Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Poszukiwania Kempingu

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sobol24
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 24.07.2013
Poszukiwania Kempingu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sobol24 » 24.07.2013 13:13

Witam,
niedawno okazało się że, mam możliwość wyjazdu w sierpniu na Chorwację z przyczepą kempingową.
Podczas poszukiwań kempingów natknąłem się na to forum i pomyslałem że może ktoś z Was mógłby doradzić mi w tej sprawie.
Otóż to nie będzie mój pierwszy wyjazd na Chorwację, przez ostatnie 2 lata zatrzymaliśmy się na Kempingu "Dole" w Živogošće. W tym roku chciałbym spróbować czegoś innego.
W kempingu Dole głównym plusem chyba było to iż mieliśmy parcelę zaraz przy morzu, pewnie z 5 metrów, metrowy murek, plaża no i woda.
Natomiast wielkim minusem była czystość sanitariatów, a właściwie jej brak, no i także ich odległość... do najbliższej toalety z plaży trzeba było przejść przez pół kurortu.

Poszukuje kempingu w którym byłaby możliwość wykupienia parceli zaraz przy plaży, bez żadnej drogi oddzielającej.
ważne jest też żeby plaża była kamienista albo piaszczysta (nie żadne betony, skarpy itp.), no i oczywiście fajnie by było gdyby sanitariaty znajdowały się w niedużej odległości od parceli i były dosyć czyste :)
dodatkowe atrakcje miło widziane, rejon nie gra roli, ważne żeby było ciepło :)
Pozdrawiam!
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 24.07.2013 14:10

Sobol24 napisał(a):... W kempingu Dole ... wielkim minusem była czystość sanitariatów, a właściwie jej brak...

Byliśmy tam w ubiegłym roku I poł. sierpnia, nie odnotowałam ani razu nieczystych sanitariatów 8O zawsze było posprzątane, nic nie zalatywało, papier, ręczniki, mydło non stop dostępne, woda gorąca również.
One są może mało estetyczne, bo nie błyszczą nową glazurą, drzwi od prysznicy są podniszczone ale brudu nie było.

Sobol24 napisał(a):... no i także ich odległość... do najbliższej toalety z plaży trzeba było przejść przez pół kurortu.

no nie przesadzaj, szczególnie, że cały kurort na szerokości od plaży do Jadranki ma 200m
Sanitariaty są rozmieszczone w kilku miejscach na kempingu, nie wiem z których korzystaliście - ja piszę o tych na lewo od drogi wjazdowej na kemp.

Nie wiem czy wcześniej doczytałeś, w tym roku na Dole praktycznie brak parceli w 1 linii (domki, domki, domki)
Esc
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 29.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Esc » 24.07.2013 15:03

Takie wymagania oczywiscie ma kazdy, ale w czasie szczytu sezonu to trzeba miec chyba wyjatkowe szczescie spelnic je wszystkie na raz. Sporo kempingow rezerwuje miejsca wiec co za tym idzie nie jest kto pierwszy ten lepszy bo akturat jest odpowiednie miejsce tylko na spokojnie pani/pan w recepcji musi sprawdzic czy aby ktos za 2 lub 3 dni nie przyjedzie i nie zajmie tego placu. Ja powiem tak mi w tym roku zalezalo na 2 rzeczach aby znalezc na kempingu 2 parcele obok siebie oraz aby byly choc troche w cieniu. Pojechalismy wczesnie kiedy jeszcze zdecydowanie jest luzniej niz teraz bo 29 czerwca bylem juz na miejscu. Wybralem na pierwszy ogien wielki kamping Lanterna na Istrii w nadzieji iz bedzie latwiej. Skoro maja niby 82 hektary i sa w stanie pomiescic 9000 osob jak podaja. Tak wiec z usmiechem na twarzy podalem pani w recepcji na poczatek dwie dane: 2 parcele obok siebie i termin do kiedy chce je miec. Pani z usmiechem odpowiedziala ze to nie ma problemu po czym zaczela szukac w komputerze. Trwalo to mniej wiecej pol godziny po czym podala tylko 2 mozliwosci i to nie na najtanszych piczach. :) Tak wiec jednak latwo nie ma jak by nawet ona sama myslala. Cale szczescie ze jedna z tych mozliwosci byla w 100% satysfakcjonujaca nas. I spedzilismy milo i przyjemnie urlop a tak jak przy wyjezdzie widzielismy ludzie brali miejsca jak popadnie np. sasiadujace z toaletami.

Natomiast co do sanitariatow. To juz tez nie pierwszy rok widze, zwlaszcza ze wlasnie przewaznie jezdze albo zaraz przed wakacjami albo na ich poczatku. W koncu czerwca czy na poczatku lipca przewaznie sanitariaty sa piekne, czyste i w ogole miod, panie sprzataja itd. Niestety syf sami sobie robimy, a nawet bym powiedzial ze nie my jako polacy a co bardziej cywilizowane narody a zwlaszcza dorastajace dzieci tych narodow - ktore bezstresowo wychowywane pokazuja klase w toalecie. Ot taka prawda - i panie sprzatajace robiac ta sama robote niestety juz w polowie lipca nie nadazaja - pomimo iz tak jak mowie z poczatkiem miesiaca toalety sie blyszczaly. Tak wiec tez ciezko polegac na opiniach pisanych w internecie w roznych porach roku :)

Zycze jak najlepszego miejsca.
Mariusz1111
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 20.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz1111 » 29.07.2013 12:35

Sobol24 napisał(a):Witam,
niedawno okazało się że, mam możliwość wyjazdu w sierpniu na Chorwację z przyczepą kempingową.
Podczas poszukiwań kempingów natknąłem się na to forum i pomyslałem że może ktoś z Was mógłby doradzić mi w tej sprawie.
Otóż to nie będzie mój pierwszy wyjazd na Chorwację, przez ostatnie 2 lata zatrzymaliśmy się na Kempingu "Dole" w Živogošće. W tym roku chciałbym spróbować czegoś innego.
W kempingu Dole głównym plusem chyba było to iż mieliśmy parcelę zaraz przy morzu, pewnie z 5 metrów, metrowy murek, plaża no i woda.
Natomiast wielkim minusem była czystość sanitariatów, a właściwie jej brak, no i także ich odległość... do najbliższej toalety z plaży trzeba było przejść przez pół kurortu.

Poszukuje kempingu w którym byłaby możliwość wykupienia parceli zaraz przy plaży, bez żadnej drogi oddzielającej.
ważne jest też żeby plaża była kamienista albo piaszczysta (nie żadne betony, skarpy itp.), no i oczywiście fajnie by było gdyby sanitariaty znajdowały się w niedużej odległości od parceli i były dosyć czyste :)
dodatkowe atrakcje miło widziane, rejon nie gra roli, ważne żeby było ciepło :)
Pozdrawiam!

sierpień to szczyt sezonu - tak więc o miejscu przy plazy szukając teraz możesz zapomnieć :cry: Te lepsze miejsca są już porezerwowane. Jedynie odwołana rezerwacja przez kogoś jest dla Cibie szansą 8)
wejdź na e-camping.net.pl - tam masz linki do campów i telefony - dzwoń - tylko tak masz szansę coś znaleźć.
Spróbuj na Bi-Village w Fażanie na Istrii - tudzież Jezera Lovisce. Camp na tarasowe miejsca z których widać zatokę.

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Poszukiwania Kempingu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone