Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Porec- Istria 10.2007

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.11.2007 13:09

wojtek. napisał(a):ale mi sie oberwało ... i słusznie.

zapomniałem że obecnie najwięcej polaków mieszka w londynie ;-)

i nie doczytałem stopki w podpisie "drzina" z gb to fakt kawałek jest do cro.

ale ja tak sobie mysle że to prawie jak z polski do hiszpani a też się zastanawiam czy nie skoczyc tam autkiem dzieląć podróż np. na dwa etapy z małym zwiedzaniem czegoś po drodze...


Zaraz Ci się drugi raz oberwie - i słusznie :wink: :lol:
Nazwy krajów pisze się dużą literą :wink: :papa:
drzin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 16.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) drzin » 05.11.2007 15:48

wojtku. na szczescie nie mieszkam w Londynie

Obrazek

a w Lincoln jakies 120 mil na polnoc :wink:

Obrazek

shtriga- myslalem o Dalmacji i wymyslilem wyspe Pag (najprawdopodobniej). Nawet jadac na Istrie musialbym gdzies po drodze spac. A co dopiero Dalmacja?
Pozdrawiam :papa:
wojtek.
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 10.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek. » 08.11.2007 12:19

hehe do drzin tak sobie żartowałem z tym Londynem/londynem .

do Jausz tak jakoś mam że w internecie czesto podobnie jak w komórkach piszę cięgiem i zdarzy się i państwo z małych liter i czasamio brak polskich znaków. Parę razy dostałem burę i... jakoś dalej mi się to zdarza. zreszta nie tylko mi :) ten typ tak ma
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.11.2007 13:38

wojtek. napisał(a):.... ten typ tak ma


He,he - to już drugi taki typ na forum :wink: :papa:
wojtek.
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 10.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek. » 08.11.2007 14:50

Ciesze się że nie jestem sam... :D

Postaram sie pamietac o SUROWEJ NETYKICIE zabawowo/wakacyjnego jakby nie było Forum :wink:
James Bond
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 15.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) James Bond » 26.02.2010 21:15

Wybieram się w tym roku na Camping Lanterne w Porecu. Mam w planach wynajęcie mobil home Happy Junior. Czy Ktoś mieszkał w takim. Chodzi mi o wyposażenie (zwłaszcza jego stan- czystość). Jak wygląda i jak jest wyposażona łazienka. Czy w kuchni są wszystkie potrzebne naczynia, garnki, patelnie ? Czy jest taras i leżaki?
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Porec- Istria 10.2007 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone