Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Poszukiwany kamping na Korculi!!!!

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Gosia i Marek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 16.05.2010
Poszukiwany kamping na Korculi!!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia i Marek » 20.01.2012 15:01

Szukam, fajnego nie za duzego kampingu na Korculi. Może ktoś ma jakieś doświadczenia?
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 20.01.2012 15:08

Camping "Ravno" w Priżbie - niewielki, zacieniona część dla namiotów, blisko plaży i niedrogi :)

Pisałam o nim tutaj.

Pozdrawiam :papa:
Gosia i Marek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia i Marek » 20.01.2012 15:14

Dzięki Maslinka, Ty to masz wiadomości w prawie każdym temacie:) pozdrawiam Gosia
Gosia i Marek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia i Marek » 20.01.2012 15:21

Maslinka, a na Peljesac masz jakiś namiar na kamping? Wiem, ze byliście, szukam i nie mogę odnaleźć.Na Koerculi faktycznie tani i fajny, najważniejsze, ze blisko do morza. Dziekuję
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 20.01.2012 15:39

Gosiu, jeśli chodzi o Peljesac, byliśmy w sumie na trzech różnych campach, w różnych latach, a widzieliśmy kolejnych kilka...

Powiem szczerze, że chyba żadnego nie mogę polecić z czystym sumieniem. Każdy ma trochę plusów, ale i minusów. Najlepszy chyba "Vrila" w Trpanju, bo przy bardzo ładnej plaży i do centrum miasteczko blisko (a Trpanj jest, mz, śliczny). Sporym minusem jest jeden jedyny budynek toalet na całkiem spory camping i częsty brak ciepłej wody, ale jeśli nie pojedziecie w szczycie sezonu, ten problem zniknie. Tutaj o tym pisałam. A stronę wcześniej masz kilka moich opinii na temat innych campów na Peljescu - w Żuljanie i Brijeście.

Byliśmy też na Divnej (specyficzne miejsce; piękna plaża, ale kibelki fatalne, a camp zatłoczony) i w Postupie koło Orebicia (camping niezły, ale na "zadupiu", zazwyczaj samochody stoją daleko od namiotów, my mieliśmy szczęście). O tych dwóch campach możesz poczytać tutaj i tutaj. :D

Generalnie ceny na campingach na Peljescu są wysokie. Półwysep jest bardzo popularny, a mam wrażenie, że coraz więcej osób preferuje taki rodzaj wypoczynku :)

Powszechnie uważa się, że wyspy są drogie, ale my właśnie na wyspach - na Korculi i na Mljecie, znaleźliśmy najtańsze campingi.

Pozdrav.
Gosia i Marek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia i Marek » 20.01.2012 16:00

Dzięki za szybką odpowiedz, wolę brak ciepłej wody jak totalne "zadupie". Już wertuję wiadomości od Ciebie. Powoli przygotowujemy się do wakacji, bo muszę mieć opracowane dwie wersje. Jedna, to jak będziemy jechać sami i ty chyba wybierzemy Pag i druga, ze znajomymi i tu mozemy bardziej poszaleć:)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 20.01.2012 16:11

Nie ma sprawy :)
rych19
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 108
Dołączył(a): 21.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rych19 » 20.01.2012 22:14

Poniżej link do strony campu + cennik (aktualny?)
http://www.korcula-croatia.com/camp-kalac.htm
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 20.01.2012 22:28

Rych, dałeś link do zupełnie innego campu... Chyba, że celowo, bo polecasz Kalac :) Ja nie bardzo. Moim zdaniem warto tylko z jednego powodu - bliskości starówki Korculi. Poza tym strasznie drogo i beznadziejna plaża. My stamtąd uciekliśmy właśnie na Ravno do Priżby.
rych19
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 108
Dołączył(a): 21.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rych19 » 21.01.2012 18:56

No właśnie! Wydał mnie się drogi. A wygooglałem nazwę i wrzuciłem link nie zrobiłem tego złośliwie wręcz przeciwnie.... Zainteresowałem się tematem i jakoś tak wyszło. Jednak zawsze można liczyć na Cromaniaka :oops:
klapus11
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) klapus11 » 01.04.2012 14:14

Witam macie namiary na ceny promów na korczulę
Dryblas
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dryblas » 01.04.2012 14:45

Hej,
ja z swej strony polecam camping Mliet około 5 km za Vela Luka na
Korculi. Bardzo mały i kameralny z dala od zgiełku.
Na minus należy zaliczyć brak wodociągu (wodę dowozi beczkowóz) od plaży 5-10 min.
Na duzy plus: niewielkie rozmiary, mili gospodarze, i niezapomniane zachody słońca oglądane z tarasu.

http://www.mindel.hr
Dryblas
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dryblas » 01.04.2012 14:47

Oczywiście miał byc Mindel nie mliet :)

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Poszukiwany kamping na Korculi!!!!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone