejscowości Beli w której jest Camping Brajdi Na Moru, potwierdzam, że jest to bzdura, że to camp naturystyczny.

Cennik
70kun za osobę pierwsza noc,
60kun każda następna noc, nie płaciliśmy za psa, auto ani namiot.

Piszcie co chcecie wiedzieć, to Wam pomogę :)
jurekk
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 02.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jurekk » 26.07.2010 12:02

Jak było,podobało się? :D
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 26.07.2010 19:45

Witam!Buri jak możesz proszę o kilka fotek na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl wybieramy się okolo 5.08 na ten camping interesuje mnie praktycznie wszystko co dotyczy tego campu , jak warunki sanitarne , czy niema problemu z podłączeniem do prądu ,jak duże obłożenie,czy można jechać w ciemno i inne!!!!!!Pozdrawiam!
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 26.07.2010 23:15

buri napisał(a):Właśnie wróciłem z wyspy Cres a miejscowości Beli w której jest Camping Brajdi Na Moru, potwierdzam, że jest to bzdura, że to camp naturystyczny.

Cennik
70kun za osobę pierwsza noc,
60kun każda następna noc, nie płaciliśmy za psa, auto ani namiot.

Piszcie co chcecie wiedzieć, to Wam pomogę :)


Napisz, proszę coś na temat plaży: rozumiem, że camp jest nad samym morzem? Jak wygląda plaża? Czy to miejsce na fotkach z łódkami, betonowym pomostem i domkami to właśnie plaża przy campie???
http://www.flickr.com/photos/andreaprave/3258973796/

Jeśli nie - to jak ona wygląda? Jakie jest zejście do morza - łagodnie, czy od razu głęboko?

Czytałam też o ścieżkach spacerowych w okolicach campu? Spacerowałeś? Czy są to ścieżki kamieniste, czy raczej równe? Da radę spacerować z wózkiem?

Czy na campie dostępne są lodówki? Płatne osobno, czy w cenie?
A sanitariaty i ciepła woda?

Pisz, buri, myślę, że zainteresowanych tym miejscem jest wile osób..
buri
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 18.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) buri » 27.07.2010 06:54

Witaj Jurekk,
było super, camp który mi poleciłeś to właśnie to czego zawsze szukam. Chociaż jednak termin w którym byłem jest trochę kiepski bo było dużo ludzi. Wolę jednak wrześniu jest wtedy większy spokój. Mieliśmy też wielkie upały non stop, pierwszy tydzień to aż do przesady zero wiatru i temperatury do 37 w cieniu. Chyba najbardziej zaskoczyła mnie tam przyroda, zapach ziół i motyle :). Dzięki za polecenie warto było tam pojechać!!!
buri
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 18.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) buri » 27.07.2010 07:09

Witaj art66x,
jak znajdę chwile to prześle Ci kilka fotek. Warunki sanitarne kiepskie, 2 prysznice na cały kemping + jeden na dworze, ale jakoś nie czeka się zbyt długo. Czystość bardzo średnia, kible czyste ale reszta ma wiele do życzenia. Woda gorąca dostępna zawsze. Dokładnie nie wiem jak jest z prądem bo nie korzystam, ale widziałem, że jest. Jak przyjechałem 11.07.2010 było jeszcze ok z miejscem można było coś znaleźć, jak wyjeżdżałem 23.07.2010 to było obłożone maksymalnie już chyba bo o moje miejsce już była walka trzech grup :). Pozdrawiam!
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 27.07.2010 07:16

Camping w Beli, to było nasze miejsce na ziemi w tym roku.

Sanitariaty- bez rewelacji, a nawet gorzej ;) Z racji tego, że mi takie rzeczy nie przeszkadzają, było ok.

Plaża- plaża przy campigu jest duża z drobnymi kamyczkami. Do tego można ścieżką przejść ok 5 minut po zboczu i jest się na innej plaży, gdzie jest o wiele mniej osób. Do tego w każdej chwili można zejść ze ścieżki na skałki i tam plażować. Za tą drugą plażą jest jeszcze 3 plaża ;), dojście też ścieżką po zboczu.
4 plaża jest na lewo od plaży głownej, my tam dopływaliśmy, ale można zejść z drogi prowadzącej na camp z samego Beli.

Tak, że jak widzisz plaż tam jest od groma :lol:

Na campingu przechadzają się owce, a nad campingiem szybują sępy ;)

Samo Beli to mała wioska, ale jaka urodziwa! Droga do samego miasta jest bardzo wąska- na jeden samochód, ale są mijanki, więc nie ma problemu z dojazdem.

Można by pisać i pisać... w mojej relacji już nie długo będzie o Cresie i między innymi o Beli.
buri
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 18.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) buri » 27.07.2010 08:30

AniaJ. napisał(a):
buri napisał(a):Właśnie wróciłem z wyspy Cres a miejscowości Beli w której jest Camping Brajdi Na Moru, potwierdzam, że jest to bzdura, że to camp naturystyczny.

Cennik
70kun za osobę pierwsza noc,
60kun każda następna noc, nie płaciliśmy za psa, auto ani namiot.

Piszcie co chcecie wiedzieć, to Wam pomogę :)


Napisz, proszę coś na temat plaży: rozumiem, że camp jest nad samym morzem? Jak wygląda plaża? Czy to miejsce na fotkach z łódkami, betonowym pomostem i domkami to właśnie plaża przy campie???
http://www.flickr.com/photos/andreaprave/3258973796/

Jeśli nie - to jak ona wygląda? Jakie jest zejście do morza - łagodnie, czy od razu głęboko?

Czytałam też o ścieżkach spacerowych w okolicach campu? Spacerowałeś? Czy są to ścieżki kamieniste, czy raczej równe? Da radę spacerować z wózkiem?

Czy na campie dostępne są lodówki? Płatne osobno, czy w cenie?
A sanitariaty i ciepła woda?

Pisz, buri, myślę, że zainteresowanych tym miejscem jest wile osób..

Witaj AniaJ,
tak jest to camp nad samym morzem, dzieli go tylko parking samochodowy dla ludzi którzy przyjeżdżają z Beli i pobliskich miast.

Dokładnie to ta plaża na foto :). Nie wiem dokładnie jak jest na tej plaż z wejściem do wody bo nie kąpałem się na niej, chodziłem w prawo patrząc na morze, tam są dwie kolejne plaże które miały mniej ludzi nie lubię spędowiska. Ale widziałem, że dużo dzieciaków było na tej plaży wiec musi być ok.

Ścieżki spacerowe he he he, ładnie to nazwałaś, ale nie nastawiaj się na jazdy wózkiem, bo nie ma tam prostych łagodnych dróg, chyba, że do Beli ale pod mocną górkę. A szlaki które są w okolic, są szlakami górskimi i nawet najprostszy jest kamienisty. Wiec wózka bym nawet nie zabierał chyba ze na spacer do miasta Cres.

Lodówek na campie - BRAK.

Warunki sanitarne kiepskie, czystość bardzo średnia, kible czyste ale reszta ma wiele do życzenia. Woda gorąca dostępna.

Jak wybieracie się na Cres musicie się nastawić, że ceny tam są dużo wyższe niż w innych rejonach Chorwacji, mnie one zaskoczyły są wysokie, np: woda = 10/12kun, chleb = 8kun, piwo = 10/12kun.
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 27.07.2010 13:25

Dziękuję za informacje:)

Zmartwił mnie brak lodówek na campie...

Jeszcze na temat plaż: ja również nie lubię "spędów" i to miejsce za zdjęcia w ogóle mnie nie przekonuje jako plaża. Czy te inne są trudno dostępne? Roxa pisał, że trzeba iść po zboczu: czy można z dziećmi? Czy to bardzo wąska ścieżka? Ja k na tych plażach wygląda zejście do wody?

A jak z cieniem na campingu? Mamy bardzo duży namiot, są tam miejsca na takie?
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 27.07.2010 13:45

Z dziećmi można przejść, jak najbardziej- tzn zależy jeszcze w jakim wieku, ale nie powinno być problemów.
Na tych innych plażach zejście jest łagodne, a plaże z drobnych i większych kamyczkow.

Miejsc na namioty jest dużo, ale jak ci się trafi nie wiadomo. My mieliśmy super miejsce, cien i dużo placu dla siebie.

AniaJ napisał(a):Roksa pisał...


...pisała :twisted:
buri
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 18.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) buri » 27.07.2010 13:56

AniaJ. napisał(a):Dziękuję za informacje:)

Zmartwił mnie brak lodówek na campie...

Jeszcze na temat plaż: ja również nie lubię "spędów" i to miejsce za zdjęcia w ogóle mnie nie przekonuje jako plaża. Czy te inne są trudno dostępne? Roxa pisał, że trzeba iść po zboczu: czy można z dziećmi? Czy to bardzo wąska ścieżka? Ja k na tych plażach wygląda zejście do wody?

A jak z cieniem na campingu? Mamy bardzo duży namiot, są tam miejsca na takie?


Przy takich upałach jak ja miałem ciężko przeżyć bez lodówki.

Na tej plaży jest jeden na drugim, dla mnie masakra.

Ludzie chodzą z dziećmi na tą plażę obok, jak stoisz na plaży pod campem twarzom do morza to w prawo. Ja chodziłem tam z psem Labradorem dawał sobie świetnie radę ale on jeździ do Chorwacji od 7lat wiec skacze jak kozica :) bo ma już wprawę. Widziałem bardziej bezpieczne dojścia ale one jeszcze do najgorszych nie należą, trzeba uważać w kilku miejscach z dzieciakami. Jest tam wąsko w wielu mjescach i przejscia na dwie osoby nie ma, wiec tylko gęsiego :).

Wejście do wody bardzo dobre, o to się nie musisz obawiać.

Miejsca w cieniach na campie nie ma za dużo, jak zmieścisz się pod oliwką to masz cień. Nie wiem co to znaczy "bardzo duży" namiot, postaraj się to określić w metrach - duży to pojęcie względne. Ja mam duży bo 6 osobowy z trzema sypialniami a wysokości 182cm. Z takim namiotem nie miałem problemu. Jak wyjeżdżałem nie było żadnego miejsca wolnego w cieniu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Poszukuje kempingów na Krk, Cres lub Lośinj. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone