Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Posiłek na objazdówce Lenart Ptuj

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 01.03.2017 22:02

dids76 napisał(a):W Pri Miči od kilku lat menu jest po polsku, fakt że trochę z błędami ale wiadomo co się zamawia :oczko_usmiech: :mrgreen:


z błędami lepiej smakuje :oczko_usmiech:
obiadek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 21.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) obiadek » 01.03.2017 22:22

fireman napisał(a):
dids76 napisał(a):W Pri Miči od kilku lat menu jest po polsku, fakt że trochę z błędami ale wiadomo co się zamawia :oczko_usmiech: :mrgreen:
Jak dla mnie obowiązkowy punkt każdego wyjazdu :wink:


To dzięki Tobie tam trafiliśmy - serdeczne dzięki


trafiłem tam dwa trzy temu przez przypadek choć we wrześniu wieczorem wyglądała mało zachęcająco. Bardzo dobra pizza z pieca, a mała ekspresso.... dojechałem do domu chyba koło 2 w nocy i jeszcze samochód rozpakowałem :D
Polecam.
endryu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1344
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 01.03.2017 23:03

Czy ktoś z forumowiczów odwiedził w Lenart Pizzerię Agata ? https://www.google.pl/maps/place/Pizzer ... 15.8367766
Fotki potraw wyglądają zachęcająco. Opinie też.
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 01.03.2017 23:57

Anai napisał(a):
JerrryD napisał(a):Jedzenia bardzo dużo. Chcieliśmy wziąć "ucztę rodzinną" na 4 osoby, ale kelner życzliwie nam poradził że po prostu nie damy rady. Wzięliśmy takie coś na 2 osoby, a to było 4 rodzaje mięs po 2 kawałki. Do tego frytki, ryż, ziemniaki, dodatki, już sam nie wiem co... Bar sałatkowy do tego. Wyszło coś ze 40 euro łącznie z napojami.
Ledwo się stamtąd wywlekłem... Muszą mieć niezły spust te słoweńskie rodziny ;)

He, he, he...
Podczas któregoś z powrotów, z Cro (ze 2 lata temu) zatrzymaliśmy się w Siwej Czapli na obiado-kolację.
Było nas 5 osób, zamówiliśmy 2 rodzaje zupy, po drugim daniu dla każdego + napoje i deser.
Sałatki w barze sałatkowym (w czasie oczekiwania na posiłek) były wliczone w cenę.
Pierwsze wątpliwości pojawiły się gdy kelner zamiast 2 talerzy zupy przyniósł 2 ogromne wazy,
gdy przyniósł drugie dania jasne stało się, że nie damy rady tej ilości jedzenia, o deserze nie wspominając 8O
Rachunek nie przekroczył zdaje się 30 euro.


He, he, he, jak pisze Anai, też byliśmy i również wzięliśmy zupę + drugie danie :D , ciężko było odejść od stołu :oczko_usmiech:

4.jpg


5.jpg
wielbiciel
Cromaniak
Posty: 1209
Dołączył(a): 16.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wielbiciel » 02.03.2017 01:15

Po takim posiłku zaraz jedziecie dalej?, przecież to niezdrowo zaraz po jedzeniu pracować (kierować), a drzemka poobiednia gdzie. Potem piszą na forum że ciężko się jechało, no po takim załadunku nie dziwię się.
jacek73
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 904
Dołączył(a): 24.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek73 » 02.03.2017 08:22

Witam to i ja dorzucę Pri Miči smacznie tanio i przy trasie testowana w roku ubiegłym :) w tym roku zmiana trasy przez Węgry pierwszy raz do tej pory CZ-A-SLO-HR a że zmiany dobre są więc SK-H-HR nocleg nad Balatonem i Zečevo Rogozničko zobaczymy:) Pozdrawiam i owocnego planowania wakacji i tras-trasy :)
karoka65
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 14.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) karoka65 » 09.04.2017 15:19

CRO-kodyl napisał(a):Ja zaś mogę polecić gospodę Svarc we wsi Radehova. Tanio, pysznie i nawet plac zabaw jest, jak ktoś potrzebuje :)

Chyba od 4 lat zatrzymujemy się tam na jedzonko w drodze powrotnej :)
dangru
Odkrywca
Posty: 106
Dołączył(a): 23.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangru » 09.04.2017 17:28

endryu napisał(a):Czy ktoś z forumowiczów odwiedził w Lenart Pizzerię Agata ? https://www.google.pl/maps/place/Pizzer ... 15.8367766
Fotki potraw wyglądają zachęcająco. Opinie też.


Witam
Byłem tam z rodzinką w drodze powrotnej do domu.
Pizze które zamawialiśmy , były bardzo dobre.
Czas oczekiwania około 30 minut.
PJazz
Croentuzjasta
Posty: 120
Dołączył(a): 09.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) PJazz » 18.04.2017 02:50

Witam. Byłem w tej restauracji (Pri Mici) kilkukrotnie. Zawsze ją chwaliłem znajomym, ale w ubiegłym roku byłem zawiedziony. Co prawda, pizza szybko podana, ale jej jakość była dużo, dużo gorsza niż wcześniej. Może trafiłem na zły dzień kucharza.
RadamiaN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 23.08.2009
Re: posiłek na objazdówce autostrady w Słowenii

Nieprzeczytany postnapisał(a) RadamiaN » 20.07.2017 13:48

wos71 napisał(a):
dar37@wp.pl napisał(a):a coś dla małego w wieku 2 lat ? Gdzieś czytałem o jakiejś restauracji Trnovska vas - Gostišče Pri sivi čaplji.



To jest ta "Siwa Czapla".Restauracja przy drodze,niestety nie widziałem przy niej placu zabaw itp.


Na powrocie z Cro 19.07.17r wstąpiliśmy do polecanej "SIWEJ CZAPLI".
W sobotę i niedzielę na sezon wprowadzili otwarte menu w formie bufetu w cenie 9,9 euro za os.dorosłą i 5,9 e za malucha. Jesz ile chcesz , 4 zupki do wyboru podawane w dużych wazach, mięska,owoce morza, deser ,lody, owoce, bar sałatkowy. Napoje płatne osobno. Dużo i smacznie.
Polecam :)
MikeR
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 29.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) MikeR » 30.07.2017 17:03

karoka65 napisał(a):
CRO-kodyl napisał(a):Ja zaś mogę polecić gospodę Svarc we wsi Radehova. Tanio, pysznie i nawet plac zabaw jest, jak ktoś potrzebuje :)

Chyba od 4 lat zatrzymujemy się tam na jedzonko w drodze powrotnej :)


My w tym roku po raz pierwszy postanowiliśmy zjeść coś w polecanej pizzerii Agata. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że jest do któregoś sierpnia nieczynna. Po początkowym wkurzeniu, z marudzących maluchem na pokładzie, zawróciliśmy do Svarc - jest kilkaset metrów od Agaty.

Po wkurzeniu nie było śladu gdy spróbowałem tamtejszej pizzy. Bardzo, ale to bardzo polecam pizzę w Svarc. To była chyba najlepsza pizza jaką jadłem, a jadam pizzę w większości miejsc w których jestem na wakacjach/wyjazdach :). Pozatym sprawna obsługa, szybko podane jedzonko, można płacić kartą. Polecam.

Także suma summarum bardzo cieszę się, że Agata była zamknięta :)
andywiki
Croentuzjasta
Posty: 334
Dołączył(a): 11.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) andywiki » 30.07.2017 19:30

endryu napisał(a):Czy ktoś z forumowiczów odwiedził w Lenart Pizzerię Agata ? https://www.google.pl/maps/place/Pizzer ... 15.8367766
Fotki potraw wyglądają zachęcająco. Opinie też.

Kolego przez ostatnie dwa lata tam jedliśmy obiad czyli zupę (rosół ) bardzo dobry jak i pizza bez problemu się dogadaliśmy,polecam i pozdrawiam.
endryu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1344
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 30.07.2017 21:39

andywiki napisał(a):
endryu napisał(a):Czy ktoś z forumowiczów odwiedził w Lenart Pizzerię Agata ? https://www.google.pl/maps/place/Pizzer ... 15.8367766
Fotki potraw wyglądają zachęcająco. Opinie też.

Kolego przez ostatnie dwa lata tam jedliśmy obiad czyli zupę (rosół ) bardzo dobry jak i pizza bez problemu się dogadaliśmy,polecam i pozdrawiam.

Dziękuję Kolego Andrzeju. Życzę smacznego na kolejne wyjazdy
Również pozdrawiam. :)
Andrzej
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 30.07.2017 22:04

:D fakt, restauracja "Svarc" serwuje na pewno fajne, pyszne dania, dodatkowo z placem zabaw dla najmłodszych.
ireneusz1977
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 24.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ireneusz1977 » 03.08.2017 08:25

smakowicie wyglądają te Wasze opisy:)
Ja w tamtym roku miałem postój w pocziwym MC Donaldzie w Ptuju. Nie trzeba daleko odjeżdżać z głównej trasy przejazdu jeśli dobrze pamiętam jest na ulicy Zadarskiej

pozdrav,
Irek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Posiłek na objazdówce Lenart Ptuj - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone