Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Portal Croatia

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
madzia_ur
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 27.04.2009
Portal Croatia

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia_ur » 27.04.2009 16:02

Chciałabym zapytać czy ktoś korzystał z tego portalu przy rezerwacji kwater, bo nie mogę nigdzie znaleźć opinii:)
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 27.04.2009 16:20

Jeśli interesują Cię apartamenty, to szkoda korzystać z agencji....
P.S. Zobaczyłam coś, co mnie zszokowało (w ofercie mają Helios III w St.Gradzie... a tam standard jest koszmarny i na zdjęciach nie rozpoznaję rzeczonego...) przed tą konkretną propozycją przestrzegam.
Pozdrawiam
madzia_ur
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 27.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia_ur » 27.04.2009 16:31

Dzięki za odpowiedź. To co lepiej w ciemno?
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 27.04.2009 16:42

Madzia zależy w jakim jedziesz okresie spróbuj pisać e-maile z zapytaniem o cenę i rezerwację.Korzystaj z portalu który masz lub z tych stron...
Zakwaterowanie.
My zawsze robimy w ten sposób i jeszcze nigdy nie byliśmy niezadowoleni z wyboru.
Pozdrawiam. :D :D :D
madzia_ur
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 27.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia_ur » 27.04.2009 19:03

No właśnie gdyby to był inny termin pewnie pojechalibyśmy w ciemno, ale mamy zamiar jechać 6 lipca i trochę się boję. Jeździliśmy w różne miejsca i nie to jak mieć już coś pewnego i nie martwić się po długiej podróży szukaniem pokoju. Jedziemy pierwszy raz do Chorwacji i na tym portalu właśnie jest mój "wymarzony" pokój. A to co pisał poprzednik to chyba pomyłka, bo oni nie mają hoteli w tej miejscowości pewnie chodziło o biuro Croatia z Rybnika, a to jest zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ostatnio edytowano 28.04.2009 12:21 przez madzia_ur, łącznie edytowano 1 raz
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 27.04.2009 21:49

madzia_ur napisał(a):No właśnie gdyby to był inny termin pewnie pojechalibyśmy w ciemno, ale mamy zamiar jechać 6 lipca i trochę się boję. Jeździliśmy w różne miejsca i nie to jak mieć już coś pewnego i nie martwić się po długiej podróży szukaniem pokoju. Jedziemy pierwszy raz do Chorwacji i na tym portalu właśnie jest mój "wymarzony" pokój. A to co pisał poprzednik to chyba pomyłka, bo oni nie mają hoteli w tej miejscowości pewnie chodziło o biuro Croatia z Rybnika, a to jest zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link.


Rzeczywiście, wyszperałam Rybnik...
Ale ten link to dopiero kosmos... Slaba struja - portal za elektroniku....
Pozdrawiam
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 28.04.2009 05:40

Bo to powinno być to:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link - bez kropki na końcu i już jest ok...
Ostatnio edytowano 28.04.2009 08:06 przez Plumek, łącznie edytowano 1 raz
pablo2222
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 849
Dołączył(a): 05.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo2222 » 28.04.2009 07:53

Witam
Ja rezerwowałem apartament za pośrednictwem portal-croatia. Nie miałem żadnych problemów. Apartament zgodny ze zdjęciami i z opisem. Co do ceny to.... ja poszukałem tani apartament.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 28.04.2009 11:24

Plumek napisał(a):Bo to powinno być to:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link - bez kropki na końcu i już jest ok...


Zorientowałam się chwilę później... i zamist klikać na link, wpisałam adres w pasek (naturalnie bez kropki po "com")....
zabawne adresowe zamieszanie :D
Ale w dalszym ciągu uważam, że lepiej bezpośrednio (czy w ciemno, czy z rezerwacją) niż za pośrednictwem agencji...
Pozdrawiam
madzia_ur
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 27.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia_ur » 28.04.2009 13:30

pablo2222 napisał(a):Witam
Ja rezerwowałem apartament za pośrednictwem portal-croatia. Nie miałem żadnych problemów. Apartament zgodny ze zdjęciami i z opisem. Co do ceny to.... ja poszukałem tani apartament.

A jak wyglądały formalności na miejscu, gdzie płaciłeś resztę przelewem czy u gospodarza?
pablo2222
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 849
Dołączył(a): 05.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo2222 » 28.04.2009 14:34

Nie masz kontaktu z właścicielem. Z voucherem meldujesz się na miejscu w określonym biurze turystycznym i tam dokonujesz wpłaty reszty pieniędzy, oraz formalności związane z meldunkiem. Po części "oficjalnej" zostajesz zaprowadzona do apartamentu.
madzia_ur
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 27.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia_ur » 28.04.2009 19:55

pablo2222 napisał(a):Nie masz kontaktu z właścicielem. Z voucherem meldujesz się na miejscu w określonym biurze turystycznym i tam dokonujesz wpłaty reszty pieniędzy, oraz formalności związane z meldunkiem. Po części "oficjalnej" zostajesz zaprowadzona do apartamentu.

W jakim języku najszybciej się dogadać? Z tego co czytam to wszędzie włoski i niemiecki, a to akurat nie moje działki:( Nie było problemu w agencji z "kontaktem"?
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 28.04.2009 20:09

madzia_ur napisał(a):
pablo2222 napisał(a):Nie masz kontaktu z właścicielem. Z voucherem meldujesz się na miejscu w określonym biurze turystycznym i tam dokonujesz wpłaty reszty pieniędzy, oraz formalności związane z meldunkiem. Po części "oficjalnej" zostajesz zaprowadzona do apartamentu.

W jakim języku najszybciej się dogadać? Z tego co czytam to wszędzie włoski i niemiecki, a to akurat nie moje działki:( Nie było problemu w agencji z "kontaktem"?



Zacytuję to, co pisałam w innym temacie wczoraj..
Chorwacki jest językiem słowiańskim, dacie radę; do j. polskiego Chorwaci są przywyczajeni (pl turystów w hr nie brakuje). Jeśli wielkiego macie stracha, zawsze można się zaopatrzyć w małe, kieszonkowe wydanie rozmówek pl - hr. Wydatek żaden (jakieś 15 zł), a może doda pewności siebie.
Poza tym jest jeszcze angielski (żeby ewentualnie się "podeprzeć", skoro ani niemiecki, ani włoski).
Ale mimo wszystko najłatwiej po polsku...
Pozdrawiam
madzia_ur
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 27.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia_ur » 28.04.2009 20:26

Dziękuję za wsparcie ja właśnie angielski, rosyjski więc chyba damy radę.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone