Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Poszukuje apartamentu w rejonie wyspy CRES / Losnij

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kubsson
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 30.07.2012
Poszukuje apartamentu w rejonie wyspy CRES / Losnij

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubsson » 30.07.2012 14:47

witam
w dniu 4sierpnia 2012 zamierzam rozpoczac rodzinne wakacje w
Chorwacji. 2dorosłych + 3 dzieci (wiek 14, 9,8.)
potrzeby:
2 sypialnie (moga byc 4 łózka !)
blisko morza.
pobyt minimum 10 dni (chetnie 14 dni)


Zeszły rok wakacje na HVAR . 2tyg spedzone w cichej zatoczce
w tym sezonie planujemy zwiedzić inną wyspę.

Za wszelkie wskazówki , sugestie oraz pomoc w znalezieniu miejsca
na KRK lub losnij SERDECZNE DZIEKI.

Jakie sa srednie ceny apartamentów 2+2 ewent 2+3 ...
Ostatnio edytowano 01.08.2012 18:25 przez kubsson, łącznie edytowano 2 razy
leopantera
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 697
Dołączył(a): 13.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) leopantera » 30.07.2012 15:30

Na Losin same agencje i raczej nie chcą udostępniać bez pośrednictwa. Nam spodobało się Artatore gdzie byliśmy w 2004r. Cisza, spokój, sklepik na miejscu i wszędzie blisko w obie strony czy Osor na Cresie czy na koniec Losin. Na koniec atrakcja nie z tej ziemi "biała plaża" w Liskach
kubsson
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubsson » 30.07.2012 21:06

leopantera napisał(a):Na Losin same agencje i raczej nie chcą udostępniać bez pośrednictwa. Nam spodobało się Artatore gdzie byliśmy w 2004r. Cisza, spokój, sklepik na miejscu i wszędzie blisko w obie strony czy Osor na Cresie czy na koniec Losin. Na koniec atrakcja nie z tej ziemi "biała plaża" w Liskach


Bardzo dziekuje za wskazówki..

Czy moge prosic o namiar na "biała plaze" o której wspomniałeś. moze mapke ...
Zintrygowała mnie mozliwosc plazowania na piasku. Nie przypuszczałem
ze w północnej czesci Chorwacji jest to mozliwe.

Jesli "ktoś" ma namiary na miejsca gdzie mozliwe jest plażowanie na"piasku" bardzo prosze o sugestie..
leopantera
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 697
Dołączył(a): 13.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) leopantera » 31.07.2012 20:08

Na białej plaży nie licz, że poleżysz na piasku jak na zbiorowiskach Makarskiej. Piasek ten zalega w zagłębiebniach skalnych i dość dobrze odzorowują to zdjęcia z Google earth - od lotniska na lewo widać jasne plamy wzdłuż linii brzegowej - to biała plaża
Zdjęcia mam jedynie robione analogiem więć ni jak bez kliszy oddać co tam jest na prawdę ...

Trochę opisu z dotarcia do różnych plaż jest tutaj
forum/viewtopic.php?t=18420

Najlepiej pooglądać na google earth (są dobre zbliżenia) zrobić wydruki i próbować innych dróg dojścia. Nie mniej najłatwiej tam dopłynąć. Można też skrócić dojście dysponując wąską terenówką 4x4 bo inne nie zmieszczą się pomiędzy murkami na drodze do Lisek.
Ja próbowałem tam Cytrynką Saxo i ledwo się mieściła, nie zaryzykowałem zjazdu w dół po wylanych betonem ostrych kawałkach w dół... do dziś nie wiem czy dobrze czy miałem zaryzykować. W sumie skróciłbym trasy o jakieś 500 metrów więc wolałem odpuścić.
stratos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 16.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stratos » 31.07.2012 23:13

zapytanie nie w tym dziale 8O
kubsson
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 30.07.2012
ostatecznie decyzja zapadła SILO

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubsson » 01.08.2012 18:22

poczytałem opinie forumowiczów. Bardzo cenna wiedza. Mam nadzieje
ze po powrocie , bede miał coś ciekawego do opisania.

Silo - wypad w ciemno. Poszukuje apartamentów bez szaleństwa cenowego w granicy 50-70 €. Jesli ktoś ma sugestie i miłe doswiadczenia
z pobytu w tym rejonie - chetnie skorzystam.

To bedzie dobra baza wypadowa , by pozwiedzać wyspę KRK.

za wszelkie porady i sugestie z góry dziekuje.

kubsson
madlen82
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 21.07.2015
Losij - polećcie proszę kwaterę

Nieprzeczytany postnapisał(a) madlen82 » 04.08.2015 21:07

Cześć,

Wybieramy się w połowie sierpnia na Losij i poszukujemy kwatery. Interesują nas przede wszystkim kwatery w Velij Losij lub Mali Losij. Jedziemy z 4-latką więc priorytetem dla nas jest bliskość plaży (drobne kamyczki lub żwirkowa z łagodnym zejsciem), tak aby można było dojść na nogach. Super gdyby do centrum - restauracje, sklepy - też nie było za daleko.
Proszę polećcie sprawdzone kwatery w tej okolicy. Mogą być również inne zakątki wyspy z ładną plażą i przytulną atmosferą

Magda
Rosinmi
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 28.06.2006
Zakwaterowanie na wyspie Cres/Losinj

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rosinmi » 25.07.2016 14:17

Hej,

Może ma ktoś coś ciekawego do polecenia, z miejscówek nie do znalezienia w Internecie? Bo to co można znaleźć jest niestety pozajmowane. Wybieram się 1-12.08 z żoną i dzieckiem.

Dzięki i pozdrawiam,
Michał

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Poszukuje apartamentu w rejonie wyspy CRES / Losnij
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone