Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Posiłek na objazdówce Lenart Ptuj

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
JerrryD
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 19.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) JerrryD » 29.08.2015 18:41

"Siwa Czapla" jest w bardzo znacznym miejscu, na głównej trasie przy rondzie z fontanną. Nie trzeba szukać.
Jedzenia bardzo dużo. Chcieliśmy wziąć "ucztę rodzinną" na 4 osoby, ale kelner życzliwie nam poradził że po prostu nie damy rady. Wzięliśmy takie coś na 2 osoby, a to było 4 rodzaje mięs po 2 kawałki. Do tego frytki, ryż, ziemniaki, dodatki, już sam nie wiem co... Bar sałatkowy do tego. Wyszło coś ze 40 euro łącznie z napojami.
Ledwo się stamtąd wywlekłem... Muszą mieć niezły spust te słoweńskie rodziny ;)
Dostaliśmy menu po polsku, z dogadaniem się było zero problemu :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.08.2015 09:25

Pizzeria pri Mici cały czas trzyma poziom...bardzo dobre jedzenie i bez skąpstwa podają w Gostice Majolka...jedną zupą najedzą się trzy osoby a sama zupą podawana jest w kociołku...
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 30.08.2015 23:26

JerrryD napisał(a):Jedzenia bardzo dużo. Chcieliśmy wziąć "ucztę rodzinną" na 4 osoby, ale kelner życzliwie nam poradził że po prostu nie damy rady. Wzięliśmy takie coś na 2 osoby, a to było 4 rodzaje mięs po 2 kawałki. Do tego frytki, ryż, ziemniaki, dodatki, już sam nie wiem co... Bar sałatkowy do tego. Wyszło coś ze 40 euro łącznie z napojami.
Ledwo się stamtąd wywlekłem... Muszą mieć niezły spust te słoweńskie rodziny ;)

He, he, he...
Podczas któregoś z powrotów, z Cro (ze 2 lata temu) zatrzymaliśmy się w Siwej Czapli na obiado-kolację.
Było nas 5 osób, zamówiliśmy 2 rodzaje zupy, po drugim daniu dla każdego + napoje i deser.
Sałatki w barze sałatkowym (w czasie oczekiwania na posiłek) były wliczone w cenę.
Pierwsze wątpliwości pojawiły się gdy kelner zamiast 2 talerzy zupy przyniósł 2 ogromne wazy,
gdy przyniósł drugie dania jasne stało się, że nie damy rady tej ilości jedzenia, o deserze nie wspominając 8O
Rachunek nie przekroczył zdaje się 30 euro.
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 31.08.2015 05:42

alechandro napisał(a):Pizzeria pri Mici cały czas trzyma poziom...bardzo dobre jedzenie i bez skąpstwa podają w Gostice Majolka...jedną zupą najedzą się trzy osoby a sama zupą podawana jest w kociołku...

Potwierdzam, zatrzymałem się tam ok. 22:30, lokal już był "zmywany" ale (prze-)miła obsługa przyrządziła dla nas jeszcze (prze-) pyszną pizzę :-) Mniaammmm :papa:
http://www.primici.com/lokacija.html - lokalizacja
euromissile
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 241
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) euromissile » 04.09.2015 21:13

To i ja dodam swoj pozytyw dla Pri Mici ;)
Powrot i na jedzonko wlasnie tu. Bardzo sympatyczna pani kelnerka :D
Pierwsze pytanie w jakim jezyku ma byc menu i dostalismy w PL :D
Pizze otrzymalismy szybko. Bylem tak glodny i tak mi smakowalo ze do tej pory czuje jak mam poparzony język i podniebienie ;p

Pizza duza 4,9
Sok pomarańczowy 2x 3,6
Razem 8,5 ojro :)
Violette
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 08.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Violette » 31.01.2016 16:16

Pri Mici to pizzeria bardzo popularna wśród naszych rodaków. Gdy się zatrzymaliśmy tam w zeszłym roku, na parkingu stało w jednym czasie 13 aut z polskimi rejestracjami. Pizza bardzo smaczna, duża ilość dodatków i niedrogo. Polecam.
Morski Miś
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 31.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Miś » 31.01.2016 20:13

Witam,
Jest jeszcze jedna knajpa na pewno warta polecenia. Po drodze w miejscowości Jurovci przed samym Ptuj. Ok 10 km od granicy HR-SLO po prawej stronie -restauracja Majolka. Czynne do północy: zupa czosnkowa i cebulowa rewelacja jak w większości miejsc na Słowenii. Pozostałe dania - pewne i warte polecenia, duuużeee porcje. Ceny normalne. Poza tym tak jak poprzednicy polecali Siva Caplja. Po drodze przez Słowenię zawsze zatrzymujemy się w którejś z tych knajp i od wielu lat ani raz się nie zawiedliśmy.
Pozdrawiam Cromaniaków,
Morski Miś
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 10.08.2016 18:33

Orientuje się ktoś czy w pizzerii Pri Mici na objeździe zapłacę kartą ? :papa:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 10.08.2016 19:12

słoma79 napisał(a):Orientuje się ktoś czy w pizzerii Pri Mici na objeździe zapłacę kartą ? :papa:


Ja rok temu oraz i w tym płaciłem kartą. Jednak i rok temu i teraz nie działała mi Visa z banku Milenium. Dopiero inną też Visą zadziałało.
Tak więc miej jakąś alternatywę :). Jak coś to mam też fotki cennika.. czekajac na pizze pstryknąłem dwie fotki :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.08.2016 19:49

Majolka w Trzec i Pri Mici...tu taj i tutaj można płacić kartą...
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 10.08.2016 20:57

Dzięki za odpowiedzi i za przeniesienie 8).Nie zauważyłem wątku gastro :papa:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 11.08.2016 11:44

Poniżej cennik pizzeri o którym pisałem wyżej :)
Załączniki:
IMG_20160703_174522.jpg
Cennik 1
IMG_20160703_174546.jpg
Cennik 2
fireman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 06.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) fireman » 01.03.2017 19:46

Dojazd do Pri MiCi oraz Menu po Polsku- Przepraszam za zdjęcia - ale dziś przesłał mi właściciel - robione z komórki
https://mojatrasa.eu/video/83/pri-mici-slovenia/
Menu po Polsku
20170301_151354.jpg

20170301_151412.jpg
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 01.03.2017 19:55

W Pri Miči od kilku lat menu jest po polsku, fakt że trochę z błędami ale wiadomo co się zamawia :oczko_usmiech: :mrgreen:
Jak dla mnie obowiązkowy punkt każdego wyjazdu :wink:
fireman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 06.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) fireman » 01.03.2017 21:00

dids76 napisał(a):W Pri Miči od kilku lat menu jest po polsku, fakt że trochę z błędami ale wiadomo co się zamawia :oczko_usmiech: :mrgreen:
Jak dla mnie obowiązkowy punkt każdego wyjazdu :wink:


To dzięki Tobie tam trafiliśmy - serdeczne dzięki
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Posiłek na objazdówce Lenart Ptuj - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone