Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Poszkuje spokoju i braku tłumów na płd od Splitu

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lukas63
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 04.07.2009
Poszkuje spokoju i braku tłumów na płd od Splitu

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukas63 » 31.05.2013 15:31

hey

Jakie miejscowości byście polecili z własnego doświadczenia na spokojny wypoczynek i brak tłumów na południe od Splitu (wybrzeże Makarska)? w zeszłym roku byłem tydzień w Tribunj i tydzień w Vodicach - bardzo podobało mi się w Tribunj, natomiast w Vodicach musiałem się nachodzić trochę, żeby znaleźć spokojne miejsce - szukam jakiejś miejscowości podobnej do Tribunj :) czekam na Wasze pomysły
ynka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1655
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ynka » 31.05.2013 15:51

lukas63 napisał(a):hey

Jakie miejscowości byście polecili z własnego doświadczenia na spokojny wypoczynek i brak tłumów na południe od Splitu (wybrzeże Makarska)? w zeszłym roku byłem tydzień w Tribunj i tydzień w Vodicach - bardzo podobało mi się w Tribunj, natomiast w Vodicach musiałem się nachodzić trochę, żeby znaleźć spokojne miejsce - szukam jakiejś miejscowości podobnej do Tribunj :) czekam na Wasze pomysły

Nie byłam w Tribunj, mogę polecić kilka miejscowości w okolicach Makarskiej: Igrane, Drašnice, Bratuš, Krvavica, Promajna, spokojnie i uroczo jest ponoć w Pisaku i Mimicach, aczkolwiek jest tam bardzo stromo, więc wybór należy do was :wink:
robsonr39
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) robsonr39 » 31.05.2013 17:09

Polecam Mimice , miejscowość mała ale posiadająca wszystko co potrzeba ( poczta , sklep ogólnospożywczy , 2-3 stoiska warzywno owocowe oraz dwie konoby ) . W Mimicach są dwie plaże, więc nie ma tłoku. Jest trochę stromo ale da się przeżyć . Wszystko zrekompensują piękne widoki i klimatyczna konoba Carevi Dvori .
Pozdrawiam , ja jeszcze " tylko " trzy tygodnie :D i znowu Mimice.
lukas63
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 04.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukas63 » 31.05.2013 17:57

Przeglądam Mimice i czy będąc na plaży nie odczuwa się tak obecności głównej drogi, która jest dość blisko linii brzegowej?
robsonr39
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) robsonr39 » 31.05.2013 18:06

lukas63 napisał(a):Przeglądam Mimice i czy będąc na plaży nie odczuwa się tak obecności głównej drogi, która jest dość blisko linii brzegowej?


Może na mapach tak wygląda , ale w praktyce nie ma z tym problemu . Będąc na jednej jak i na drugiej plaży nie zwróciłem na to uwagi , nie słychać jakiś specjalnych hałasów dochodzących z drogi . Przynajmniej ja nic nie słyszałem.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 31.05.2013 19:00

lukas63 napisał(a):Przeglądam Mimice i czy będąc na plaży nie odczuwa się tak obecności głównej drogi, która jest dość blisko linii brzegowej?


Do morza trzeba zapierdzielać w dół po schodkach, a następnie pod górę. Uważam, że nie jest to dobra oferta.
Proponuję Sevid przed Trogirem - spokój i jeszcze raz spokój.
robsonr39
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) robsonr39 » 01.06.2013 19:09

darek1 napisał(a):
lukas63 napisał(a):Przeglądam Mimice i czy będąc na plaży nie odczuwa się tak obecności głównej drogi, która jest dość blisko linii brzegowej?


Do morza trzeba zapierdzielać w dół po schodkach, a następnie pod górę. Uważam, że nie jest to dobra oferta.
Proponuję Sevid przed Trogirem - spokój i jeszcze raz spokój.


Wszystko zależy od apartamentu który się wynajmuje , np. Mistral , Val i kilka innych są położone praktycznie przy samej plaży więc odpada jak to określiłeś zapierdzielanie po schodkach. Ale oczywiście każdy może mieć inne zdanie. :smo:

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Poszkuje spokoju i braku tłumów na płd od Splitu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone